"Oткраднат Живот"сезон 2 -ТЕМА 13

  • 78 324
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 848

Синеоко беше, нали? А Бибито при двама синеоки родители с тъмни очи  Mr. Green Или в 3 сезон ще разберем, че Вилито не е забременяла от Пецан Twisted Evil
Защо пишете, че чак март ще започне 3 сезон, като в момента го снимат?! Давам им малако почивка покрай Коледа и края на януари да започват, че ще забравим сюжетните линии

Оптимистка си, Г-жа Рамацоти! Heart Eyes

Не , Бибито ще се окаже купешка, но докато пиша се сетих, че бизнеса варира от около 20 години, а тя е на 30. Но! Купувайки Бибка, Вили се светнала да направи и тя такъв бизнес... И така и на Биби ще й се окаже също "откраднат живота", което още повече ще ги сближи със Сашко.

# 751
  • София
  • Мнения: 19 262
На мен ми хареса интригата Мазов - мама, не съм наясно откъде е копирана. Като се замислиш - и Генадиеви имаха някаква негласно
И колкото да е дразнещо - има си хора манипулатори, които тълкуват всяка своя постъпка в своя полза.
Един пример от реалния живот: мъж обяснява на любовницата си, че се въздържа от деца с официалната си приятелка, защото обмисля дали да не се избере другата, а всъщност просто има проблеми със зачеването.

# 752
  • София
  • Мнения: 4 349
Това с отвличането на бебето беше добре измислено като идея, но и като изпълнение беше пълен абсурд. Коя детегледачка ще  остави количката и ще хукне нанякъде (независимо дали търси обяд, отива да пиша или да си купи вестник. Аз лично съм се завирала в храсти да ходя до тоалетната и количката с детето е била на не повече от  3 метра, постоянно пред погледа ми. Влизала съм в магазин, детето в колата, а погледът ми не мърда от нея. Някак-си нереално е. Аз лично, ако бях сценарист щях да оставя Виолета да се качи с асансьора с детегледачката, казвайки:
- Здравейте отново! Оказва се, че съм объркала, продава се апартаментът на долния етаж Simple Smile /например/
След което вадя шишенце с хлороформ (с ръкавици съм, разбира се), упоявам детегледачката и отвличам бебето. Няма дори да споменавам, че Вилито е мед. лице и има достъп до много неща Wink

# 753
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Резултати от анкетата

В промото за финала на сезона някой си изхвърли халката в кошчето за боклук. Кой е той според вас?
 (Гласуването приключено: вт, 13 дек 2016, 14:57)

Алекс     -          11 (19%)
Биляна   -            0 (0%)
Жени      -            7 (12%)
д-р Захариев-     24 (41%)
проф. Генадиев-   0 (0%)
Виолета     -        16 (27%)
Общ брой гласове: 58

# 754
  • Мнения: 3 546
Не става с хлороформ, защото детегледачката ще я помни и може да даде показания в полицията. А така не знае, кой е отвлякал бебето. Можеше и от апартамента да го отвлече, нали има ключ-  докато гледачката готви, чисти... Или нещо друго, има толкова много възможности, а те избраха най-тъпата с обхвата.

# 755

Общи условия

Активация на акаунт