Проблем с взаимоотношенията заради здравословен проблем

  • 14 461
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 24 839
Ери Lucky Happyness знам, че сте прави. На мен също ми стана много неприятно, защото аз това нещо не го бях крила и той го знаеше от самото начало. Но въпреки това беше много настоятелен да се виждаме излизаме, запознаме с родителите си (което ми беше супер странно, за такова кратко време). Другото, което ме изненада, е че ми каза, че лесно се депресирал (бил имал дежко детство) и после като станаха така нещата освен това и, че от нали се плашил нещо. А пък докато сме били заедно не ми е правило впечатление да има нещо различно в него. Държеше си се повече от добре.
Съжелявам, че ви занимавам с глупости, но ми се иска и друго мнение 
Иска ти се да ти кажем, че не е мишка, но той е.
И няма да се оправи, а ще става по- зле.
На млади години човек се чувства безсмъртен и е готов да се пребори с всичко, особено в името на любовта.
Щом той сега се е изплашил, просто не е твоя човек.

# 16
  • Мнения: 31 753
Ери така е, обаче аз вече не съм на 20, а и покрай тези проблеми си загубих доста от обкръжението и верно разрбрах, кои са ми истинските приятели. Но така както върви ще си остана стара мома  Rolling Eyes

Има една приказка - "По-добре сама, отколкото зле придружена".
Ако си имала по-дълга връзка ще разбера тюхканията ти. Но при това положение не те разбирам.
От последния ти пост разбирам, че освен мишка и е пикльо Joy
Лекаря му бил казал  Joy
Как може да искаш да имаш връзка с такъв човек? Само от страх да не останеш стара мома.
Аз на твое място точно това бих му писала. Че е тотална мишка, не става нито за мъж, нито за съпруг, а още по-малко за баща с тази слабоумна депресия. Защото ако станете семейство и при най-малката трудност това подобие на мъж ще седне да се тюхка и депресира. Ей това в прав текст бих му го казала. Може и да се депресира, ама...  Mr. Green
Впрочем и аз май се водя стара мома, но не ми дреме. Като цяло съм си самодостатъчна. Ако срещна някой отново, лошо няма, ако не - здраве да е.
Иначе човека си е в правото да избира дали да излиза с болна или здрава жена. То реално вече здрави хора не останаха. Но точно той с таз депресия да има претенции, моля ти се.
Поведението му показва колко точно държи на теб. Защото би трябвало да държи след като иска запознаване с мама и тати.

# 17
  • Мнения: 8 810
Айде сега, депресии. Този спокойно може да си измисля тези оправдания, за да я чупи. Питал е доктор и кой знае какво го е посъветвал онзи.....
А хората се държат настрани от някой, който има видими проблеми. Аз винаги казвам на хората ,които ме гледат изпитателно, право в лицето: да, имам ревматоиден артирит и болестта вече ме инвалидизира, но това е проблем само за мен. Обикновено лицата им се отпускат(явно си отдъхват Mr. Green) и започват да се държат нормално.
Мълчиш ли, си мислят кой знае какво. Особено пък ако ще става въпрос за връзка, семейство и т.н.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Ън аз му бях казала за проблема ми още от самото начало, преди въобще да си мисля, че ще излизам с него. Просто му го бях казала в основни линии и каквото го интересува да ме пита. Абсолютно нищо не съм крила.
Може би ми е толкова гадно, че въпреки, че знаеше продължи да иска да излиза с мен. Другите винаги са мислили “Оле ми ако излезем и ти стане лошо пред приятелите ми“. Той беше единствения, който макар и малко като мишка да, се държеше изключително добре и уж нямаше проблем с моя проблем.

# 19
  • Мнения: 31 753
Айде сега, депресии. Този спокойно може да си измисля тези оправдания, за да я чупи. Питал е доктор и кой знае какво го е посъветвал онзи.....
А хората се държат настрани от някой, който има видими проблеми. Аз винаги казвам на хората ,които ме гледат изпитателно, право в лицето: да, имам ревматоиден артирит и болестта вече ме инвалидизира, но това е проблем само за мен. Обикновено лицата им се отпускат(явно си отдъхват Mr. Green) и започват да се държат нормално.
Мълчиш ли, си мислят кой знае какво. Особено пък ако ще става въпрос за връзка, семейство и т.н.

Считам за слабоумие да се съди и отбягва човек заради заболяванията му.
Имам един познат. Страда от Бехтерев и още едно сериозно заболяване. Ожени се за напълно здрава жена. Има и дете. Доколкото знам е здраво.
Болестите ходят по всеки.
В университета в курса имаме глухонеми. Никой не страни от тях, нито ги смятаме за нещо по-ниско от нас.

# 20
  • Мнения: 8 810
Айде сега, депресии. Този спокойно може да си измисля тези оправдания, за да я чупи. Питал е доктор и кой знае какво го е посъветвал онзи.....
А хората се държат настрани от някой, който има видими проблеми. Аз винаги казвам на хората ,които ме гледат изпитателно, право в лицето: да, имам ревматоиден артирит и болестта вече ме инвалидизира, но това е проблем само за мен. Обикновено лицата им се отпускат(явно си отдъхват Mr. Green) и започват да се държат нормално.
Мълчиш ли, си мислят кой знае какво. Особено пък ако ще става въпрос за връзка, семейство и т.н.

Считам за слабоумие да се съди и отбягва човек заради заболяванията му.
Имам един познат. Страда от Бехтерев и още едно сериозно заболяване. Ожени се за напълно здрава жена. Има и дете. Доколкото знам е здраво.
Болестите ходят по всеки.
В университета в курса имаме глухонеми. Никой не страни от тях, нито ги смятаме за нещо по-ниско от нас.

Виж какво, аз съм точно с Бехтерев, най-тежкия от ревматоидните артрити. Това е автоимунно заболяване и се предава в някои случаи по наследство. Може детето да го отключи след 20 години., ако носи В27 в гена си Знам, че болестите ходят по хората, на гръб съм го изпитала Mr. Green но съм изпитала на гръб и отношението на другите. Виждам как ме гледат и инстинктивно се отдръпват, защото аз не ходя с патерици, бастуни или нещо, което да ме издава, но си личи, че нещо с мен не е наред. Еми...само който е видял очите на хората, които го гледат, знае за какво говоря.

Padme* не разбрах, че си му казала, извинявай. Hug Най-вероятно докторът го е посъветвал да е нащрек. Не се знае какво точно му е казал, но явно го е подплашил. Настоявай да намериш лекар, който да ти постави диагноза. Не разбрах откога се точи тази одисея с липсата на диагноза. Знам колко е мъчително Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Проблема е от 5 години някъде, тук поставиха диагноза епилепсия без нито едно изследване да я потвърждава. Правихме изследвания и в чужбина там казаха, че не е и трябва да се открие проблема. Тук тъй като е само изследване няма официална епикриза и не признават тяхното мнение. Ужасно омагьосан кръг

# 22
  • София
  • Мнения: 11 475
Здравейте, преди около месец, месец и нещо се запознах едно момче, с което много си допаднахме. Излизахме доста, но тъй като аз имам здравословен проблем, който след големи обиколки по докторите все още не може да разрешим (става въпрос, че ми прилошава от време на време). И въпросът ми е следният, тъй като се случи миналата седмица да ми прилошее и той след това ми писа, че бил много плашлив и това. Според вас какво трябва да направя?

Путьо и Мухльо. Отсвирвай!

# 23
  • Мнения: 1 196
Проблема е от 5 години някъде, тук поставиха диагноза епилепсия без нито едно изследване да я потвърждава. Правихме изследвания и в чужбина там казаха, че не е и трябва да се открие проблема. Тук тъй като е само изследване няма официална епикриза и не признават тяхното мнение. Ужасно омагьосан кръг
Ох милата, а неврологичен проблем изключиха ли? А да си сменяла местоживеене преди 5 години?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Повече клонят към хормонален проблем, защото все се случва около определените дни от месеца, тук изследвания не искат да правят, защото имам диагноза и трябва аз да си плащам, а някои хич не са евтини, за това и нещата вървят по-бавно.
Иначе преди толкова време брат ми замина за чужбина, някои казват, че това може да е повлияло и съчетано с неправилното лечение.....

# 25
  • Мнения: 1 196
Повече клонят към хормонален проблем, защото все се случва около определените дни от месеца, тук изследвания не искат да правят, защото имам диагноза и трябва аз да си плащам, а някои хич не са евтини, за това и нещата вървят по-бавно.
Иначе преди толкова време брат ми замина за чужбина, някои казват, че това може да е повлияло и съчетано с неправилното лечение.....
Ако са хормонални до сега да са ти пуснали изследвания на щитовидната жлеза и да са открили нещо.. Не изключвай и стреса/дори и на подсъзнателно ниво примерно като е заминал брат ти/. Аз точно малко преди цикъл,по време на цикъл и малко след цикъл правех кризите и да променят се хормоните - но не значи,че са хормонални проблеми...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Щитовидната жлеза беше първата и всичко си е наред. Има някои полови хормони, които са ту много, ту много ниски, а са изследвани в различни месеци, но по едно и също време.
Не изключвам и стреса, но едва ли той ще е основната причина.
Сега по-голям ми е проблема какво да правя с това момче. Дали да не продъжа да му пиша, може като мине малко време и да не смята така или аз да имам вече по-добро здравословно състояние

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Сега по-голям ми е проблема какво да правя с това момче. Дали да не продъжа да му пиша, може като мине малко време и да не смята така или аз да имам вече по-добро здравословно състояние

   Добре, де, никакво достойнство ли нямаш? newsm78 Той директно те е отхвърлил, поради изключително нелепа и грозно обоснована причина, и ти, вместо да си му сърдита или най-малкото – обидена, се чудиш как да го ухажваш и прикоткаш обратно. Неразбираемо е за мен, съжалявам... Confused

# 28
  • Мнения: 5 060
Ти припадна ли пред него или само ти стана лошо? Той как реагира на момента?
Вечерната иглика много помага за хормоналния баланс, ако искаш се поинтересувай и пробвай една опаковка. Ако не ти помогне, няма да ти навреди.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Мохини припаднах, но то трае кратко за 2-3 мин губя съзнание и после може не винаги (този не помня да съм била) съм малко объркана. Това е всичко
И да явно нямам достойнство Sad

Общи условия

Активация на акаунт