O Hayat Benim - Това е моят живот

  • 62 264
  • 370
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 577
Бахар понякога ме дразни,  че не тропа с крак и всичко прощава .  Актрисата не е лоша . Каста е на ниво . Ефсун ги измисля едни  определения  смешни.... Робокоп на полицая ,чики ,рики  . На майката на Арда не се дава лесно .

Кенан нае Джемре да прелъсти Атахан .
Първо  е хрисима ,като се ожени за нея    и си показа характера .
 Бахар и Атеш - Керемджем както се казва актьора се гаджосаха в реала ,събираха и разфеляха . Сега не  знам  дали са още заедно ?  Керемджем  участва в други дизита но окапаха .

# 76
  • София
  • Мнения: 3 716
Атеш се развежда  ли? С Бахар ли? Кога се ожениха, кога ще се развеждат...

# 77
  • Мнения: 27 577
Женят се Деси   по нова тв не са стигнали дотам . Май Ефсун е на сватбата доколкото помня . ЩО се развеждат не се сещам Thinking 

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Атеш се жени за една друга мома .С нея се развежда (тя е малко луда,пияница)А ей сега от вас разбирам че и с Бахар се развежда.Много са ми симпатични  Арда и Евсун страхотна игра.

# 79
  • Мнения: 27 577
Коя е лудата за която се жени Атеш ?  Как се казва ,дайте снимка ако може . Забравила съм тоя момент .  Актрисата,   която играе Ейфсун  участва в сериала Двор . Не го гледам . 

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Ох излезе ми името от акъла,но имаха общо дете появи се от Швейцария и му натресе хлапето .Напи се от яд на Бахар и  го изтърва на вън.Хванаха го хората на психопата ,и без да искат и те го убиха . Дурук се казваше детето.Та след като почина синът на Атеш той се се разведе с лудата която полудя повече.
Сериала Двор комедия ли е?

# 81
  • Мнения: 27 577
О,Дурук сладкото хлапе:heart_eyes:
Сетих се ,Мерси !
Тази му е бившата . Заминава за чужбина и не му казва за детето .
Като се връща Атеш разбира за него . Първо му е трудно   с времето се привързва към Дурук . Бахар го приема .  Напива се   и отвличат детето . Атеш приема болезнено  смъртта му . Иска да отмъсти .
Тази иска му вмени ,че не е бил до нея  и е виновен .
Двор не  е комедия . Проверете с   Гугъл  за сериала .  Дано не съм ви подвела за заглавието .
 Сетих се за името на актрисата   Джерен Морай .

Последна редакция: нд, 06 яну 2019, 01:14 от femmi2

# 82
  • София
  • Мнения: 3 716
Атеш нали се жени за Бахар, кога се жени и защо за тая лудата? И още един въпрос, разбира ли се за убийството на дядото, дето е заровен в двора?

# 83
  • Мнения: 27 577
Бахар разбира за дядото случайно ги чува да си говорят .Иска да каже но  и тя не успява . Забравила съм защо ?
Атеш и Бахар подготвят да се женят и Ефсун нахлува  и казва че са спали с Атеш .  Той не я е докосвал Филм да става....  
Бахар бяга с булчинската рокля .
Атеш разбира за лъжата и дава доказателство и  се събират отново .
Жени се за бившата заради детето .

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 15:26 от femmi2

# 84
  • София
  • Мнения: 3 716
Да, това с провалената сватба мина, ама мислех, че по-натам пак ще се оженят. В момента сме до фалшивата бременност на Ефсун. Значииии между проблемите с Ефсун някъде се появява и луда бивша с дете от него. И той се жени за нея заради това, но продължава да си обича Бахар? И най-накрая се развежда с нея и се жени за Бахар предполагам? И на тази сватба се разкрива за фалшивия живот на Ефсун? Малеее направо ми е каша. Grinning

# 85
  • Мнения: 27 577
Продължава да обича своята Бахар .
Вчера и рецитира поезия . Ах ,тези сериали пренасят те в романтика . Затова си ги гледаме и пощуряваме по актьорите
 . 
Каша е  с такъв сюжет ... Не разбира за фалшивия живот на сватбата . Друго беше събитието . Помня  Бахар в хубава рокля  . Атеш и дава писмата не пред всички .  Тогава се разбеснява ,отива и  няма на къде да бяга повече Ефсунката .

Ефсун  напред в сезоните като изнуди  Арда и се женят почва бизнес с дрехи и забогатява .

# 86
  • София
  • Мнения: 3 716
Да, прави ми впечатление, че се облича много стилно. Предположих, че ще действат в тази насока. Просто на фона на Бахар е като Версаче. Simple Smile
Ясно, мерси, горе долу си навързах нещата. Ако го имаше някъде с бг суб щях да го изгледам, интересен ми е доста. Ама пуст руски, нищо не вдявам.

# 87
  • Мнения: 1 429
Аз го намерих в един сайт,доста епизоди ги няма-нуши нещо си е сайта,но успях да гледам последния,защото като разбрах,че в българският вариант ще са ок 400 епизода май и лошо ми стана.И много ме е яд на тези сериали,че лошите(вее случая Евсун),правят всякакви гадости супер дълго време,а накрая всичко приключва в един епизод.Някак си искам по-голямо,по-дълго възмездие за лошите😀,незнам дали ме разбирате.
Другото,което много ме дразни е,че уж много се обичат,вярват си,а като им направи Евсун интрига и веднага се връзват.И разбирам да се случва един,два,три пъти,а то с толкова серии....чак банално ще е ,според мен,все да ги прецакват и да не могат да се съберат.Абе....турски сериал😀

# 88
  • Мнения: 27 577
Турците са царе на драмите и тъжният край .
Арда умира . Ефсун  ламти за  богатство ще остане сама .
Атеш не се връзва ,отколкото сестра й Бахар . Полицая  - Робокоп дето му вика Ефсун. Той ще разследва  и ще стигне до следите . Ще се влюби в  нея . В една стрелба ще загине . Има време до тогава .

# 89
  • София
  • Мнения: 3 716
На този сайт Нуши не тръгват вече за жалост..

Общи условия

Активация на акаунт