На море в България 2017 г. - 1

• 128 270
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
Ето хотел Ариана.
http://www.ariana-kiten.com/bg/prices/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D0%B8.html

Никога не съм ходила в Китен.Някои го хвалят, други не.Не вярвам да е толкова страшно.Ние например сме почивали два пъти в Серенити и като сме ходили на разходка до Царево бях разочарована от селцето.Голяма пустош, един малък парк и десетина сергии.Аз това не го харесвам.Китен също не е голамо градче, но поне има хора, живот.Близо е до Приморско, може и там да се иде на разходка.
Лично на мен Китен не ми хареса.

# 16
Здравейте, ако Ви попадне оферта за Гранд Хотел Варна моля споделете.

# 17
# 18
Здравейте, ако Ви попадне оферта за Гранд Хотел Варна моля споделете.
  Прочети моля те моя пост на стр.46 от тема Черен списък на хотелите.Не знам защо си се насочила натам,потърси и други мнения,много е зле...

# 19
  • София
Пуснах запитване към Съни Тур за Белвил Дюни .Не можело да ни настанят в двойна стая тази година  Crossing Arms  ! И след всикчи възможни отстъпки + бонус от Съни турс цената ни е 2500 .Аз ли нещо не го разбирам ,но за мен това е вече прекалено висока сума  Crossing Arms . Разликата ни с миналата година в същия хотел , за същия период е близо 900 лв.  #Crazy

# 20
  • В.Търново
storm76, с какво не ти харесва Китен?

# 21
  • софия
Има вече оферта за Серенити.

# 22
storm76, с какво не ти харесва Китен?
Циганията ми се стори повече, отколкото в Приморско. Нещо не ми се понрави да лежа на плажа под гръмкия припев на Азис. На първа линия на платена зона задължително взимаш два чадъра и един шезлонг, на втора шезлонг и чадър и чак на трета само чадър. Аз на море взимам само чадър, защото искам да съскам по пясъка. Екстри като неограничен батут за 5 лева в Китен няма. В

# 23
Някой има ли отзиви за Сънрайз Ол Суит Ризорт в Обзор? След Белла Виста и Аркутино искаме тази година да пробваме хотел в по- северната част на Черноморието.  Hug

# 24
Благодаря за новата тема , започнах и аз да се оглеждам и май наистина има завишени цени .
Това лято в Бела Виста ми хареса .Търся нещо подобно

# 25
Аз също се отказах от ОИ преди няколко години, не мога да дам пари за неща, които не ползвам - нито анимация ме интересува, нито ми се бута да запазвам уж безплатни чадъри и шезлонги, за храна да не говорим, обяда го пропускаме винаги, междинни закуски никога не сме яли.

# 26
  • Русе
Здравейте!
На мен ми се искаше да пробваме Дюни, но не ни е в бюджета. За сега съм харесала Мирамар на Каваци. Гледах и Белла Виста, но там са мой само двойни стаи - така ли е? Ако вземем 2 двойни и се настаним по 1 възрастен с едно дете, пак ли ще платим пълни пансиони?
За Китен гледах някакво ново вилно селище Жасмин, но май не ми допада много по снимки.
Иначе искам пак да ходим след средата на юни - по-чисто е и по-малко гъч тогава. Но пък съответно северът отпада за този период.

# 27
Здравейте на всички които следят темата за ранните записвания за море 2017. Миналата година ходихме в хотел Сън Палас на Слънчев бряг и в  по-неприятен хотел не съм отсядала. Тази година мисля да отидем в хотел Преслав на Златни пясъци.Там също не е лукс ,но за 460 лв. allinclusive  трима човека началото на юли какво да искам повече.

# 28
Записвам се да следя интересни предложения.
Търся бюджетен All /2+2/ за началото на юли. Този период сякаш най-много ни допада.

Този Преслав и аз съм му хвърлила око. Освен това чакам ранни за Парадайз грийн парк- Златни пясъци. Миналата година за 6 нощувки ми дадоха оферта от 610 лв за 2+2.

Не зная дали има увеличение на цените, но ми прави впечатление "ОГРАНИЧЕНИ МЕСТА С ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПОТВЪРЖДЕНИЕ НА РЕЗЕРВАЦИИ НА МОМЕНТА!" за доста хотели, предлагани от Visit.

# 29
Три поредни години ходим в хотел Преслав на Златните (2013,2014 и 2015г.) без сегашната 2016 г.където бяхме на Слънчев бряг. Мислих,че като е 4* хотела е по-добър от 3* Преслав. Но се разочаровах и няма да дам повече пари да отида в по-скъп хотел за същите условия.(че и по-лоши)

Общи условия

Активация на акаунт