Пазаруване от Amazon - тема №56

  • 109 963
  • 1 043
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Днес са направили опит да ми доставят една поръчка, до посредник, но явно не е станало и са ми изпратили това:

Amazon Logistics attempted to deliver your package but couldn't leave it unattended. If you’d still like to receive it, please contact Amazon Logistics, quoting your tracking ID Q67002528943, to make alternative delivery arrangements.

Сега какво следва, обратно ли ще я върнат? Писах на формата посредник, но нямам отговор.
Алия, това на мейла ли ти е изпратено? Аз по-рано днес в темата за превозвачите, питах дали Габко в неделя имат човек да приема поръчки. Никой не ми е отговорил. Имам пратка, която трябваше във вторник да бъде доставена,  написали са ми, че днес ще я доставят. Сега в Амазон пише, че е доставена, дано да е така.
Кой превозвач ползваш?

# 1 021
  • Мнения: 1 072
И аз поръчах същата прахосмукачка , преди няколко дни . С кредита от 14Е който имах , ми излезе 16Е . Сега с тези коментари и аз се чудя дали да не я отказвам  newsm78 . А ако я откажа дали ще ми върнат кредита от 14 Е или не ?

И аз като теб се чудих.Преди малко я отказах и ми ги върнаха  Peace

 И аз я отказах . Благодаря, че споделихте  мнения .

А кредитите за какъв период са валидни ?

Последна редакция: нд, 27 ное 2016, 19:04 от 77

# 1 022
  • Мнения: 104
Май сме за нова тема. Някой може ли да пусне?

Аз поръчах от чистачките за прозорци на Керхер за мен и за подарък на свекърва ми.
Искаше ми се да поръчам и удължителя, обаче цената му колкото още една чистачка баси...дори намалена. Във италианския Амазоня май е най-евтина, обаче доставката й до бг е 12 евро почти пък с посредник смятах, че може и същото да излезе накрая, че го водят "извънгабаритна" пратка. Сега чакам да ми дадат точна оферта да си направя сметка, но най-вероятно няма да е.
Чудех се и дали ще се наложи да си купувам от техния препарат или може и с обикновен да си действам newsm78 За препарата пък открих, че цената и тук в бг е същата, само не знам качеството какво ще е  Mr. Green

# 1 023
  • Мнения: 3 213
Момичета, направих две поръчки от испанския сайт, но днес вече съжалих. Имам блокирана сума и пише, че ще поръчката ще е изпратена скоро. Не ми дава опция да я анулирам, обаче. Има ли някакъв шанс да ми я анулират преди да я изпратят и да ми върнат парите ?

Писах им мейл.

Докладвам - анулираха ми поръчката.  Peace

Браво,явно е до късмет  Peace



Анулираха поръчката, но не са ми възстановили парите... Изтеглени са и в профила ми на "пратки" вече са премахнати артикулите.  ooooh! По принцип, в какъв срок връщат парите ?

# 1 024
  • Мнения: 5 598
... За препарата пък открих, че цената и тук в бг е същата, само не знам качеството какво ще е  Mr. Green

https://www.amazon.de/gp/product/B00AN0BYU2/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1
3,90 E
Tук по сайтовете мернах цена 19 лв.

Предполагам,че може и с вода с веро .Или друг препарат за машинни подочистачки.

# 1 025
  • Мнения: 104
... За препарата пък открих, че цената и тук в бг е същата, само не знам качеството какво ще е  Mr. Green

https://www.amazon.de/gp/product/B00AN0BYU2/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1
3,90 E
Tук по сайтовете мернах цена 19 лв.

Предполагам,че може и с вода с веро .Или друг препарат за машинни подочистачки.

Ееее, благодаря ти! Аз не знам защо такава цена не видях. Излизаше ми 6 и нагоре. Тук е към 12 лв
Сега ако имаш линк и за удължителя под 28 евро....ще си супер Wink

# 1 026
  • Варна
  • Мнения: 2 036

Аз поръчах от чистачките за прозорци на Керхер за мен и за подарък на свекърва ми.
Много й се чудех и аз, но не намерих инфо в бг сайт, каква и е цената точно на намаления модел

# 1 027
  • София
  • Мнения: 1 476
Специално Габко на сайта си имат инфо за работното си време на адресите в Англия и Германия:
УК:
Понеделник - Петък   от 8.30ч.  до 16.30ч.
Събота от 9.30ч.  до 13.30ч.
Неделя: Почивен ден

Гернмания:
Понеделник - Петък   от 7.00ч.  до 15.00ч.
Събота/Неделя : Почивен ден

ако някой в извън посочените часове ви я е приел е по-скоро изключение...аз в профила си в амазон съм посочила да не правят опити за доставка уикенда  Peace

# 1 028
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ейй, голямо ровене направих на сайта им за информация. Явно е била точно под носа ми.
А къде в Амазон може да се отбележи, да не се доставя през уикенда?

# 1 029
  • София
  • Мнения: 1 476
Ейй, голямо ровене направих на сайта им за информация. Явно е била точно под носа ми.
А къде в Амазон може да се отбележи, да не се доставя през уикенда?

your account -> manage your addresses, натискаш "change" на адреса, за които искаш да уточниш доставката и там отдолу  има 3 варианта за уикенд доставка:
Weekend Delivery:   
*Deliver on Saturday
*Deliver on Sunday
*Don't deliver on weekends

Избираш последната, за да е сигурно, че ще има кой да приеме пратката  Hug

# 1 030
  • Варна
  • Мнения: 750
Здравейте, може ли да ми препоръчате ролери за 5-6г момиче. Абсолютен лаик съм в ролерите и всяко мнение ще ми е полезно. Благодаря

# 1 031
  • Мнения: 1 066

Алия, това на мейла ли ти е изпратено? Аз по-рано днес в темата за превозвачите, питах дали Габко в неделя имат човек да приема поръчки. Никой не ми е отговорил. Имам пратка, която трябваше във вторник да бъде доставена,  написали са ми, че днес ще я доставят. Сега в Амазон пише, че е доставена, дано да е така.
Кой превозвач ползваш?

Да, на мейла ми е изпратено, същото пише и в статуса на поръчката в Амазон. Твоята явно си е доставена, което е супер. Shopper.bg е посредника, който използвам, и сега много се притеснявам какво следва, дано ми отговорят скоро. И естествено са точно подаръци за Коледа за малката.

# 1 032
  • Мнения: 5 598
...
Сега ако имаш линк и за удължителя под 28 евро....ще си супер Wink
https://www.amazon.de/gp/product/B00HUORV10/ref=ox_sc_sfl_title_ … id=A3JWKAKR8XB7XF
За прима членове

# 1 033
  • Варна
  • Мнения: 239
 ooooh! тези испанци ще ми скъсат нервите. Имах 7 евро за отказан артикул. Нищо не съм поръчвала, изчаквам да видя дали няма да има и други. Преди малко проверих и установих че са изчезнали  Crossing Arms Хич не ми се занимаваше с тях, ама сега ще се наложи да им пиша.

# 1 034
  • Мнения: 3 727
ooooh! тези испанци ще ми скъсат нервите. Имах 7 евро за отказан артикул. Нищо не съм поръчвала, изчаквам да видя дали няма да има и други. Преди малко проверих и установих че са изчезнали  Crossing Arms Хич не ми се занимаваше с тях, ама сега ще се наложи да им пиша.
Ако имаш нещо пуснато на празна карта и му е дощло времето за изпращане,са ги дръпнали за него.

Общи условия

Активация на акаунт