Бърз въпрос за масажа с утайка от кафе

  • 24 458
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Все си мисля, че тук има голяма заблуда. Това, че антицелулитните кремове съдържат кафе не означава, че масажа с утайка от кафе върши същата работа.


Върши, върши  Wink

# 16
  • Мнения: 7 430
Все си мисля, че тук има голяма заблуда. Това, че антицелулитните кремове съдържат кафе не означава, че масажа с утайка от кафе върши същата работа.


Върши, върши  Wink

Съгласна съм с Биби - аз си правех такива масажи и наистина имаше ефект - поне при мен Peace

# 17
  • Мнения: 2 584
и при мен има ефект, но пусти мързел..., взех и на дева антицелулитния крем мазах 1 седмица и сега когато се сетя, много съм гламава пък после искам да отслабна, така не става, трябва постоянство hahaha

# 18
  • Мнения: 2 567
ЛИ, много благодаря за подрбоното описание.
Аз смятам, че ще има ефект и мисля да пробвам.
А ето какво е писала и авторката на идеята Зъхи за процедуратаWink

Триеш яко (встрани от душа, за да не се отмие!), докато кожата се зачерви или ти писне.  Laughing После изплакваш.   bath Това е...
Но трябва да се прави наистина всеки ден. Иначе е хубаво след това да се намажеш пак с някакъв антицелулитен крем (може и по-евтиничък - на Дева например, той е четири лева - 200 мл.). Аз правя и следното - но наистина трябва повечко време и липса на хора наоколо - след като се намажеш с този някакъв антицелулитен крем или се разтриеш с мократа утайка от кафе, си увиваш краката, дупето или каквото там имаш  Laughing  с домакинско найлоново фолио и стоиш така един час.  Mr. Green Има ефект, ще видите!  Grinning Аз имам резултати! Е, не съм като фотомодел в краката, но е доста по-добре положението, отпреди някоя и друга година!   261uu

# 19
  • Мнения: 46
бърз отговор :има ефект.от опит знам но трябва ПОСТОЯНСТВО.Всяка вечер правя процедурата с утайката и след това масаж с аура слим.Резултата е положителен но трябва да си постоянна.всяка вечер. 
1.масаж с утайка    2.душ    3.масаж с антицелулитен крем

# 20
  • Мнения: 24
Някой да е чувал за кофеин на ампули или нещо подобно? Защото това е което дейдства в утайката. Питах в аптеката и ме изгледаха много странно. А какво да направя като никой в къщи не пие кафе?  Confused

# 21
  • Мнения: 13 512
Някой да е чувал за кофеин на ампули или нещо подобно? Защото това е което дейдства в утайката. Питах в аптеката и ме изгледаха много странно. А какво да направя като никой в къщи не пие кафе?  Confused
Ами като никой не пие- купи си 1 пакет някакво ефтино кафе- робуста някаква си/тя е и с повече кофеин от арабика-та/ и се масажирай. Не е казано,че трябва с утайка да се прави.

# 22
  • Мнения: 2 567
Майка зайка, и в нас проблема е, че не се пие кафе, затова и отворих темата и ме посъветваха да действам направо с кафе  Peace Така и правя от около седмица и ефекта засега е много добър! Поне откъм ексфолация де,  Laughing кожата е супер мекичка след масажа.
Успех!  Peace

# 23
  • Мнения: 220
аз също го правя с смляно кафе а не с утайка.но аз и рядко го правя-само когато имам време,а аз доста често се къпя всяка сутрин преди да изляза за по 10 мин и няма как защото иначе трябва да стана в 5 4аса.затова го правя само събота и неделя или ако се къпя вечер.наистина става мн мека кожата:)

# 24
  • Мнения: 966
Аз съм го правила масажа и с морска сол.Ефекта е супер пилинг.
Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 3 664
Добре де, а не ви ли остава мазно след утайката. Отмивате ли я със някакъв сапун?

# 26
  • Мнения: 2 379
Aз искам да питам за цапането Rolling Eyes
Вече прочетох, че много било цапало. А ние имаме душ кабина, но е от типа с кеамична плоча и стъкла наоколо.
Почти като тази е:

Цялата е от бяла пластмаса и се чудя дали няма да започне да пожълтява пластмасата, ако правя масажа с кафе Thinking
А има ли опасност от запушване на канала? Сипвате ли нещо в канала след като правите масажа? Mr Muscolo например? Mr. Green

# 27
  • Мнения: 11 547
Някой да е чувал за кофеин на ампули или нещо подобно? Защото това е което дейдства в утайката. Питах в аптеката и ме изгледаха много странно. А какво да направя като никой в къщи не пие кафе?  Confused
Ами като никой не пие- купи си 1 пакет някакво ефтино кафе- робуста някаква си/тя е и с повече кофеин от арабика-та/ и се масажирай. Не е казано,че трябва с утайка да се прави.
newsm10Аз така правя.Пия само нес,но си купувам мляно за масаж.Ама съм много непостоянна.Няма кой да виси във форума... Wink

# 28
  • Мнения: 2 085
Добре де, а не ви ли остава мазно след утайката. Отмивате ли я със някакъв сапун?
Мне, не остава мазно newsm78.След масажа си се измиваш с каквото там ползваш-сапун, душ гел...

# 29
  • Мнения: 2 567
Пиколина, аз очаквах да става голяма свинщина, но бях приятно изненадана. Не е чак болка за умиране, с душа всичко се измива за нула време.  Peace
Асе, при мен не стои никак мазно  Thinking Де да знам, да не би от кафето да зависи.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт