ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 13 [229]

  • 43 597
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27 735


Джиджо да си в тоз живот, Джиджо  Crossing Arms Crossing Arms Joy  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

мерси за уточнението, ама хич не ме интересуваше кои са  Mr. Green Mr. Green

# 721
  • Мнения: 27 735
Да вдигнем малко джангър, преди да сме изписали темата  


Мерт ми къса сърцето  Cry Cry Cry

Голяма късметлийка съм, ядох кестени  Laughing Laughing Laughing

що не почерпи бееее  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  мноУ обичам кестени  Crazy Crossing Arms Crossing Arms

кво толкова ви въздейства тоя Мерт  Joy  тук добре, ама на финала малко в повече му дойде хълцането  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha
Все не мога да си обясня как двама мъже пишат толкова ревтунещи образи, а третият ги режисира  Joy Joy

# 722
  • София
  • Мнения: 4 381
Скрит текст:
Да вдигнем малко джангър, преди да сме изписали темата  


Мерт ми къса сърцето  Cry Cry Cry

Голяма късметлийка съм, ядох кестени  Laughing Laughing Laughing

що не почерпи бееее  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  мноУ обичам кестени  Crazy Crossing Arms Crossing Arms

кво толкова ви въздейства тоя Мерт  Joy  тук добре, ама на финала малко в повече му дойде хълцането  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha
Все не мога да си обясня как двама мъже пишат толкова ревтунещи образи, а третият ги режисира  Joy Joy [/i]

 hahaha hahaha hahaha hahaha
ревтунещи - даже е малко, Джадъ. Комшиите искат драма, чок драма и со малко Иекшън  Laughing Laughing Laughing

Още не съм гледала целия епизод, ще си чакам буквичките  Whistling

# 723
  • Мнения: 20 795
Да вдигнем малко джангър, преди да сме изписали темата  


Мерт ми къса сърцето  Cry Cry Cry

Голяма късметлийка съм, ядох кестени  Laughing Laughing Laughing

що не почерпи бееее  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  мноУ обичам кестени  Crazy Crossing Arms Crossing Arms

кво толкова ви въздейства тоя Мерт  Joy  тук добре, ама на финала малко в повече му дойде хълцането  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha
Все не мога да си обясня как двама мъже пишат толкова ревтунещи образи, а третият ги режисира  Joy Joy

И другите двама ги играят  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
И ме нещо не може да ме трогне Мерт  Peace Харесвам го, интересен ми е, но всичко ми е като на кино  Peace

# 724
  • Мнения: 5 267
Да вдигнем малко джангър, преди да сме изписали темата  


Мерт ми къса сърцето  Cry Cry Cry

Голяма късметлийка съм, ядох кестени  Laughing Laughing Laughing

що не почерпи бееее  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  мноУ обичам кестени  Crazy Crossing Arms Crossing Arms

кво толкова ви въздейства тоя Мерт  Joy  тук добре, ама на финала малко в повече му дойде хълцането  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha
Все не мога да си обясня как двама мъже пишат толкова ревтунещи образи, а третият ги режисира  Joy Joy

Няма се напъвам ти обяснявам ....... Naughty  за едното "мерси"......... Naughty Crossing Arms  ,а и току виж се окаже......че не те интересува........ Mr. Green   

Абла.............  Heart EyesHeart Eyes Hug Hug Hug :hug

# 725
  • Мнения: 27 735
Няма се напъвам ти обяснявам ....... Naughty  за едното "мерси"......... Naughty Crossing Arms  ,а и току виж се окаже......че не те интересува........ Mr. Green   

ми похвалих се с Делибалчето бе  Joy Joy  Най-най-най-доброто от Чачо!!  Crazy Crazy Party Party
и без да ми дреме кои са, пак ти тръснах - мерси, кво си недоволна  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy



И другите двама ги играят  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

вярно  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 726
  • Мнения: 609

кво толкова ви въздейства тоя Мерт  Joy  тук добре, ама на финала малко в повече му дойде хълцането  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha
Все не мога да си обясня как двама мъже пишат толкова ревтунещи образи, а третият ги режисира  Joy Joy [/i]

 newsm10

Иве Hug, прочете ми мислите Naughty. на мен се падна да превеждам драмата накрая и си викам, аз ли нещо не съм наред Rolling Eyes Rolling Eyes. Ама явно е сътворено за драгия турски зрител Joy Joy Joy. Да си ходи Чачи в Америка, че взех да се Идосвам Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 дек 2016, 00:04 от eti61

# 727
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

   Нещо старо но,ми хареса  Wink Grinning

 https://twitter.com/i/videos/tweet/709865623304671232

# 728
  • Мнения: X
Скрит текст:
Скрит текст:
Гледах и края на серията, че да се включа по-компетентно Joy Много е добър Арас Heart Eyes, браво на човека!  Party Party Party

