Професионални серии за коса - тема 111

  • 100 044
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 109
Здравейте момичета,

Имам следният въпрос: Някой пробвал ли е Хидратиращата серия на Aphogee и може ли да ми дадете отзиви. Също така ще се радвам да ми дадете предложения по въпроса продукти за дълбоката хидратация.

Благодаря предварително  bouquet

# 346
  • Мнения: 7 519
Привет, банда  Wink bouquet
Преди малко съборих и счупих почти новото си Мароканско олио за коса и, разбира се, с мъка на сърцето го бърсах от пода Confused Понеже нямам никакъв друг финиш, съм пред поръчване - дали пак същото, или на Маракеш да бъде? Моля, ползвалите да споделят Hug Чудя се има ли разлика между това,  за всеки тип и за тънки коси?
Бих ти препоръчала това и изобщо цялата им серия е страхотна.
https://www.amazon.co.uk/d/Hair-Deep-Conditioners-Treatments/Arg … words=Miracle+oil

# 347
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,

Имам следният въпрос: Някой пробвал ли е Хидратиращата серия на Aphogee и може ли да ми дадете отзиви. Също така ще се радвам да ми дадете предложения по въпроса продукти за дълбоката хидратация.

Благодаря предварително  bouquet



Аз съм доволна от всичко,което съм пробвала на Афоджи,включително и от хидратиращата серия,редувам я с жълтата им серия за къдрава коса(с права коса съм,но много добре я усещам тази серия),също ползвам и черната арганова серия на ЧИ от време на време

# 348
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Благодаря ти, kikamora bouquet

# 349
  • Мнения: 109
Благодаря kaspella  bouquet

# 350
  • Мнения: 199
Момичета, да се похваля Laughing
влизам вчера в сайта на ЗР и разглеждам продуктите на Алтерна....виждам няколко продукта по 25мл. с цена 0.00лв... слагам ги в количката - става, звъннах да попитам какво е условието за получаване на продуктите и момичето ми каза - НЯМАМ ПРЕДСТАВА  Shocked
Пуснах поръчка само с тези безплатни продукти и днес пристигнаха  Laughing Laughing Laughing Laughing а продуктите изчезнаха от сайта
Официално ЗР е любимият ми сайт Laughing
Скрит текст:

# 351
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 877
Кое е това списание и каква е разликата между трите вида олиа на Маракеш? Може ли линк към това от което сте доволни? Hug
Разликата в трите серии на Маракеш (ориджинал, кокос и мандарина) е само в аромата, иначе са еднакви. Различната им серия е тази за боядисана коса.

Еднакви са. Нямат олио за тънка, плътна или друга коса. Различните видове олиа са на Марокан. Peace

# 352
  • Мнения: 5 776
Скрит текст:
Кое е това списание и каква е разликата между трите вида олиа на Маракеш? Може ли линк към това от което сте доволни? Hug
Разликата в трите серии на Маракеш (ориджинал, кокос и мандарина) е само в аромата, иначе са еднакви. Различната им серия е тази за боядисана коса.

Еднакви са. Нямат олио за тънка, плътна или друга коса. Различните видове олиа са на Марокан. Peace

На моя Маракеш си пише, че е за тънка коса, с бял етикет е, oil light for fine hair, от магазина на ЗР си го купих  Peace

Скрит текст:

# 353
  • Мнения: 26
Здравейте,поръчах си миналия месец от ЧП маска ка коса на  Kerastase Résistance Thérapiste Masque ,но забелязвам,че взех да получавам пърхут,който преди това изобщо не съм имала newsm78 ,а и ужасно ме сърби главата Cry Защо така се получава и аз незнам,а уж е доста хвалена марка Rolling Eyes

# 354
  • София
  • Мнения: 155
Аз си купих новата маска на Лореал също. Харесва ми, хидратира, но не е уау ефект.
А можеш ли да я сравниш с Интенз? Аз се чудя дали новата не е на нейно място.

Не мога понеже не съм я пробвала. Ползвала съм стария вариант на абсолют рипеър и "новата" липидиум.  Да добавя само, че съм с тънка коса.

# 355
  • Мнения: 34 838
Керастаз е агресивна марка и на много хора се отразява зле. Размени маската и не я използвай. Не ти понася добре на скалпа и на косата явно. Маската е страшно силна и мен са ме учили от марката, че се поставя само от половината коса надолу. С изрусявана от 15 години коса съм.

# 356
  • Мнения: 26
Благодаря ти Wink ,а каква маска ще ми предложиш за по нататък Blush

# 357
  • Мнения: 27
Да попитам още нещо. Защо едни и също продукти в Арлен са значително по-скъпи отколкото в Енцо?

# 358
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 102
Здравейте, момичета Simple Smile
Напоследък нещо много ми се беше влошило състоянието на косата. Не знам какво точно се случи, но след последното боядисване с билкова боя /къна/ на следващото измиване реших да използвам хидратиращите Алтерни и резултатът беше суха, матова и вяла коса, направо като слама, все едно не е моята. След това дойде поредният банкет и реших да си направя нещо различно на правата коса - къдрици с маша. Не знам с какво ме измиха, каква пяна ми сложиха и какъв лак накрая, но положението се свлоши още повече. Косата стана ужасна, направо ми се плачеше като знам колко я глезя. По съвет на Фрея  Heart Eyes на следващото измих с ДПШ Лабел М и сложих хидратиращата маска на Тиги и веднага имаше подобрение. Косата буквално се преобрази, но все още имаше какво да се желае. Реших, че сега е момента да пробвам някаква терапия, но тъй като вкъщи обикновено нямам никакво време избрах да отида в салон и да ме направят както си му е реда. Избрах терапия изцяло с продукти на Джойко- шампоан, маска и накрая преса на Джойко с кератин. Косата стана направо вълшебна. Лъскава , плътна, абе мечта. ще видя как ще е след измиването, но се надявам, че ефектът ще малко по-дълготраен.
Ето го резултата:
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 23 дек 2016, 20:11 от ani_d

# 359
  • Мнения: 1 431
Ани,прекрасна коса bouquet Изглежда ми копринено мека и едновременно с това плътна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт