eMAG

  • 95 890
  • 763
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 909
 Mr. Green Mr. Green
Обикновено работят с Еконт.
На мене всеки път различен куриер.
На мен всеки път по Еконт са ми ги пращали.
Mr. Green Mr. Green Като се замисля и на мене повечето пъти, но е имало и Рапидо и Спийди.

# 196
  • Мнения: 1 644
EMAG е посредник.
Обикновено стоката тръгва от склада на някой търговец. А той ползва която си иска куриерска фирма.

# 197
  • Мнения: 48
Някой да е поръчал сокоизтисквачка? В момемта има намаление на kuvings b6000pr цената е от 899 намалена на 749 обаче само за цвета бордо. Чудно ми е данеби да е с дефект някакъв? И защо само този цвят е намален а белия и сивия не.
. Поръчах я вчера към 13,44 после пише,че е изпратена към 18,26 .. Но кога ли ще стигне в склада на куриера явно няма да е днес.

# 198
  • Мнения: 14 966
Моята одисея с Емаг продължава. След като вчера не получих сутринта никакъв смс , чинно си стоях у дома , все пак. викам си , и утре- не е болка за умиране / за днес става дума , както пишеше /. И , О, Ужас Shocked
снощи получавам нов смс  "поръчката ще Ви бъде доставена за периода 27.05-29.09."/
И днес няма никой.
Не мога да стоя като крепостен селянин пет дни заради един шкаф !!!
Какво се случва , ако не съм у дома и някакъв куриер дойде /с наложен платеж ми е стоката/.В случай , че не ми изпратят известие с тел. номер на куриера , както обичайно се процедира, и всичко е ок.
Не мога да повярвам , че това ми се случва , честно #Cussing out

# 199
  • Мнения: 2 988
Ако те няма ще оставят пратката в офис на куриерската фирма и ще те уведомят от къде можеш да я получиш. На мен ми се е случвало на 3-4 пъти да ме няма и да трябва да  ходя до офис.

# 200
  • Мнения: 14 966
Ако те няма ще оставят пратката в офис на куриерската фирма и ще те уведомят от къде можеш да я получиш. На мен ми се е случвало на 3-4 пъти да ме няма и да трябва да  ходя до офис.

Благодаря , това напълно ме устройва , стига да не е я във Враждебна , я в Горно Нанадолнище  Laughing
Аз се колебаех дали да не го поръчам до офис , но точно липсата на куриерска фирма ме възпря. Иначе този начин ми е най-удачен.
Пак благодаря , олекна ми малко  Rolling Eyes

# 201
  • Мнения: 2 988
Няма защо.  Simple Smile

# 202
  • Мнения: 48
Някой да е поръчал сокоизтисквачка? В момемта има намаление на kuvings b6000pr цената е от 899 намалена на 749 обаче само за цвета бордо. Чудно ми е данеби да е с дефект някакъв? И защо само този цвят е намален а белия и сивия не.
. Поръчах я вчера към 13,44 после пише,че е изпратена към 18,26 .. Но кога ли ще стигне в склада на куриера явно няма да е днес.
Сокоизтисквачката пристигна днес към 11,30 отворихме я и я сглобихме работи. Но има само 1 цедка другата за смути  и сладолед ги няма,явно се купуват отделно.

# 203
  • Мнения: 874
Аз да попитам едно бързо въпросча (не намерих имфо на сайта или не съм гледала добре) - когато трябва да се върне стока за поправка (пералня в случая) и трябва да се попълни онлайн формуляр. Документите (гаранция и фактура) са в сайта на емаг (онлайн)- трябва ли да ги принтирам и да ги дам на място на техниците или могат да се изпратят по мейл или да си ги видят онлайн?

# 204
  • София
  • Мнения: 4 713
Докога е промоциятана сокоистисквачката която е намалена от 109  на 55лв знам че има някакви намаления до 11.06 но на нея няма такъв етикет  newsm78 и ссе чудя докога е newsm78

# 205
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Здравейте! Аз си поръчах от промоцията Ариел капсули 3/1 с омекотител Ленор 1,9л и ароматни перли 180гр за 35лв. Събрахме се няколко човека , за да хванем безплатна доставка. Продуктите пристигнаха поетапно и вече ги използвах! Останах много доволна, от омекотителя е достатъчно и половин капачка, за да придаде страхотен аромат на дрехите.
Радвам се, че открих темата, за да споделяме за добри находки и изгодни предложения.
Сега съм хвърлила око на тоалетна хартия Милде 40бр. За 19лв ( в магазина пакет от четери ролки е 3,10лв)

# 206
  • София
  • Мнения: 9 850
Да споделя моята "добра находка" и "изгодно предложение". Следях едни кучешки постелки от няколко дни и се наканих да поръчам във вторник. Отворих сайта и изненада - от 17.99лв бяха ги "намалили промоционално" на 25.99лв.
Сега върнаха старите цени, но бе достатъчно да ме възмути толкова много, че да събера информация и да подготвя сигнал до КЗП. Точно вторник бе началото на т.нар. Crazy Days с големи "намаления".

# 207
  • Мнения: 2 882
Аз да ви пиша набързо какво се случи с нашата печка....
Стоя си 2 седмици в коридора и я прескачахме докато чакаме от Еконт установят дали при транспорта се е случило изкривяването и накрая уж не беше тяхна вината, а те си я "купиха" ...
Така, решихме да не ни връщат парите, а да ни пратят нова/друга, защото ""офертата"" беше доста добра, почти с 200лв надолу, и като цяло ни хареса печката, но дойде още на другия ден, което доста ме очуди и този път я отворихме почти веднага, ноооо пак с дефект  и то пак на същите места, еее голямо съвпадение  Thinking ooooh! върнахме я на момента, но не искам да ви кажа какво беше отношението и действията на куриера спрямо нас и уреда  ooooh! ooooh! ooooh!
та сега пак си търся печка, готварска  Crazy
ето я въпросната http://www.emag.bg/elektricheska-gotvarska-pechka-hansa-4-nagrev … CMP-388_1000_9819

# 208
  • B5.5 131hp - PD/AVF София
  • Мнения: 60
Е айде сега хем 200 лева надолу хем идеална печка.

Ясно е че това са пак преоценени или бракувани продукти от някой завод в Китай работещ за дадена Европейска марка поръчала 1во качество........ Но тъй като продукта не е произведен с такова качество отива за Българският Електронене магазин.
Е Маг е добър магазин за тоалетна хартия и сапун основно, като е добре да не се поръчва в последният момент а няколко седмици по рано за да не оставаме с неизмити ръце и неизбърсан........ Simple Smile

Последна редакция: чт, 08 юни 2017, 12:27 от kossis

# 209
  • Мнения: 14 493
Някой може ли да ми обясни тази разлика в цените освен различния доставчик? Гаранциите в този случай дали пак се покриват от емаг или от съответния търговец?

http://www.emag.bg/espreso-mashina-nescafer-dolce-gustor-oblo-0- … 105/pd/DGF58BBBM/

http://www.emag.bg/kafemashina-krups-dolce-gusto-oblo-red-20027/pd/D89LVKBBM/

Общи условия

Активация на акаунт