Лунна диетка - 27.04 - новолуние

  • 2 495
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 186
И аз се включвам. Искам от 55 да стана 53 кг, тъй че ако смъкна 1-2 кг ще съм повече от доволна. Hug Засега съм само на кафе и вода, ма да видим докога. Thinking Братовчедка ми и тя ще я прави, тя има малко повече да сваля, но ако издържи ще пиша и нейния резултат какъв е. Peace

# 46
  • Мнения: 798
Включвам се и аз. Аз съм на "Японското чудо", но вчера от 22.00 нищо не съм консумирала, а сутринта пих едно кафе. Така, че до довечера ще устискам, с чайчета и 1-2 ябълки.

# 47
  • Мнения: 1 559
Значи вчера си смятах калориите и се уплаших - само 300 съм изпапкала Wink. Така, че днешната лунна диета я започнах с фреш от грейпфрут и предполагам, че ще успея да издържа. Целта ми е от 56 да смъкна до 53 кила тоя месец.

# 48
Можете ли да ми изпратите  датите и часовете на лунната диета? Благодаря!!!!!!!!!!!!!
http://www.aiub.unibe.ch/mondphasen2006.txt На този саит има фазите на луната, само че по централно европейско време, т.е. за България трябва да се смята +1 час.
Аз от вчера съм само на кафе и тази сутрин кантарът ме зарадва - 2кг. newsm44 newsm44
Смятам и днес така да продължа! Peace

# 49
  • Мнения: 505
Лунатичките...как сте с апетита....че аз досега готвих и само как ми мирише не е за приказване...но стискам зъби и се наливам с вода и кафе....за сега УСПЕШНО...но да видим дали ще УДЪРЖА ФРОНТА... newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 6 182
И аз стискам зъби, ама нещо много ми е трудно след празниците. Но ще търпя, че лято иде.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 288
Не издържах.
Отпишете ме  Embarassed.

# 52
  • Мнения: 7 186
И аз съм само на кафе и вода от снощи, засега не ми се яде, ма да не бързам да се хваля, чеее... Mr. Green
Значи довечера до 22:44 не трябва да се яде, а след това може ли или е желателно до утре сутринта да се мизерства? Thinking Май не ми се вижда добра идея да се натъпча по среди нощите? Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 7 186
А биричка може ли да се пие, 1 чашка поне? Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 167
Аз все още съм в групата на гладуващите  Grinning
За първи път я правя тази диета и се надявам да ми хареса резултата от нея и да успея да устоя до утре сутрин  Crazy
Да си призная, малко скептично съм настроена  Thinking
Успех!  Hug

# 55
  • Мнения: 200
И аз още удържам фронта само на вода и кафе, но към 2 часа така бях озверяла от глад smile3514, че се чудя как устисках newsm12. Ама щом изкарах досега няма да се предавам, все пак остават по-малко от 6 часа  smile3503.

# 56
  • Мнения: 2 956
Как сте момичета? Аз държа фронта все още....само вода и 2 кафета..
а предтсавете си,че в момента за 2-ри път днес готвя  Sad
и това,ако не е мазохизъм незнам кое е  Laughing
хайде дръжте се...не остана  Peace

# 57
  • Мнения: 2 956
А биричка може ли да се пие, 1 чашка поне? Praynig



бе  Thinking не мисля,че може...ама слагаш го към течностите и 3-4 глътки пийваш  Crazy

# 58
  • Мнения: 3 166
И аз още държа фронта! Ама ми пристъргва! Добре, че сте вие да ме амбицирате! Само да питам - 150мл.сок от ябълка прясно изцеден ще окаже ли влияние на резултата? Че нещо пусти корем не ще да се примири с тази диета. Embarassed

# 59
А биричка може ли да се пие, 1 чашка поне? Praynig
Не, не трябва да се пие алкохол. А като помислите, и в бозата има алкохол.
Дано никоя от вас не обича, че иначе даже споменаването е жестоко! Twisted Evil

А аз съм на две кафета от сутринта и така ще си остане, че след малко ще се къпем и лягаме- и аз с моя юнак!
Стискайте зъби- малко остана! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт