Перник-26

  • 114 851
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 991
Ами… дълга тема. Безумие беше да оставят Перник без кино толкова години

# 721
  • София
  • Мнения: 5 617
Да ви имам проблемите 🤣

# 722
  • Мнения: 10 991
Е, зависи кой какво разбира под проблеми. Не може само работа, трябва и свободно време, малко за култура. Един областен град трябва да има кино, театър, концертна зала, опера...   В Пловдив, Ст.Загора, Варна, Русе има всички тези неща. Защо и в Перник да няма?

# 723
  • София
  • Мнения: 5 617
То в един областен град трябва да има и денонощна аптека и здравеопазване на ниво. Ама приоритети, какво да кажа.
Иначе ви разбирам. Кино има вече, макар и малко, но пак е нещо. Чат пат има постановки в Двореца на културата, но не ги следя, защото нямам физическата възможност в момента да ги посетя.

# 724
  • Мнения: 3 372
Не става въпрос какво аз искам, а просто питам какво означава понятието "ритейл парк", такова нещо няма в София и затова питах. Иначе "газ към столицата", аз живея в нея. А т.нар. Елена Георгиева нали сега е Мол Перник? Ходих, то това е по-малко и от Мега Мол Люлин, дето силно може изобщо да се нарече мол. Почти всички областни градове имат молове, само в Перник отбиха номера...
Има ритейл парк в София. Джъмбо плаза е точно такъв

# 725
  • Мнения: 10 991
То в един областен град трябва да има и денонощна аптека и здравеопазване на ниво.
Няма ли денонощна аптека в Перник? Лошо Sad

Пернишкият театър си имал и функциониращ сайт, че и по няколко постановки месечно, брей, брей http://www.odt.pernik.org/programs.html

Последна редакция: нд, 19 мар 2023, 11:08 от diziler

# 726
  • Мнения: 336
Привет момичета, попадали ли сте някъде на магазин в Перник, който продава народни носии? Търся си литак, но не можах да намеря нищо в интернет... Simple Smile

# 727
  • София
  • Мнения: 5 617
В града не знам, но пробвай във Фейсбук група ''Народни носии за всеки'', поръчвала съм преди и изработват доста неща

# 728
  • Мнения: 336
Много благодаря! Материите как са? Изкуствени ли са?

# 729
  • София
  • Мнения: 5 617
Много благодаря! Материите как са? Изкуствени ли са?

Не. Шият по поръчка. Аз съм купувала преди 3-4г носия за голямото ми дете, иначе за възрастни не знам как са.

# 730
  • Мнения: 69
Здравейте, има ли психолог в Перник?

# 731
  • София
  • Мнения: 5 617
Има доста. С две ръце препоръчвам Десислава Бонева. Кабинетът и е в Мошино, до този на АГ д-р Лазов. Мога да дам тел на лични.

# 732
  • Мнения: 69
Има доста. С две ръце препоръчвам Десислава Бонева. Кабинетът и е в Мошино, до този на АГ д-р Лазов. Мога да дам тел на лични.
да, изпратете ми го.Благодаря

# 733
  • Мнения: 69
Здравейте, някой може ли да сподели мнение за неврологичното отделение на "Рахила Ангелова"?  Има ли апаратура за диагностика, читави лекари?

# 734
  • София
  • Мнения: 5 617
Не мога да споделя личен опит, но наскоро четох статия, че го бяха осветили, ремонтирано е и мисля, че има нова апаратура.

Общи условия

Активация на акаунт