Не знам защо отиваме в посока сравняване на образите на Мерт и Сарп Thinking До вчера и аз го правех, но след двата изгледани откъса съм на друг мнение. Братя са, но са тотално различни. Мерт е точно онова малко детенце от съня на Сарп, търсещо закрила в семейството, в батко си. Докато Сарп е преждевременно пораснал, както заради под прикритието, така и заради чувството за вина заради Умут, заради клеймото да е син на баща-разбойник. Но пък не е бил лишен от майчина/бабина Mr. Green/ ласка, грижа, манджи и прочие. За мен и двата образа са много реалистични. Просто Мерт показва повече чувствата си, а Сарп е по-обран. За ашк-а нЕма да се изказвам, защото СМел са още на етап "ще се харесаме ли?", докато МЕйлем са вече севгилита Crazy Joy
 

Рени Hug, не става въпрос за сравняване на образите, а за това, че Арас е надминал Чачко в играта си. Поне аз така го разбрах и е дразнещо, защото образът на Мерт е по-благодатен и фаворизиран от сценаристите. На Чачко в последните два епизода не му дават възможност да покаже на какво е способен, а ние знаем какво може. Освен това ме дразни и това, че по никакъв начин не се развива връзката СарМел. Не казвам да се хвърлят да изказват благодарности hahaha hahaha, но в срещите между Мерт и Мелек има повече " ашк", отколкото между Сарп и Мелек. Някак си Сарп остана на заден план и имам дежа вю от един преден сериал, където сценаристите фаворизираха някои от героите Joy Joy Joy

 Hug Hug Hug
Здравейте, дълбокомислена дружина!
И аз да се изкажа в подкрепа на казаното от Рени. newsm78 newsm78 newsm78
Не смятам, че единият или другият герой и фаворизиран от сценаристите.
Сарп се държи точно като лидера, тежката артилерия, тъй да се каже.  #2gunfire #2gunfire
Мерт е по-емоционален и не се поколебава да покаже емоциите си. newsm68 Но може би това съответства на по-нататъшни намерения на сценаристите: да бъде образ, който бързо ще пламне, включително и в любовта, но и по-кратковременно ще гори. Thinking
Докато Сарп е достолепен, той обмисля ходовете си. Stop Има една главна цел и всичко подчинява на нея. Може ли той свободно да обича дъщерята на Дедо, прескачайки принципите си?! newsm78
Ами хората, които го подозират и застрашават безопасността им.  smile3506 newsm09
Сарп знае колко безразсъдна е една такава любов и просто мери ходовете си.  Naughty
Докато Мерт е по- повърхностен, не е свикнал да се грижи за друг, освен за себе си. Не се замисля какво би причинил с любовта си на любимата, ако научи за двойнствения му живот, нито пък я пази много по отношение на враговете си... Peace
Отплеснах се, но това е моята идея за двата образа: единият - покровител, готов да се жертва в името на другите, а другият - не му мисли много, изживява всичко на момента, приема за даденост всеки миг любов и се възползва безотказно...  Mr. Green
И да не пропусна да благодаря на всички, които ни обгрижват и правят престоя ни тук прекрасно преживяване.... bouquet bouquet bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Валеее,  Hug Hug Hug може и да сте прави.  Hug Но не съм съгласна, че Мерт не се грижи за Ейлемчето.  Peace да, вкара я в беля, но направи каквото можа за да се спасят.  Peace И после и сложи охрана.  Peace

Скрит текст:
Скрит текст:
Гледах и края на серията, че да се включа по-компетентно Joy Много е добър Арас Heart Eyes, браво на човека!  Party Party Party

Не знам защо отиваме в посока сравняване на образите на Мерт и Сарп Thinking До вчера и аз го правех, но след двата изгледани откъса съм на друг мнение. Братя са, но са тотално различни. Мерт е точно онова малко детенце от съня на Сарп, търсещо закрила в семейството, в батко си. Докато Сарп е преждевременно пораснал, както заради под прикритието, така и заради чувството за вина заради Умут, заради клеймото да е син на баща-разбойник. Но пък не е бил лишен от майчина/бабина Mr. Green/ ласка, грижа, манджи и прочие. За мен и двата образа са много реалистични. Просто Мерт показва повече чувствата си, а Сарп е по-обран. За ашк-а нЕма да се изказвам, защото СМел са още на етап "ще се харесаме ли?", докато МЕйлем са вече севгилита Crazy Joy
 

Рени Hug, не става въпрос за сравняване на образите, а за това, че Арас е надминал Чачко в играта си. Поне аз така го разбрах и е дразнещо, защото образът на Мерт е по-благодатен и фаворизиран от сценаристите. На Чачко в последните два епизода не му дават възможност да покаже на какво е способен, а ние знаем какво може. Освен това ме дразни и това, че по никакъв начин не се развива връзката СарМел. Не казвам да се хвърлят да изказват благодарности hahaha hahaha, но в срещите между Мерт и Мелек има повече " ашк", отколкото между Сарп и Мелек.
Някак си Сарп остана на заден план и имам дежа вю от един преден сериал, където сценаристите фаворизираха някои от героите Joy Joy Joy

и аз направих такава аналогия, ама исках да изчакам още няколко серии  Peace наистина имаше опростяване на образ на Чачо  Mr. Green и фаворизиране на "велики" актриси и актьори, любимци на "великата" Едже.  Peace Поне тук фаворизираният Арас е много, много добър.  Heart Eyes
да се надяваме, че няма да се случи така отново.  Peace


И това със солницата готино  Mr. Green  ал, ал и черната ръкавица се набута  Mr. Green hahaha hahaha  И кестените ми харесаха  Joy  Изватеното семейство  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha   отиде по семейному  rotfImbo
Ейлема вързана така и с тия обици-кошнички Mr. Green, прилича на калайджийка  Mr. Green  hahaha hahaha
Добър номер на Сарпчи  Laughing  Патката наистина е била от тия кашони  Whistling  Жълтата де   Blush hahaha hahaha hahaha

Кьопекчито как спушка Мерт  Heart Eyes  Шшшт и мълчи  Laughing Heart Eyes Heart Eyes
И финалът е добре  Peace Peace Peace  

Най-обичам да обичам, това дето другите не го обичат  Mr. Green Mr. Green   Party Party Party Party  
Чуден Сарп, чуден!    newsm19 newsm19  Joy


 hahaha hahaha hahaha Джадъъъъъ, що не каза по-рано да почна да говоря колко е интересен Мерт бе?  hahaha hahaha hahaha
да бе, семейната идилия с кестените беше много мила  Mr. Green дЕдо - патриарха на фамилията .. мноУ мила сцена hahaha hahaha а ашкъма сам самичък броди наоколо  Laughing

даа,  Mr. Green неподправен семеен ентусиазъм за общуване...  hahaha hahaha


Да не се държим като /не/ущипани фенки...  Mr. Green в предните епизоди феновете на Арас се деряха с пълно гърло, че не го снимат... не му дават да играе... Дайте да оставим Едже на мира  Laughing Laughing

Сарп и Мерт, и двамата търсят себе си, целостта си, и двамата я търсят извън себе си, и ако имаше смисъл от сцената с кестените, то той беше в репликата на чича ви Юсуф, че цял живот гониш Михаля, а накрая като се погледнеш в огледалото, гъза ти пак отзад...  Peace Peace Peace  hahaha hahaha

Чачи...  Heart Eyes Heart Eyes Според мен, сценаристите още му търсят образа, и го мятат насам, натам, той какво да вае, като няма здрава база, ще гледа да мае... главите ни, не че не ги е омаял... чакам си го аз... и имам надежда вече... последната серия беше доста естествен и спокоен, не се пънеше, не се чудеше как да си вирне носа, как да погледне Мелек и бабато, малко с мюдюрина оплеска погледите, не сме наясно ашк ли е саваш ли е, ама... тя сложна работа...



 newsm78 newsm78 не мога да оставя любимата ти Едже  Mr. Green ниВГАЖ  Mr. GreenТова за погледите не го разбрах.  Shocked Shocked Така написано звучи, сякаш Чачи не знае каква емоция показва в момента.  newsm78 Не мисля, че е така. Все пак той владее доста погледи и физиономии, за разлика от други ... също твои любими ...  Whistling Whistling Mr. Green Просто за теб и за някои други .. явно Чачи все си е красив и друго не му трябва.  Joy Joy Joy
Това е проклятието на красавците, прости роли им дават  Joy Joy Joy за по-нехубавите остават сложните и интересни образи .. съдба, какво да направиш?  Joy Joy

Аз не се държа като никаква мома, Ущипана или не  Mr. Green.  Peace Признавам играта на Арас, момчето е страхотно.  Peace Фенките му обаче не ме интересуват, даже хич.  Naughty Naughty

Сарпчи е готин, много готин. Чачо знае кога и как да гледа.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Това е най-готината му роля в сериал.  Peace И се снима със страхотни актьори от всякакви генерации. Което пък е супер за него.  Peace Трупа опит. А Арас е играл преди ВЪТРЕ във ВВ и във Времето лети - все нелюбовни сериали, в каквито е играл Чачо.  Peace Мисля, че това също има значение.



Добро утро  Hug Hug

Благодаря за отговора, Ани  Peace  Дешифре съм 100%  Laughing Laughing

Чачи играе, но командите към него са объркани, това имах предвид Peace Такова е моето впечатление.  Peace  Надявам се проблемът с образа на Сарп да е решен.  Peace


Стели, добро утро  Hug Hug И на теб!

Има нова тема  Peace Ето я  Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=955541

# 729
# 730
  • Мнения: 1 208
Здравейтеееее!Едно музикално поздравче с микс от кадри с участие на Чачо !

Общи условия

Активация на акаунт