Най-добрите памперси??

  • 13 348
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 134
Памперс Simple Smile Peace

# 61
  • Варна
  • Мнения: 974
За новородено може би наистина Памперс, аз лично съм ползвала и Хъджис, всъщност понеже Хъджис са малко по-големи от Памперс,  когато даден размер умаляваше минавах на Хъджис, и след това на по-големия размер Памперс. Сега от няколко месеца съм на едни Champion MAXI+, италиански и съм многооооо доволна, даже мъжа ми се беше объркал и ми беше купил Памперс, нямах търпение да свършат за да взема от Максито Laughing
Но те няма малки мисля че са само от 9кг нагоре. Та както казах в началото за новородено май Пампрес е най-добре, особено Newborn  си е наистина хубава пелена.  bouquet

# 62
  • Мнения: 66
ПАМПЕРС

# 63
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Либеро newsm10

# 64
  • София
  • Мнения: 290
Ползвам Либеро, Памперс ни пропускат откъм гръбчето.

# 65
# 66
  • Мнения: 1 263
Либеро, Мамиа  thumbsup

# 67
  • Мнения: 146
Темата трябваше да е озаглавена
НАЙ - ДОБРИТЕ ПЕЛЕНИ ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА????
 a не както сте я пуснали................
 За мен по добри на нашия пазар от Pampers няма... за сега

# 68
# 69
Лично аз пробвах и много държах да ми купят Pampers още в родилното. ОБАЧЕ оказа се че малката не ги понася и едва я излекувах от гъбичките, с които ми я изписаха. отделно Памперс са много малки и тече отвсякъде...драги майки, които държите на Памперс една продавачка ме светна че отстрани на пакета има щампирани цифри - ако са много едри са турско производство и повечето бебета не ги понасят...лично сега ползвам Либеро и съм много доволна - отделно имат ластик на гръбчето и не излиза навън...Рая от форума е много сладка!!!

# 70
  • Мнения: 5 140
От Либеро съм най-доволна, Памперс му пропускаха


само либеро

Подкрепям на 100%. Peace

# 71
  • Мнения: 296
От скромния ни опит мога да кажа PAMPERS, нямам оплаквания, пробвахме LIBERO и май от тях се подсече, въпрос на детенце, нямаме вече проблем след като минах само на памперс.

# 72
  • Мнения: 3 457
ами Milena_Martina аз пък да те светна ,че нашия татко ни носи памперсите от Турция-и за нас и за комшииката и трябва да ти кажа че по-дори не съм ползвала newsm10.А ти вземи светни онази продавачка ,4е на турските памперси на Памперс не пише Памперс ,а ПРИМА-тези в БГ не се знае в кои гараж са правени и пакетирани.Друго ,което се сещам-на турските памперси няма цветчета те са бели и чак отстрани ластиците им са цветни,а и картинките им са по-изчистени от тези ,които се продават тук smile3521

# 73
  • Мнения: 670
Либеро и Хъджис

# 74
  • Мнения: 1 455
Hugges.!Всеки път като взема на Pampers съжалявам.От Либеро и Мамия също съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт