помпа за изцеждане

  • 1 663
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
Още един глас за Авент.
Не просто марката е важна, а типа на помпата, ако Авент имат тип спринцовка не я купувай. Работа вършат само тези с ръчката, не им знам точно името. И другите марки имат такъв модел, но и аз съм чувала, че на Чико не е особено сполучлива, а за другите марки - Нук (знам, че и те имат такъв тип) не съм чувала отзиви. А и цените предполагам, че са сходни.
Заложи на изпитаната марка - Авент. Аз я ползвам повече от година, без забележки. Е, имах един проблем съвсем в началото. Отидох в магазина, откъдето я купих, да й правя рекламация. Продавачката каза, че от толкова продадени помпи, това й е първият случай. Ама аз - не, повреди се. Оказа се, че след стерилизацията, в бързината съм я сглобила неправилно. Срам ... Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 085
Ама аз - не, повреди се. Оказа се, че след стерилизацията, в бързината съм я сглобила неправилно. Срам ... Embarassed
И аз така.Имам помпа Нук, която така и не използвах.Докато бях в болницата сестра ми я разглобила и стерилизирала, после не успях да я сглобя правилно.Сега искам да я дам на приятелка, която скоро роди.Ако някой има такава-да ми пише как се сглобява Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 498
аз съм за авент Peace
инвестицията си струва Hug

# 18
  • Мнения: 6 472
Бях казала, че няма да дам толкова пари за Авент, но след като нищо друго не ми свърши работа си я купих. Имам и електрическа на Нук. Тя е по- хубава, но е още по- скъпа. Авентската си я ползвам вече 8 месеца, от които последните два и първите два доста интензивно и няма грешка Peace

# 19
  • Мнения: 1 284
здрасти и аз препоръчвам на Авент. Първо си купих помпа на Канпол която струваше 50лв. и се счупи на 4 ден и след това си купих Авент с която е супер лесно и въобще не боли доста ме хваня яд че не взех направо Авентската  Peace

# 20
  • Мнения: 554
Аз имам помпата на Чико със синята приставка, която е като на апаратите за мерене на кръвно и съм доволна от нея, струва 25лв. Преди това ползвах спринцовка, но те са ужасни.
А за Авент, не мога да коментирам, всички ги хвалят. Сигурно са добри, но и на мен не мисе даваха толкова пари.

# 21
  • Мнения: 903
Исках да ви попитам тук за да не отварям друга тема.... между Авент и Чико, коя ще ми препоръчате? Шишетата са ми на Чико.. дали ще се сработят? Благодаря ви предварително!

# 22
  • Мнения: 1 014
И аз така.Имам помпа Нук, която така и не използвах.Докато бях в болницата сестра ми я разглобила и стерилизирала, после не успях да я сглобя правилно.Сега искам да я дам на приятелка, която скоро роди.Ако някой има такава-да ми пише как се сглобява Praynig Praynig Praynig

Ами най важното е да поставиш правилно клапичката. Ако е на принципа на Авент, би следвало да има една силисконова клапичка (на Авент е бяла оребрена радиално, около 1 см в диаметър). Пробвай, ако не става като я сложиш, обърни я и пак пробвай. Най лесно става, ако си видиш упътването. Ако нямаш такова, виж в магазините, където ги продават, не може да нямат упътване.

# 23
  • Мнения: 1 014
Исках да ви попитам тук за да не отварям друга тема.... между Авент и Чико, коя ще ми препоръчате? Шишетата са ми на Чико.. дали ще се сработят? Благодаря ви предварително!
Едва ли шишетата на Чико, ще стават на помпата на Авент, но не пречи да пробваш. Ще трябва да преливаш кърмата, след като я изцедиш. По принцип обаче помпите се продават в комплект с 2 шишета. Ако след като изцедиш кърмата ще я замразяваш за по-късно, по-добре използвай изварени (стерилизирани) бурканчета, за съхранението, за да не ти стоят шишетата във фризера. След размразяване така или иначе ще трябва да прехвърляш в шише и ще си ползваш твоите чиковски.

# 24
  • Мнения: 903
Исках да ви попитам тук за да не отварям друга тема.... между Авент и Чико, коя ще ми препоръчате? Шишетата са ми на Чико.. дали ще се сработят? Благодаря ви предварително!
Едва ли шишетата на Чико, ще стават на помпата на Авент, но не пречи да пробваш. Ще трябва да преливаш кърмата, след като я изцедиш. По принцип обаче помпите се продават в комплект с 2 шишета. Ако след като изцедиш кърмата ще я замразяваш за по-късно, по-добре използвай изварени (стерилизирани) бурканчета, за съхранението, за да не ти стоят шишетата във фризера. След размразяване така или иначе ще трябва да прехвърляш в шише и ще си ползваш твоите чиковски.
Благодаря! Аз за всеки случай пуснах и нова темичка... за по-сигурно.

# 25
  • Мнения: 7 186
Още един глас за Авент. Peace

# 26
  • Мнения: 5 140
Не съм използвала помпата на АВЕНТ, но знам че е добра.

Още един глас за Авент. Peace

 Peace

# 27
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И аз съм за Авент.
Ако ти е скъпо виж в Продавам, предлагам,подарявам. Доста често мами си продават помпите. Hug

# 28
  • Мнения: 111
Не сме толкова богати, че да си позволяваме евтини неща. Купих си за 40 лв на Canpol baby и мн. съжалявам. Препоръчвам ти Авент, определено си заслужава парите...

# 29
  • София
  • Мнения: 393
Друга добра е на Дисни-струва някъде около 25лв и в магазините на Биг Шоп ги има. Сестра ми има такава и е доволна. Моята е Авентска , но си я купих втора употреба за 40лв.

Общи условия

Активация на акаунт