ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 13 [229]

  • 43 606
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 832
Здравейте на всички в темата  Hug Благодаря за преводите ,  труда ви  и всички новини , които публикувате за Чаатай  bouquet bouquet bouquet

Изгледах с вас всички серии на  " Вътре " до тук . Гледах и оригинала с Лео , филм който ме впечатли единствено с това , че Брат Пит му е продуцент . Доколкото виждам сценаристите припокриват римейка . И там Лео няма любов-само  секс за една нощ , главното действащо лице е  Мат Деймън- той има и годеница , че  даже и бременна , дом , стремителна кариера .....Доста тъп филм , но от Скорсезе толкова ..... Mr. Green Чак пък и четири Оскара  ooooh! ooooh! ooooh!

Та за "Вътре " .....заради Чачо  и аз съм вътре  Heart Eyes
Единствено недоволството в Туитър може да накара сценаристите да вкарат любовна игра между Сарп и Мелек . А ако Мелек  не става ......да идва следващата  Mr. Green
Сериала го гледам само заради Чачо и страхотно изиграните му екранни влюбвания ....Отива му много да обича силно ....на екрана , защото прочетох преведеното му интервю от ВАС  Hug bouquet Hug за Делибал , че нито той , нито някой около него е преживял такава любов  ooooh!
Най ми харесват и не  мога да определя фаворит от двойките Сарп-Мерт и Сарп-Давут . Дразни ме , че Мерт го обличат по-хубаво , и има коса ..... за другите неща ще си затворя очите , все пак филма е телевизионен  Rolling Eyes Най-голямо очакване имам за момента , в който братята ще разберат един за друг . Според мен на финала ще занулят Сарп , а Мерт ще остане да живее с майка си .....

п.с  На стилистката кой и каза , че мафиотите са по шлифери ...еле пък нашия  doh
 

# 706
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
 welcome Диана!

Интересен поглед върху творбата на Лео и компания Thinking Peace

# 707
  • Мнения: 25 350
Здравейте на всички в темата  Hug Благодаря за преводите ,  труда ви  и всички новини , които публикувате за Чаатай  bouquet bouquet bouquet

Изгледах с вас всички серии на  " Вътре " до тук . Гледах и оригинала с Лео , филм който ме впечатли единствено с това , че Брат Пит му е продуцент . Доколкото виждам сценаристите припокриват римейка . И там Лео няма любов-само  секс за една нощ , главното действащо лице е  Мат Деймън- той има и годеница , че  даже и бременна , дом , стремителна кариера .....Доста тъп филм , но от Скорсезе толкова ..... Mr. Green Чак пък и четири Оскара  ooooh! ooooh! ooooh!

Та за "Вътре " .....заради Чачо  и аз съм вътре  Heart Eyes
Единствено недоволството в Туитър може да накара сценаристите да вкарат любовна игра между Сарп и Мелек . А ако Мелек  не става ......да идва следващата  Mr. Green
Сериала го гледам само заради Чачо и страхотно изиграните му екранни влюбвания ....Отива му много да обича силно ....на екрана , защото прочетох преведеното му интервю от ВАС  Hug bouquet Hug за Делибал , че нито той , нито някой около него е преживял такава любов  ooooh!
Най ми харесват и не  мога да определя фаворит от двойките Сарп-Мерт и Сарп-Давут . Дразни ме , че Мерт го обличат по-хубаво , и има коса ..... за другите неща ще си затворя очите , все пак филма е телевизионен  Rolling Eyes Най-голямо очакване имам за момента , в който братята ще разберат един за друг . Според мен на финала ще занулят Сарп , а Мерт ще остане да живее с майка си .....

п.с  На стилистката кой и каза , че мафиотите са по шлифери ...еле пък нашия  doh
 

Добре дошла  wavey

да, момента, в който ще разберат,ч е са братя ще е интересен.  Peace

Историята в сериала не следва точно филма с Лео.  Peace

И двамата братя ще оцелеят накрая.  Joy ще има трупове, ама няма да са техните  Mr. Green

Пуснах новата тема, защото не знам довечера кога ще вляза  Hug Hug Hug
 Hug Hug Hug Hug Hug Новата тема Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 16:30 от Ани (Aniska)

# 708
  • Мнения: 20 795







Вече сме с по две шапки, като я няма косата  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 20:06 от Venetat

# 709
  • Мнения: 5 267







Вече сме с по две шапки, като я няма косата  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Едната е ........... knit от Ани..... Heart Eyes  другата от Бойче..... Party knit
щот нЕмал коса.......... hahaha   Naughty  щот ни обичка ........ Crazy  за тва........... smile3534

Добра вечер на всички....... Hug Hug Hug  и честит празник на именниците......... Hug Hug Hug
Ники..........честит ти имен ден........да си жива и здрава и много щастлива.......... Hug Hug Hug Hug

Връщам се да ви изчета.............че тез чаршафи ми дадоха зор на тела ........ ooooh! .......... Joy Joy Joy Joy Joy


# 710
  • Мнения: 27 735
Shocked Shocked  кви са тия чаршафи бееее  Sick Sick
простетИ, няма да ви прочета  Crossing Arms Crossing Arms  hahaha hahaha hahaha  Party Party

ще се посмея на шапките  rotfImbo rotfImbo 

# 711
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680


      На моменти започвам да госъжалявам Rolling Eyes
 От снимки с фенове не може да си почива на сетовете Crossing Arms Sick


 Бойче,ама едната шапка е от плат  Wink Grinning

        

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 20:59 от Iskra Pandova

# 712
  • Мнения: 27 735
Naughty  за джадЪ  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy



 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

и пак  Naughty  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy





 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 2 532

има ами, нищо голо не е показал  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms



Е, е това няма кака да видим!
Щом не го съблякоха в 3 ти епизод, когато се самогръмна, и имаше идеално оправдание да е, само по бинтовано рамо, не го направиха, значи Баба Е......н не дава Naughty Naughty
 А и времет, още беше топло! А сега, в този студ, кой ще иска да се съблича cold

# 714
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Naughty  за джадЪ  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy



 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

и пак  Naughty  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy







 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


      Добре бе  Naughty Grinning Grinning Grinning

           
     
             

# 715
  • Мнения: 27 735
и тия гледат Делибалче  Heart Eyes Heart Eyes  ама нямам идея кви са  Mr. Green Joy

https://pbs.twimg.com/media/CzA1r3_XcAIEnqL.jpg


вече му е кеф да е не е ченге  hahaha hahaha hahaha



а неприязънта от изричането на "татко Джелял".... изчезна  Mr. Green


Naughty  за джадЪ  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy



 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

и пак  Naughty  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy







 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


      Добре бе  Naughty Grinning Grinning Grinning

           
     
             


 newsm03 newsm03 newsm03 newsm47 love001

# 716
  • Мнения: 5 267
 И пак.............. Heart Eyes  за нея............. Hug Hug Hug Hug









 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

Тез скоци са за рейтинго............ Heart Eyes Представете си   ако и Чачи почне да играе.......... Mr. Green

Искра........точно тя е  knit от менИ................ Wink  мноУ съм добра....... newsm53

Тез дет гледат Делибалче....... Heart Eyes  са втора ашк двойка..........у едно дизи........с един от еркеците на Абла............ Heart Eyes Hug  питай нея........... Joy Joy Joy Joy Joy

# 717
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

   
Цитат
Искра........точно тя е  knit от менИ................ Wink  мноУ съм добра.....

  Супеер newsm03 ще  knit и за мен  smile3503 newsm47

# 718
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
И пак.............. Heart Eyes  за нея............. Hug Hug Hug Hug









 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68

Тез скоци са за рейтинго............ Heart Eyes Представете си   ако и Чачи почне да играе.......... Mr. Green

Искра........точно тя е  knit от менИ................ Wink  мноУ съм добра....... newsm53

Тез дет гледат Делибалче....... Heart Eyes  са втора ашк двойка..........у едно дизи........с един от еркеците на Абла............ Heart Eyes Hug  питай нея........... Joy Joy Joy Joy Joy
Прочетох,че има въпрос към абла и ей ме на-тез са едни от онова дизи на клунито дет го преметиха от петък в понеделник по фокса Joy Joy Joy....успях ли да обясня Joy Joy Joyуж го гледам а това съм го пропунала rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 719
  • София
  • Мнения: 4 381
Да вдигнем малко джангър, преди да сме изписали темата  


Мерт ми къса сърцето  Cry Cry Cry

Голяма късметлийка съм, ядох кестени  Laughing Laughing Laughing



П.П. Описвахте какви са Мерт и Сарп. Навремето имаше един филм, който проследяваше живота на едно момче, попаднало във военен лагер някъде в Китай по време на Втората световна война. Беше се наложило да порасне, за да може да оцелее. Беше се научил как да оцелява и как да се грижи за себе си. Наистина изглеждаше голям, но всъщност най-много му липсваше майчината близост. И Мерт го виждам по този начин. За това в началото каза на Ейлем, че не иска да има нещо, което да не може да изостави бързо, когато се налага. За това живее в самота, защото му е трудно да поеме отговорност за още някой, защото не всичко зависи от него. Постепенно се престраши да опита как ще бъде, ако са заедно.
А Сарп непрекъснато живее с чувството за вина.

Въпреки че Мерт е по-благодатен като образ и Арас се справя блестящо с него, мисля че и Сарп може да го разгърнат още като образ. Малко повече да ни покажат колко е готин батко  Peace

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 22:13 от viv4o

Общи условия

Активация на акаунт