За пушачите.По колко пушите на ден?

  • 10 052
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Скрит текст:
А още по-чудно ми е било как пушат по цяла кутия, че и по 2. Аз ако изпуша толкова, ще се гътна. Mr. Green
"Всички ще се гътнем" - както казва Шишо Бакшишо  Wink
Joy
Винаги ми е било чудно как хората пушат много вечер, както каза Уайлд Рабит. А още по-чудно ми е било как пушат по цяла кутия, че и по 2. Аз ако изпуша толкова, ще се гътна. Mr. Green

Ами през деня няма време. Сутрин с кафето - 1-2, на работа, в почивките  3-4. Толкова. Peace Не е да ми пречи, но съм заета с нещо друго.
Вечер ми е проблема на мен.  Прибирам се в 18,00. До 24,00 времето е мое. Нямам ангажименти. Лятото съм на терасата/двора с книга или компания. Зимата вътре с лаптопа, вас и още няколко такива. Просто автоматично става. Ако вечерта съм прекалила, на следващия ден пуша по 3-4 най-много. Но...бързо ми минава.  ooooh!
Да, ясно. Мен просто тогава не са ми "вкусни" цигарите. Най-много ми се услаждат сутрин с кафето.

МишиМиши, аз никога не съм била сериозен пушач, по-скоро се лигавя ми се струва. Grinning И затова не ми е трудно да ги спирам. Сега с Хашимото пък като гледам, ще ги спирам завинаги.

# 16
  • Мнения: 3 819
В понеделник сутринта нямах цигари за кафето у нас и се усетих, че първата си цигара изпуших чак към 10ч.
Съответно до преди да си легна бях изпушила само половин кутия.
И сега се опитвам умишлено сутрин с кафето вкъщи да не паля. Засега ми се получава да не пуша повече от 10 цигари на ден, но и аз си мисля, че бързо ще ми мине  Laughing
Но може и отново да ги спра, защото всъщност много мразя миризмата на цигари и в последно време започнах да я усещам и ми е неприятно.
Ако съм била някъде на задимено, като се прибера /па ако ще и 6 сутринта да е станало/ задължително влизам да си взема душ и да си измия косата.
Иначе не мога да си легна.

# 17
  • Мнения: 1 719
И аз пуша по кутия дневно.Мъжът ми само мрънкя,че са много.
Спирах ги само докато бях бременна и кърмих,после веднага пак ги почнах.

# 18
  • Мнения: 168
Свивам тютюн, много по-евтино ми е и пуша около 8-9 на ден, спрямо 12-13 от тези в кутия. Когато съм на работа по 6 на ден, а вечер с приятели мога да изпуша кутия. На другата сутрин не мога да дишам. Най-леко ми е наргилето, с въглен, пуша си го 2-3 часа на кафе или питие с компания, мирише на плодове и я няма тази миризма на пепелник по дрехите. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 46 518
Не са толкова много 1 кутия, съвсем нормално си е за пушач.
Те затова и кутиите са по толкова.

Когато пушех толкова ми трябваха и на мен. Ако сме на купон и повече.
После минах на тютюн и пушех 6-9, бяха ми по-тежки и не можех повече. И аз вечер основно ги пушех, с чаша вино много добре ми вървяха  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 031
Пуша по малко и с кеф, а не машинално или за да си успокоявам нервите. 1-2 цигари на ден, повече когато пия.

# 21
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
Макс около 10-тина, обикновено не повече от 6-7 и то основно вечерта с питието или ако излизаме. Но и аз ако прекаля предната вечер на следващия ден не ми се пали и не пуша. Мога и без тях, има дни, в които ни една не паля...ама пусто кеф си ми е. Особено на заведение като изляза навън с чаша за цигара 😉 не харесвам заведения, в които се пуши, ама никак, не ми пречи да си излизам навън.

# 22
  • Мнения: 4 745
От три години не пуша ,но когато пушех една кутия не ми се опираше изобщоо Naughty ужасно ми харесваше да пуша,а ако излизам вечерта можех да изпафкам още една без да ми мигне окото  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 690
Аз пуша по една цигара сутрин с кафето.По някога в компания на маса си позволявам по 2-3.Толкова.
А, и някой път когато вечер не мога да заспя, ставам изпушвам една цигара, изтръпва ми главата Laughing, връщам се в леглото и след няколко минути съм отнесла плувката.Действа ми като приспивателно Laughing

# 24
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Нула.

И ме е яд за всяка пропусната.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Сезонен пушач съм аз  Mr. Green,демек пишмян пушач  hahaha.Лятоска -повече, на теферич,като се застуди -по-рядко. Пуша САМО, ако имам компания. Сама-не, вкъщи също не . Много хора дори не знаят,че пуша  Whistling. С две думи-мога да пуша и половин кутия за ден, а по-често не пуша по седмица и повече, до месец. Много често нямам или запалка, или цигари  hahaha.
Кутия на ден ми се струва много, но като че ли е стандарт за сериозните и страстни пушачи.

# 26
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Предполагам, че темата е за пушене на тютюн, само?

Щото има и други опции, които обаче подозирам, че са съставомерни. Всъщност, не съм сигурен. Комай подсъдно е притежанието, но не и употребата на алтернативи на тютютна.

# 27
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Хах, интересно, Гена!
Аз пък най-много обичам да пуша сама и да разсъждавам над смисъл на живота. Joy
Даже гледам да няма хора около мен, с които да трябва да говоря, вместо да се насладя на цигарата. Mr. Green

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Предполагам, че темата е за пушене на тютюн, само?

Щото има и други опции, които обаче подозирам, че са съставомерни. Всъщност, не съм сигурен. Комай подсъдно е притежанието, но не и употребата на алтернативи на тютютна.

Правилно предполагаш! Едва ли мъжът на авторката само ще се сърди ако жена му опраскваше по 1 кутия марихуана на ден.  Laughing

До като пушех си прасках по кутия и половина- две. Последните месеци яко кашлях нощем, та и денем. Сутрин беше някакъв ад- то храчки, сополи, сълзи...до повръщане. Маса пари ми заминаваха. Разни болки се появих къде ли не... Грозна картинка, направо смъртоносна.  Confused

Реших, че така повече не може и ги спрях. Сега си търся спонсор за 1-2 липосукции  Grinning

# 29
  • Мнения: 26
Предполагам, че темата е за пушене на тютюн, само?

Щото има и други опции, които обаче подозирам, че са съставомерни. Всъщност, не съм сигурен. Комай подсъдно е притежанието, но не и употребата на алтернативи на тютютна.
Да,за тютюн ствава въпрос.Надявам се за другото никога да не ми се налага да питам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт