На море в България 2017 г. - 1

  • 131 101
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 669
Здравейте!
За хотел градина тук прочетох, че децата се водят такива до 13.99, но в сайта на хотела и при визит пише 12.99.
Кое е вярно?
Също исках да попитам за хотел с безплатни деца до 14.99.
Почти съм сигурна, че гледах миналата година един такъв хотел, или на Златните или на Св Константин, но сега не мога да го намеря. Някой знае ли дали съществува такъв?

# 616
  • Мнения: 4 575
Здравейте, някой бил ли е в "Роял бийч", къмпинг Градина - до Черноморец? Излязоха прилични оферти, та събирам мнения.
Благодаря!
Мой колега посети хотела миналото лято през юни месец и беше доволен от всичко. На база НВ с включен паркинг, без чадъри на плажа. Сподели, че плажа е близо и той си стоял на чадърите и шезлонгите на басейна на хотела и само ходел да се къпе в морето.  Храната била по меню, но вкусна и разнообразна.
ходила съм преди 5-6 години
много зле беше хотела
стаите плачеха за ремонт, храната беше зле
сега може да са се променили нещата  Peace

# 617
  • Мнения: 8 093
Здравейте, някой бил ли е в "Роял бийч", къмпинг Градина - до Черноморец? Излязоха прилични оферти, та събирам мнения.
Благодаря!
Мой колега посети хотела миналото лято през юни месец и беше доволен от всичко. На база НВ с включен паркинг, без чадъри на плажа. Сподели, че плажа е близо и той си стоял на чадърите и шезлонгите на басейна на хотела и само ходел да се къпе в морето.  Храната била по меню, но вкусна и разнообразна.
ходила съм преди 5-6 години
много зле беше хотела
стаите плачеха за ремонт, храната беше зле
сега може да са се променили нещата  Peace
Май не са се променили! Сега прочетох мнения във Визит и в Букинг и хич не са ласкави. Възможно е в началото на сезона да е било по-добро положението, а в активен сезон да не смогват с персонал и съответно да скапват услугата.

# 618
  • Мнения: 2
Здравейте,

С моя искаме да си планираме лятната отпуска. Моля за идеи за вили/ ризорти/ бунгала. Иска ми се да е къщичка с тераса, на брега на морето, но да не е на зверски цени.

# 619
  • Мнения: 8 093
Здравейте,

С моя искаме да си планираме лятната отпуска. Моля за идеи за вили/ ризорти/ бунгала. Иска ми се да е къщичка с тераса, на брега на морето, но да не е на зверски цени.
Погледнете къмпинг Зора в Обзор.

# 620
  • Мнения: X
Здравейте,

С моя искаме да си планираме лятната отпуска. Моля за идеи за вили/ ризорти/ бунгала. Иска ми се да е къщичка с тераса, на брега на морето, но да не е на зверски цени.


И Далас Поморие Wink

# 621
  • Мнения: 11
Здравейте, хотел Хермес е безплатно за първо дете до 15, 99

# 622
  • София
  • Мнения: 669
Благодаря Ви!
Видях освен Серенити и Оазис, че и в Сънрайз в Обзор децата са до 13.99 г.

# 623
  • Мнения: 4 614
Погледнах за Хермес- вярно, но май само ако си с едно дете. Подходящо за семейство с ЕДНО дете, и то под 16г. Настаняване в двойна стая 2+1. Няма 2+2.

# 624
  • Мнения: 506
Берлин голдън бийч на Златни пясъци имаха оферти с две безплатни деца, но не знам в момента дали е актуална и до колко години са децата там.

# 625
  • Мнения: 8 093
Берлин голдън бийч на Златни пясъци имаха оферти с две безплатни деца, но не знам в момента дали е актуална и до колко години са децата там.
Актуално е за две деца до 11.99.
Този Хермес отдавна го заглеждам, че общо взето все е с хубави отзиви. Единствено ме спира това, че плажа го описват като тесен и каменист. Ако има някой с впечатления от миналото лято, моля да сподели?!

# 626
  • Мнения: 2 137
Берлин голдън бийч на Златни пясъци имаха оферти с две безплатни деца, но не знам в момента дали е актуална и до колко години са децата там.
Актуално е за две деца до 11.99.
Този Хермес отдавна го заглеждам, че общо взето все е с хубави отзиви. Единствено ме спира това, че плажа го описват като тесен и каменист. Ако има някой с впечатления от миналото лято, моля да сподели?!

Приятели бяха там  миналото лято и казаха , че хотелът е много хубав , но плажът отвратителен

# 627
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Здравейте, хотел Хермес е безплатно за първо дете до 15, 99
Че от кога така???
За плажа е все известно, че не става.Басейните им не са много големи, но като цяло бива.

# 628
  • Мнения: 2 300
Берлин голдън бийч на Златни пясъци имаха оферти с две безплатни деца, но не знам в момента дали е актуална и до колко години са децата там.
Актуално е за две деца до 11.99.
Този Хермес отдавна го заглеждам, че общо взето все е с хубави отзиви. Единствено ме спира това, че плажа го описват като тесен и каменист. Ако има някой с впечатления от миналото лято, моля да сподели?!
Синът на колежка беше миналата година. Ходили са на плаж на други места, защото пред хотела било абсурдно тясно и неприятно. От хотела са много доволни.

# 629
  • Мнения: 8 093
Мдаа, явно  не става плажът на Хермес! За мен е важно плажът да е хубав. С друго по-мога да направя компромис. Така преди години Равда ме разочарова тотално, въпреки че бяхме в  превъзходен комплекс. Наложи се всеки ден да ходим на плаж на Сл. бряг. Добре, че беше само за три нощувки.

Общи условия

Активация на акаунт