Идеи за стартиране и развитие на бизнес 24

  • 138 902
  • 752
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 10 599
Мъжът ми зове графичен дизайнер, пък никога не е правил диплянки и листовки, а само уеб и приложения. Та, не виждам нужда от пунктуалност, честно казано.

Не разбрах.

# 631
  • Мнения: 479
Не разбрах точно за какъв дизайн говориш, но ако е на сайтове, най-добре е да изкараш като начало някакви курсове.

За графичен дизайн мисля.

# 632
  • Мнения: 890
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?

# 633
  • Мнения: 3 610
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?
С фирма без фирма  за всичко продадено се изисква да се плаща данък.

# 634
  • Мнения: 890
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?
С фирма без фирма  за всичко продадено се изисква да се плаща данък.

Дори ако продам на двтето старата количка ли?

# 635
  • here and now
  • Мнения: 4 229
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?
С фирма без фирма  за всичко продадено се изисква да се плаща данък.

Дори ако продам на двтето старата количка ли?
Съмнявам се количката да сте си я изработили сама.
А иначе - правите си фирма, купувате си материалите с фактури, продавате  и си отчитате приходите и т.н. Лимит няма. За да продавате законно ви е необходима такава.

# 636
  • Мнения: 3 610
Здравейте, искам да ви попитам как стоят нещата при стартиране на продабжи от ръчно изработена стока.
Уточнявам, че все още нищо не съм продала Simple Smile Но има ли нещо като лимит на проходи, при които трябва да регистрираш фирма?
С фирма без фирма  за всичко продадено се изисква да се плаща данък.

Дори ако продам на двтето старата количка ли?
Разбира се,че не

# 637
  • София
  • Мнения: 613
Здравейте,
имате ли представа,  как се случва търсенето/ наемането на художници/ илюстратори за детски книжки? Имам худ.  образование,  но никога не съм рисувала професионално детски анимации. Ръчни рисунки,  не дигитални.  
Обмислям варианти за работа от вкъщи,  бременна съм с второ дете, дай боже всичко е наред и се роди живо и здраво,  големия ще стане на 5 тази година,  просто е пълен абсурд да мисля за връщане на работа! Ето, сега големия от началото на месеца е вкъщи, болен. То, не че  ще съм претрупана от работа, но поне на първо време бих могла да пробвам.  

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 12:18 от Розова магнолия

# 638
  • Мнения: 594
Магнолия, регистрирай се във фриленсърската група във фб и по разните сайтове. Има търсене, ако си добра и можеш бързо да реагираш.

# 639
  • София
  • Мнения: 613
Регистрирах се във фрийлансъри България,  тази ли е групата?

# 640
  • Мнения: 594
Фрилансъри(свободни професии)  - 52К фена е най-голямата в бг

# 641
  • Мнения: 573
Може ли линк, че не я намирам

# 642
# 643
  • Мнения: 347
Аз продължавам да мисля и да мисля...
От известно време ми се върти в главата идеята за стартиране на кетъринг.
Има ли някой тук да се занимава с това и да ме насочи къде да чета какво
е необходимо за да се стартира такъв бизнес?

# 644
  • Мнения: 479
А курсове по графичен дизайн онлайн може ли да се изкарат? Мога ли да стана графичен дизайнер без висше по специалността, а само с курс? Гледам има доста клипчета и дълги на телерик академи в ютуб, където обясняват доста добре. Интересувам се евентуално за изкарване на някакъв сертификат като изкарам курса и за препоръки къде в Пловдив ще е най-добре да отида и приблизителна цена. Доколкото прочетох курса е около 300лв.

Общи условия

Активация на акаунт