Искам да кажа ... (98)_28.11-04.12.

  • 46 328
  • 657
  •   1
Отговори
# 90
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз не съм, при мен не прехвърчат.

Янтре, гугълнах, без резултат. Бях сигурна, щото в София няма 6-цифрени стационарни.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Аз не съм, при мен не прехвърчат.

Янтре, гугълнах, без резултат. Бях сигурна, щото в София няма 6-цифрени стационарни.
Изглежда да лъжат.

Но аз ви казвам, че чак при кварталния се завлякох преди няколко години.

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
прехвърчат първите снежинки Simple Smile
Пак сте привилегировани, в Пловдив е сравнително топло.
Shocked зависи от гледната точка  Crazy.От моята е,че сме прецакани.  Crossing Arms.Да се сменим?  Laughing

# 93
  • Мнения: 6 735
Кате, как мина фотосесията? Аз още се кумя дали да правя или не. Иначе утре ще вода Мариана да я снимат в градината със сестра и за календари

Фотосесията мина страхотно! Щом пубера пожела да се снима със сестра си допълнително, извън уговорената обща снимка, смятай Crazy Много настроение имаше, сняг духахме за да е по-заскрежено на принцесата от леденото кралство Grinning Инак и Ивайла има снимка от градината, даже и календар си поръчала - на Уинкс Flutter Имаш още малко време да помислиш.При нас е традиционна фотосесията, вече трета година ходим Grinning

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
прехвърчат първите снежинки Simple Smile
Пак сте привилегировани, в Пловдив е сравнително топло.
Shocked зависи от гледната точка  Crazy.От моята е,че сме прецакани.  Crossing Arms.Да се сменим?  Laughing
Елате, у нас е приятно топло, тъкмо готвя пиле с грах и салата Simple Smile Мся, едно кексче да ми забъркаш в замяна?

# 95
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз мога да ти метна едно кесче, портокалово - вчера го правих за малкия, че той обича всичко портокалово. Е, само половината, де. И даже се отказвам от пилето с Крах. Joy Joy Joy

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
прехвърчат първите снежинки Simple Smile
Пак сте привилегировани, в Пловдив е сравнително топло.
Shocked зависи от гледната точка  Crazy.От моята е,че сме прецакани.  Crossing Arms.Да се сменим?  Laughing
Елате, у нас е приятно топло, тъкмо готвя пиле с грах и салата Simple Smile Мся, едно кексче да ми забъркаш в замяна?
Hug колко му е...ама барем една девойка да свъртим от нейде  newsm78?
Скоро не сте ли се събирали с белла? И тук не се е мяркала  Thinking.След Хелоунския купон, си е време за един  пред/Коледен такъв  Mr. Green!
Скоро никой не е споменавал гофрети  newsm78.При предишното им настоятелно споменаване се сдобих с гофретник  hahaha (Янтра ли беше подстрекателката  newsm78, и гощава белла,още бременна тогава...отдавна е било).

# 97
  • Мнения: 15 079
Светалчо, я кажи щом сте фенове на портокаловите неща, дали имаш нещо по-интересно за десерт с портокалово сладко Simple Smile Имам домашно, искам да го използвам за нещо, различно от това да го слагам в торта и чийзкейк.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Да, аз съм голям фен на гофрети. Без да ги споменавам ги ядем редовно, почти всеки уикенд. От Хелоуин насам не сме се събирали с Белла Simple Smile

# 99
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Предпочитам сняг пред гадорията която е навън в момента.Ръми и е ужасно гадно и естествено си забравих чадъра и качулка нямах  Grinning приличам на мериносова овца и мокра кокошка едновременно.
Моята вчерашна торта стана разкошна,наложи се да я скрия защото иначе нямаше да опазя за днес а исках да почерпя няколко дружки. Имам поръчка за нова но ще е за нова година.
Пиле с грах обожавам..у нас обаче само аз ям.Не са по манджите.На тях има хапки и картофено пюре с разни неща вътре. Grinning
Десерт няма. Grinning то вчера си взеха дажбата и за днес.
С портокали и портокалово сладко, правех преди време един сладкиш с полента,тоест царевичен грис.Много вкусен.Не съм се сещала скоро.

# 100
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Ние утре сме на фотосесия, аман вече. Миналата година като се роди София платих годишна фотосесия и ходим да ги снимат всеки месец, за да се види накрая колко е порастнала. Това е у-ж-а-с-н-а-и-д-е-я!!!! Направо вече ми се повдига от фотосесии - все да мисля кой с какво да облека, пък да си пасват, пък да е тематично, пък да се съобразя цветово и с декорите. Аман!!! Казах на ММ, че веднъж да мине тая година и вече ще ги снимам в първи клас. Че утре сме и четиримата, на 3 декора, което означава по 3 ката дрехи each  ooooh!

Календари купувам от тези многолистните с различни герои и после ще залепя някоя снимка от фотосесията и готово! Вчера имаше оферта в Грабо по 2,99 бройката и взех, иначе тук по фотошоповете са по 6-7-8 лв. парчето.

# 101
  • Мнения: 6 735
Марипоса, мен мъжа ми няма да ме изтърпи всеки месец да го водя на фотосесия Joy Веднъж годишно я преглъща Crazy Ама пък си е спомен  Heart Eyes
Зузанка, с каква торта ги изненада Grinning

# 102
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Много криво ми стана днес за дъщеричката ми. Като я взех от градина разбрах, че има нещо, разпитах я внимателно и каза, че никой не искал да си играе с нея. Като отидела да се включи, те ѝ казвали ти не участваш и подобни. Вярно, че понеже почти не ходеше минали години и ще ѝ е по-трудно да се приобщи, но пък уж се беше сприятелила там с две-три момиченца. Днес две от тях ги нямало. Питах я за третото и тя със сълзи в очите каза, ами тя май ме е излъгала, че ми е приятелка. Дано няма проблеми от сорта, защото особено за по-чувствителни деца е ужасно чувството някой да им върти такива номера. И аз съм го изпитвала. Имаше едно момиче дето все гледаше да ни разделя с другите приятелки и все някой да се чувстваше зарязан и изгонен. Чудя се как още от толкова малки децата започват с гадните интриги.

# 103
  • Мнения: X
прехвърчат първите снежинки Simple Smile
И при нас.
Това е защото се похвалих вчера.  ooooh!

# 104
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Много криво ми стана днес за дъщеричката ми. Като я взех от градина разбрах, че има нещо, разпитах я внимателно и каза, че никой не искал да си играе с нея. Като отидела да се включи, те ѝ казвали ти не участваш и подобни. Вярно, че понеже почти не ходеше минали години и ще ѝ е по-трудно да се приобщи, но пък уж се беше сприятелила там с две-три момиченца. Днес две от тях ги нямало. Питах я за третото и тя със сълзи в очите каза, ами тя май ме е излъгала, че ми е приятелка. Дано няма проблеми от сорта, защото особено за по-чувствителни деца е ужасно чувството някой да им върти такива номера. И аз съм го изпитвала. Имаше едно момиче дето все гледаше да ни разделя с другите приятелки и все някой да се чувстваше зарязан и изгонен. Чудя се как още от толкова малки децата започват с гадните интриги.

Ох, много ми докривя. На колко години е малкото Акашче? Има ли нужда да се говори с госпожата или вече са достатъчно големи. То вярно, че всеки сам си избира с кого му е приятно да играе, ама пък не трябва така да я изолират. Може пък само днес да е тегаво защото се е случило и двете й приятелки да ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт