Перник-26

  • 115 565
  • 737
  •   0
Отговори
# 525
  • Мнения: 252
Момичета, имате ли впечатления от Лазерния център в Перник и по специално лазерна епилация на крака? Чудя се дали да опитам или да пътувам до София за лазерна.

# 526
  • Мнения: 811
Момичета, имате ли информация за невроложките Божилова и Тодорова дали работят с часове? Звънях над 10 пъти и на двете по телефона, но никой не вдига.

# 527
  • Мнения: 2 244
И при двете съм ходила. И двете работят само с часове. Лично аз бих препоръчала Тодорова. Някак изглежда по-заинтересована от състоянието на пациента. Обърна ми повече внимание. И не държеше да ме натъпче с хапчета и да си ходя.
Последният път ходих при Божилова и единственото, което направи е да ме натъпче с хапчета. И само сменявах блистерите и общо взето болките не ми отминаха.. Накрая сама се излекувах Grinning

# 528
  • Мнения: 7 578
Ако Тодорова е невроложката, която има кабинет в безистена срещу полицията, не я препоръчвам. При мен на първи преглед беше ок, но при втория - пълна незаинтересованост и гледаше да ме претупа за по-малко от 5 минути.

# 529
  • София
  • Мнения: 5 620
Аз да попитам от кой сервиз за телефони сте доволни? Искам да сменя дисплея на един Samsung A50, който счупих. В два сервиза на Търговска ми казаха 185лв, но ми се струва доста.

# 530
  • Мнения: 7 578
Поръчай си дисплей от Алиекспрес или Ибей, на мен ми излезе 30 лв и още такова за смяната.

# 531
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Привет! Някой знае ли, дали Лунапаркът за деца до Дийп Диш е все още там? Миналата седмица беше, но ще съм благодарна, ако някой има актуална информация от днес?

# 532
  • Мнения: 13 582
Няма го.

# 533
  • Радомир
  • Мнения: 109
Здравейте група 😋
Моля препоръчате ми аниматор за детски рожден ден 😊
Благодаря ви предварително 😁

# 534
  • Мнения: 4
Здравейте. Къде има държавна кухня в Перник. Какво готвят?С каква консистенция за бебе на 8 месеца?

# 535
  • Мнения: 961
Държавна млечна има до лаборатория Цибалаб в центъра на града. Не сме я ползвали, казвали са ми че са 3 ястия за 3,50лв. Подобна е на частните като консистенция. Някой, който я използва ще даде по-подробна и точна информация.

# 536
  • Мнения: 1 913
Здравейте в Перник има ли детски алерголог и въобще препопъчайте някой алерголог

# 537
  • Мнения: 381
Здравейте в Перник има ли детски алерголог и въобще препопъчайте някой алерголог

Здравей, д-р Виолина Филипова е единственият алерголог в града. Наскоро ходих при нея и съм много доволна. Много е мила и обяснява всичко.

# 538
  • Мнения: 1 913
А работи ли с направление и необходимо ли е записване на час?

# 539
  • Мнения: 381
А работи ли с направление и необходимо ли е записване на час?

Да, работи с направление и с часове. Попринцип е точна с часовете, аз влязох със закъснение,защото имаше дете по спешност с пристъп.

Общи условия

Активация на акаунт