ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 13 [229]

  • 43 607
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 20 795
Добро утро  food010

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕНИЦИТЕ  Tada

Лили  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet



И аз се присъединявам към мнението, че образът на Мерт е много по-интересен и разнообразен. Показва различни чувства, търпи развитие. Сарпче засега се разхожда напред-назад, сменя дрешки, показва номера с пищовите и хубавее  Grinning


# 676
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
Скрит текст:
Добро утро  food010

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕНИЦИТЕ  Tada

Лили  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet



И аз се присъединявам към мнението, че образът на Мерт е много по-интересен и разнообразен. Показва различни чувства, търпи развитие. Сарпче засега се разхожда напред-назад, сменя дрешки, показва номера с пищовите и хубавее  Grinning



Ейййй, това е да го изядеш, няколко пъти при това Crazy Crazy Crazy Crazy

# 677
# 678
  • Мнения: 20 795
Ще останат сами, като си изяснят кой на кого ще благодари  Joy Joy Joy Joy



Crazy Crazy Crazy Crazy
Че те досега колко пъти оставаха насаме  Whistling Whistling Whistling До къщата на дедеко ли опряха да се изясняват  Laughing Laughing Laughing Laughing
Не че държа да ги гледам как се изясняват  Joy Joy Joy Joy Joy Не са моята двойка  Peace

И аз мисля, че Сарп има какво още да покаже.  Party

има ами, нищо голо не е показал  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

аз вече не щЪ да гледам СМел  Crossing Arms Crossing Arms  оная пъпка още ме преследва  Sick Sick


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 679
  • Мнения: 25 350

Аз съм казвала още по времето на ПО, че визията на Чачо може да е недостатък  Joy защото на красавците не им дават много сложни роли. И аз мисля, че Сарп има какво още да покаже.  Party И това ще се случи. Обаче в Т са ядосани заради това как се развиват отношенията между Мерт и Ейлем и как се развиват тези между Сарп и Мелек. Едните мноУ дръпнаха напред, другите не могат да останат сами.  Naughty Naughty Joy Joy


Няма как да дръпнат кой знае колко отношенията на СМел, поне според мен. Коя е Ейлем, коя е Мелек... С щерката на баш мафиотО не е много здравословно да се забърква човек, а той е и полисмен... Вече знам, че ако в 13 серия има някакви благодарности, те ще са с друг адрес Joy Joy hahaha

Вярно не е здравословно  Mr. Green, ама може да намерят къде да се скрият все пак.  hahaha hahaha Когато дЕдо и компания тръгнаха за кестени и щяха да останат сами Флюбените, Сарп каза, че тъкмо щели да си поговорят  hahaha hahaha hahaha

Иначе драмата на Мерт е много голяма наистина. И Арас я пресъздава великолепно.  Heart Eyes


Рижавия оцеля и тази серия и ще оцелява още дълго май.  Joy Има си философия за живота и тя явно е работеща.  hahaha Той каза на Кьостенджелията и на онзи саръ Хюсню  Mr. Green (обяснението защо така му казват го замазаха, имам предположение, ама не съм сигурна  hahaha), че той си знае мястото и иска да е чакал, не лъв.  Naughty  
Разбраха, че образа му се харесва и няма да ни лишат от него. Мен мноУ ме кефи.  Joy Joy


Сцените с тези двамата са страхотни.  Joy Joy Във всяка серия има по няколко такива и много им се радвам.  Crazy Crazy


Сарпчи засега не го развиват. Да се надяваме, че нещо ще се размърда около него. Пък и не му е за сефте да е само красив  hahaha, а други да са хвалени за играта си.  Mr. Green Но сега поне Арас има за какво да го хвалят.  Heart Eyes Момчето играе страхотно.  Heart Eyes

 Crazy Crazy Crazy Crazy

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 11:07 от Ани (Aniska)

# 680
  • Мнения: 15 391
Привет, девойки Hug Hug Hug
Благодарско ви за оставените следи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Не съм гледала снощи кой колко вътре го е давал, но като им гледам рейта явно добро е било влизането. Grinning

При първа възможност ще наваксам  Peace

Оставям ви в прекрасна компания с поръчение да слушкате и папкате  Laughing

На ей тоз миньош обаче не можах да устоя

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 25 350

Привет, девойки Hug Hug Hug
Благодарско ви за оставените следи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Не съм гледала снощи кой колко вътре го е давал, но като им гледам рейта явно добро е било влизането. Grinning

При първа възможност ще наваксам  Peace

Оставям ви в прекрасна компания с поръчение да слушате и папкате  Laughing

На ей тоз миньош обаче не можах да устоя

Галкааааааааааааа  love001 love001 love001 love001 чакаме те  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ашкъма с ашкъма си  Joy Joy


Казал само, че сериала върви много добре и получават добри отзиви. И заминал с ашкъма си.  Joy

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 11:17 от Ани (Aniska)

# 682
  • София
  • Мнения: 4 381
Скрит текст:

Аз съм казвала още по времето на ПО, че визията на Чачо може да е недостатък  Joy защото на красавците не им дават много сложни роли. И аз мисля, че Сарп има какво още да покаже.  Party И това ще се случи. Обаче в Т са ядосани заради това как се развиват отношенията между Мерт и Ейлем и как се развиват тези между Сарп и Мелек. Едните мноУ дръпнаха напред, другите не могат да останат сами.  Naughty Naughty Joy Joy


Няма как да дръпнат кой знае колко отношенията на СМел, поне според мен. Коя е Ейлем, коя е Мелек... С щерката на баш мафиотО не е много здравословно да се забърква човек, а той е и полисмен... Вече знам, че ако в 13 серия има някакви благодарности, те ще са с друг адрес Joy Joy hahaha

Вярно не е здравословно  Mr. Green, ама може да намерят къде да се скрият все пак.  hahaha hahaha Когато дЕдо и компания тръгнаха за кестени и щяха да останат сами Флюбените, Сарп каза, че тъкмо щели да си поговорят  hahaha hahaha hahaha

Иначе драмата на Мерт е много голяма наистина. И Арас я пресъздава великолепно.  Heart Eyes


Рижавия оцеля и тази серия и ще оцелява още дълго май.  Joy Има си философия за живота и тя явно е работеща.  hahaha Той каза на Кьостенджелията и на онзи саръ Хюсню  Mr. Green (обяснението защо така му казват го замазаха, имам предположение, ама не съм сигурна  hahaha), че той си знае мястото и иска да е чакал, не лъв.  Naughty  
Разбраха, че образа му се харесва и няма да ни лишат от него. Мен мноУ ме кефи.  Joy Joy

Сцените с тези двамата са страхотни.  Joy Joy Във всяка серия има по няколко такива и много им се радвам.  Crazy Crazy


Сарпчи засега не го развиват. Да се надяваме, че нещо ще се размърда около него. Пък и не му е за сефте да е само красив  hahaha, а други да са хвалени за играта си.  Mr. Green Но сега поне Арас има за какво да го хвалят.  Heart Eyes Момчето играе страхотно.  Heart Eyes

 Crazy Crazy Crazy Crazy


И аз съм фенка на Рижко  Peace и много добре си го казала за философията му за живота - нагледно показа на Кьостенджелията  Joy лъвът и чакалът. Само че и Кьостенджелията също е прав - не е достатъчно наблюдателен и малко с мисленето изостава  Laughing Laughing Laughing


А Ръзато и Чачо правят страхотни сцени заедно  Heart Eyes Ръза е много добър в сериозните смешки  Joy Joy Joy калкулатор с разрешение, имаше и още от миналата серия  Laughing Laughing Laughing С тези сини очи какви страшни погледи мята  Laughing




Галче  Hug Heart Eyes



п.п.  Ашкъмчето ми се струва много младо, за да е майка на сина му  Party



Поздравче за Мими, Дани и всички празнуващи днес  Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 11:30 от viv4o

# 683
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
Гледах и края на серията, че да се включа по-компетентно Joy Много е добър Арас Heart Eyes, браво на човека!  Party Party Party

Не знам защо отиваме в посока сравняване на образите на Мерт и Сарп Thinking До вчера и аз го правех, но след двата изгледани откъса съм на друг мнение. Братя са, но са тотално различни. Мерт е точно онова малко детенце от съня на Сарп, търсещо закрила в семейството, в батко си. Докато Сарп е преждевременно пораснал, както заради под прикритието, така и заради чувството за вина заради Умут, заради клеймото да е син на баща-разбойник. Но пък не е бил лишен от майчина/бабина Mr. Green/ ласка, грижа, манджи и прочие. За мен и двата образа са много реалистични. Просто Мерт показва повече чувствата си, а Сарп е по-обран. За ашк-а нЕма да се изказвам, защото СМел са още на етап "ще се харесаме ли?", докато МЕйлем са вече севгилита Crazy Joy

# 684
  • Мнения: 27 735
Готина сцена на наЩУ с ашкъма  Crazy  и песничката много хубава  Crazy  ама пак полято всичко със сълзи  Crossing Arms Crossing Arms
Ама после кво готино му крещи - не вар, не, не  Joy Joy Joy
Мерт що се потроши така бе   Shocked Shocked
Вярно ме послушали и навили косата на Бенсула  Laughing  не че много я променили де  Joy    ама Сарпчи как запали, че Ейлемка не спала у дома  Mr. Green  hahaha hahaha
Еййй, Мелека се издигна в очите на дъртата  hahaha hahaha hahaha

Мъникът ква прегръдка метна на наЩУ  rotfImbo rotfImbo rotfImbo  па Давут го изпържи с поглед  hahaha hahaha hahaha Много са готини двамата, много  Joy Joy Joy
Като се метнаха отзад в джипа, един до друг, как ли пътуваха  Joy Joy  сигурно са се щипали  Mr. Green Mr. Green

Това с чайника беше върха  Mr. Green Party  Party  и после бой, бой с хурката  Joy Joy Crazy Crazy

стигнах до тук  Party Party Joy


# 685
  • Мнения: 27 735
Просто Мерт показва повече чувствата си, а Сарп е по-обран.

Ако при толкоз рЕв е обран  Mr. Green  нИ щЪ нищо повече като емоция  Stop  тц  hahaha hahaha

Галче  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 686
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

           Добър ден на всички!  Hug Hug Hug
       Честит празник на именниците!
         
               
                 
  Благодаря на всички,за всичко споделено Peace

# 687
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 wavey wavey wavey
Привет и от диЪр Laughing
Вивчоооо,благодаря миличка bouquet
Нали съм морско чедо и аз Joy Joy Joy Joy Joyще апнем със синковеца морска рибка,щот не си падам нещо по тия от язовирите-те нал ги гледат кат прасенца и ги тъпчат....а сега се сетих,що на кардото да му е дебел врата бе Thinkingми корав е,мен си ме кефи всякак Peace
Такаааа,сега да се изкажа за серията от снощи-ми в последно време ни представят таланта на Арас.Вай бе,чак се разревах като го млатеше оня с хурката #Cussing out
И е нормално де-героят му е имал тежко минало и тоз генч го пресъздава великолепно.Надявам се в скоро време да покажат и таланта на кардото Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-все още има с какво да затвори устите на всички-сигурна съм Peace
И пак да си кажа-ми не ме грабва нещо Мелека му бе-не ме кефи ич биля.Затова си киризя брат му и неговата изгора-те ми аресват Joy Joy Joy
УУУУуууу,ма писах та сЪ уляф Joy Joy Joy Joy
Честит да е празника на всички,които имат повод днес-банкери,рибари,именници и пр....

# 688
  • Мнения: 27 735
И това със солницата готино  Mr. Green  ал, ал и черната ръкавица се набута  Mr. Green hahaha hahaha  И кестените ми харесаха  Joy  Изватеното семейство  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha   отиде по семейному  rotfImbo
Ейлема вързана така и с тия обици-кошнички Mr. Green, прилича на калайджийка  Mr. Green  hahaha hahaha
Добър номер на Сарпчи  Laughing  Патката наистина е била от тия кашони  Whistling  Жълтата де   Blush hahaha hahaha hahaha

Кьопекчито как спушка Мерт  Heart Eyes  Шшшт и мълчи  Laughing Heart Eyes Heart Eyes
И финалът е добре  Peace Peace Peace 

Най-обичам да обичам, това дето другите не го обичат  Mr. Green Mr. Green   Party Party Party Party   
Чуден Сарп, чуден!    newsm19 newsm19  Joy

# 689
  • Мнения: 20 795
Гледах и края на серията, че да се включа по-компетентно Joy Много е добър Арас Heart Eyes, браво на човека!  Party Party Party

Не знам защо отиваме в посока сравняване на образите на Мерт и Сарп Thinking До вчера и аз го правех, но след двата изгледани откъса съм на друг мнение. Братя са, но са тотално различни. Мерт е точно онова малко детенце от съня на Сарп, търсещо закрила в семейството, в батко си. Докато Сарп е преждевременно пораснал, както заради под прикритието, така и заради чувството за вина заради Умут, заради клеймото да е син на баща-разбойник. Но пък не е бил лишен от майчина/бабина Mr. Green/ ласка, грижа, манджи и прочие. За мен и двата образа са много реалистични. Просто Мерт показва повече чувствата си, а Сарп е по-обран. За ашк-а нЕма да се изказвам, защото СМел са още на етап "ще се харесаме ли?", докато МЕйлем са вече севгилита Crazy Joy
newsm10
Точно така е. А и Сарп търси брат си, а Мерт търси себе си. Неговата задача е по-трудна  Peace  Аз затова казвам, че образът на Мерт е по-интересен  Peace Всички знаем какво може Чачко  Crazy Crazy Crazy Просто тук са го затворили в по-тесни рамки  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт