Avon VII

  • 11 104
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 694
Тук момичетата казаха,че за лепящия лак са 16бр.-т.е за веднъж.Уж издържал 14 дни-но аз бях залепила на мъжо да пробвам-,че издържа издържа,но нокътя расте и така или иначе трябва да го махнеш след около седмица.На мен ми се вижда доста скъпо.Иначе стои красиво.

мисля да се възползвам от промото за гланцовете.

# 196
  • Мнения: 436
Имам въпрос за тази четка.
Дали се скубе при нанасяне на пудрата и косъма мек ли е. Понеже е от естествен кози косъм да не би да боцка при ползване. newsm78
Моля, тези които я имат да споделят мнение или отзиви от клиентки.

# 197
  • Мнения: 1 400
Голяма чуденка съм се зачудила  newsm78
Искам крем за около очите.
Видях в каталога таман 3, но досега не съм си купувала никакъв и много не ми е ясно какво точно да търся в един такъв крем...
Моля ви, препоръчайте ми някой!

# 198
  • Мнения: 277
Оранжевият крем Solutions - добре е, но май после ще търся по-подходящ за мен, малко е гъстичък.

Синевата, а защо не си го оставиш за зимата след като ти е "тлъст" и да си поръчаш някой хидратиращ за лятото Wink.  24-часовия е много лек, като гелче и Peace

Може и така да направя, ама ми се искаше кремът да е със слънцезащитен фактор  newsm78 Моята кожа преди да родя беше много суха, знаех си какво й понася, сега се е променила доста и още не мога да улуча крем. Веднъж ползвах и дневния ретроактивен крем, той не е гъст, но някак ми щипеше от него и като цяло не си чувствах добре кожата, затова не повторих  Embarassed

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 23:01 от синевата

# 199
  • Мнения: 3 835
Та, новият SSS лосион е като лосион за тяло - бял. След известно време потъмняваш, но съвсем леко - може би затова препоръчват да се слага всеки ден. Стоях около 5 мин с него, не ми изцапа после нищо. То на този студ това си беше чист мазохизъм, ама нА - любопитство.  bowuu

Четки за пудра си взех две и изхвърлих тези, които ми бяха с изкуствен косъм - разликата е огромна!

Околоочните кремове ги редувам. Най-хубав според мен е серумът от серията Anew. Също и т.н. маска за очи от Planet Spa.

От една седмица съм с мострите на лака - засега е ОК. Може би ще си купя - за екстрени случаи. Сигурно и за морето ще са подходящи.  newsm78

# 200
  • Мнения: 4 371
Голяма чуденка съм се зачудила  newsm78
Искам крем за около очите.
Видях в каталога таман 3, но досега не съм си купувала никакъв и много не ми е ясно какво точно да търся в един такъв крем...
Моля ви, препоръчайте ми някой!
В следващия каталог ще има някакъв нов - в една кутийка два вида-за под веждите и за под клепачите, там дето стават мимически бръчки.
Ако искаш изчакай да го видиш, а и обикновено новите продукти са с по-ниска цена.

# 201
  • Мнения: 3 835
О, той е от "тежката артилерия". Лифтинг и т.н.
http://shop.avon.com/avonshop/default.asp?couponCode=&level1 … =9994&level=4

# 202
  • Бургас
  • Мнения: 5 927
В следващия каталог ще има някакъв нов - в една кутийка два вида-за под веждите и за под клепачите, там дето стават мимически бръчки.
Ако искаш изчакай да го видиш, а и обикновено новите продукти са с по-ниска цена.
зависи от коя серия. Този е Аню и преференциалната цена на която ние (представителите) можем да го закупим сега е 18,90лв Rolling Eyes. В следващия каталог ще излезе оскъпен с 25-30% Money
WILD_cat, не си казала за какво ти е необходим  newsm78: първи бръчки, тъмни кръгове, подпухналост .... след като ти е първи, вероятно е за млада кожа и превенция с/у бръчки? в този случай ще тръбва да се ориентираш към гил, а не крем Flutter  

п.п. Дуци, много си красива.

# 203
  • Мнения: 1 400
WILD_cat, не си казала за какво ти е необходим  newsm78: първи бръчки, тъмни кръгове, подпухналост .... след като ти е първи, вероятно е за млада кожа и превенция с/у бръчки? в този случай ще тръбва да се ориентираш към гил, а не крем Flutter  

п.п. Дуци, много си красива.
E, чак млада кожа...не бих казала, но бръчки все още нямам . По скоро ми е за това
първи бръчки, тъмни кръгове, подпухналост .... 
 
. Преди време си бях вземала гелче, но от Орифлейм.
Мисля си все пак, че кожата ми вече е зряла и ми трябва нещо по-силно от гел - гоня 30-така вече.
А всъщност по какво се разбира коя кожа е зряла?

# 204
  • Мнения: 277

Аха, аз мислех да си поръчвам демото, но по тази причина се отказах, мисля, че още ми е раничко  Wink
Иначе аз ползвам ретроактивния гел за очи и е Peace, а съм на 29  Simple Smile

# 205
  • Мнения: 1 400
[Иначе аз ползвам ретроактивния гел за очи и е Peace, а съм на 29  Simple Smile
Кой точно е той? Можеш ли снимчица да сложиш?

# 206
  • Мнения: 277
[Иначе аз ползвам ретроактивния гел за очи и е Peace, а съм на 29  Simple Smile
Кой точно е той? Можеш ли снимчица да сложиш?

# 207
Нещо, което ми се случва за първи път - новият спрей за блестяща коса от серията "ADVANCE..." и ароматизиращият спрей за ходила, имат залепени нови етикети върху старите?! Имали ли сте такъв случай?  

# 208
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Нещо, което ми се случва за първи път - новият спрей за блестяща коса от серията "ADVANCE..." и ароматизиращият спрей за ходила, имат залепени нови етикети върху старите?! Имали ли сте такъв случай?  
За общо 6 год. с Ейвън (първо потребител,после дистрибутор),никога не ми се е случвало такова нещо!

# 209
  • Мнения: 1 028
Цитат
Нещо, което ми се случва за първи път - новият спрей за блестяща коса от серията "ADVANCE..." и ароматизиращият спрей за ходила, имат залепени нови етикети върху старите?! Имали ли сте такъв случай
И какво толкоз отлепи горния да видим кво толкоз крият,като не те устройва-връщай,определено не е датата на производство-нея не я пишат там.

Общи условия

Активация на акаунт