Лъскава грива

  • 1 944
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 258
Особено е подходящ за полиране и изглаждане на косата (след като се изпече със сешоара),защото отразява много хубаво светлината.

Аз от около година ползвам Техни арт Глос Контрол на Л'Ореал Професионел. Много съм доволна. Придава блясък без да омазнява,има и фиксиращ ефект.

оо супер точно такъм продукт си търсих а може ли да използвам спрея след като съм използвала серума им за изправяне? newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Въпреки, че нямам спрея, мисля че би могло. Казвам го защото ползвам серума за изправяне /говориш за Лиз Екстрем, нали?/, та затова казвам че би могло.
Лиз екстрема, освен че изправя, също така и заглажда косъма, така че ефекта от спрея ще е още по-страхотен.
 Simple Smile Peace

# 17
  • Мнения: 13 512
Особено е подходящ за полиране и изглаждане на косата (след като се изпече със сешоара),защото отразява много хубаво светлината.

Аз от около година ползвам Техни арт Глос Контрол на Л'Ореал Професионел. Много съм доволна. Придава блясък без да омазнява,има и фиксиращ ефект.

оо супер точно такъм продукт си търсих а може ли да използвам спрея след като съм използвала серума им за изправяне? newsm78


Да,можеш....но това трябва да е последният продукт,който слагаш. фИНИШ-А.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
А можеш ли да ми кажеш твърда ли става косата /от фиксация степен 3 - така го дават в сайта/.
И наистина ли придава хубав блясък?
   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 13 512
фИКСАЦИЯ 3 не прави косата твърда,само  я   фиксира.И наистина става много лъскава

# 20
  • Мнения: 258
съжалявам за въпроса ми не е много по темата,но аз използвам еив флууд на "лореал проф.",след това кристалите за зправяне и накрая няма ли да е прекалено да си сложа и този спрей за блясък?! newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
В момента не се сещам за кой флуид говориш.
дай снимка или линк да го видя и ще ти кажа.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
фИКСАЦИЯ 3 не прави косата твърда,само  я   фиксира.И наистина става много лъскава
newsm44 newsm44 newsm44
Жива да си! Още днес отивам да си го купя!!!!
Благодаря ти че ме светна за този продукт!!!!

# 23
  • Мнения: 13 512
фИКСАЦИЯ 3 не прави косата твърда,само  я   фиксира.И наистина става много лъскава
newsm44 newsm44 newsm44
Жива да си! Още днес отивам да си го купя!!!!
Благодаря ти че ме светна за този продукт!!!!


Да си го ползваш със  здраве и да си много доволна от него!

# 24
  • Мнения: 953
момичета къдрава,гъста,сухи краища,без блясък-кажете какво да ползвам.Кое след кое да следва,по колко и ежедневно ли се нанася или се мие през 2-3дни.въобще съвети всякакви.изправям я със сушоар но временно.

# 25
  • Мнения: 13 512
момичета къдрава,гъста,сухи краища,без блясък-кажете какво да ползвам.Кое след кое да следва,по колко и ежедневно ли се нанася или се мие през 2-3дни.въобще съвети всякакви.изправям я със сушоар но временно.

А не е ли най-добре да отидеш при добър  фри/ьор и той да те консултира? Така във форума  надали би получила  професионално мнение,без да ти види и пипне  никой косата.

# 26
  • Мнения: 258
В момента не се сещам за кой флуид говориш.
дай снимка или линк да го видя и ще ти кажа.
не мога да намеря снимка Sad
той е от серията "витамино колор"-за запазване на цвета,нанася се на косата докато е още мокра и след това не се отмива..

# 27
  • Мнения: 953
момичета къдрава,гъста,сухи краища,без блясък-кажете какво да ползвам.Кое след кое да следва,по колко и ежедневно ли се нанася или се мие през 2-3дни.въобще съвети всякакви.изправям я със сушоар но временно.

А не е ли най-добре да отидеш при добър  фри/ьор и той да те консултира? Така във форума  надали би получила  професионално мнение,без да ти види и пипне  никой косата.

ходила съм но не ми помагат.казват ми че имам хубава коса и само трябва да й слагам балсам като я реша.Маски от време на време и това е.Даже и за прически ми казват "толкова красива коса имаш не ти трябва друго".Мислите ли че не ходя на фризьор,но на тях незнам какво им се вижда.Кристали ми слагат когато ме изправят,но аз искам да си взема за вкъщи.но незнам как да ги ползвам

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
В момента не се сещам за кой флуид говориш.
дай снимка или линк да го видя и ще ти кажа.
не мога да намеря снимка Sad
той е от серията "витамино колор"-за запазване на цвета,нанася се на косата докато е още мокра и след това не се отмива..


или

или

Ако е някое от тези - няма проблем да си ползваш спрея след това.

# 29
  • Мнения: 24
Вземи пий по една - две лъжици зехтин дневно и ще ти се поправи косата. Номерът не е само да се маже косата. Може да ти липсват витамини или минерали. Кожата ти как е? Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт