eMAG

  • 95 829
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 529
Имам въпросната Делонги, закупена от Емаг. Всеки ден правя кафе, работи си нормално.
Пазарувам оттам. Имам и несполучливи покупки, но като цяло съм доволна.

И аз имам същата от Емаг. Даже и мина гаранцията и никога не е правила проблем.

# 91
  • Мнения: 3 910
http://www.emag.bg/guide/birthday-2016-guide

Някой има ли спомен от минали години
за добри намаления в този ден?

# 92
  • B5.5 131hp - PD/AVF София
  • Мнения: 60
Абе спри се бе човек.По твоите коментари си личи че не си пазарувал от този сайт,щом и сервизи си търсиш.ахаха.Взе да даваш и акъл и на другите хора какво да си купуват .Трагедия

Хахах ! Аз ли незнам бе !!! Ей ! Аз знам всичко че и в повече даже ! Не си знам гаранцията защото не ми се е налагало да я ползвам !!! Две кафе машини купени от реални магазини и проблеми никакви !

А сега ще ви разкажа с Факти какво представлява сервизното обслужване на Ефак за Делонги !!!  Grinning Или какво не представлява по точно !  Simple Smile

Преди малко взъннах до два от оторизираните сервизи в София за Делонги според моята стара гаранционна карта !

Първо се обадих на Люлинският сервиз - Орион  бл 114 вх Д - тел 029279023  !

Там Жената която приема поръчки беше много любезна и ми обърна внимание. Тя ми каза че "Етика" е фирмата за България занимаваща се с внос на оригинални части за Италианските марки Кафемашини и техника - Концепта, Делонги, Кенууд и тнт.
Техният сервиз вече нямал договор с Делонги Гаранционно, но извънгаранция можели да ми ремонтират каремашината !

И сега най важното и интересното - "Етика" е пратила специално писмо до тях да не се ремонтират кафемашини закупени от Ефак гаранционно !!!  Laughing

Попитах в момента кой е оторизираният Гаранционен сервиз за кафемашини Делонги. Жената каза че това е сервизът даден като основен в Гаранцията ми на Улица Звъника 11 !!!

Що така бе Миме ???!!!

После си направих труда специално за вас и позвъних в сервиза на улица Звъника 11 в София с тел 029581796 !

Там момчето което ми вдигна каза същото, че с на Ефак щуротиите не се занимават Гаранционно !!!

Направо ми разбиха детската мечта !!!

the_surgeon колега скиваш ли каква гаранция имам ние с тебе човек ! Добре че не я ползвахме, щото нито кафемашина нито пари щяхме да имаме !

Та продължавайте да пазарувате и дано не опирате до сервиза на Ефак че ........
И купувайте стоки от този Колцентър с до 15 % намаление макс - така шанса да получите нещо читаво е по голям ! Иначе ....

Един Съсед се похвали че е купил 32 инчов ЛСД телевизор с 15 % намаление. Работел. Ами като е в реалните граници намален ще работи. И моята прахосмукачка за кола работи понеже беше с 10% намаление.

Като купуваме нещо нереално намалено е съвсем нормално да получиме бракуван продукт взет на килограм от боклука.

И понеже това не е за мене аз спирам. А вие понеже сте големи късметлии пуснете по едно тото и продължавайте с Ефак ! Успех !
 
=========

Поне си направих сега труда да проверя докрай какво представлява синдромът Ефак и кака работи. Ако искате звъннете в Румъния на сервизите поддържащи читавите Делонгита и те да ви кажат че не се занимават с на Ефак глупостите ако изобщо са чували там за тази Пиратска фирма бушуваща на територията на нашата Държава.  Grinning

Офшорки и Колцентрове занимаващи се с подобен вид търговия виреят само в такава като нашата среда ! Ако бяха в Румъния щяха отдавна да са ги затворили по Затворите ! Понеже в Румъния не си поплюват както знаеме и за това Ефак са тук.

Обадете се и на телефоните които ви написах в София да видите какво ще ви кажат и там !  Joy

Последна редакция: пн, 05 дек 2016, 11:24 от kossis

# 93
  • Мнения: 302
Досега нямам кофти поръчка от емаг., ТАзи година имам десетина. Всичко си отговаря на описанието, всичко си работи перфектно. Не ме кефи особено,че е румънски сайт и подхранваме тяхната икономика, но, като не мога да намеря накуп всичко в бе ге сайтове... Освен това много често стоките ми са от български доставчици. От няколко години, нямам предявена рекламация. Имам и четка за зъби, кафемашина, иригатор Hydrofloss, защо да слушам недоволните, като аз съм доволна?

# 94
  • Мнения: 6 323
kossis, моля да преустановите наводняването на темата с безкрайно дългите си коментари, част от които са съвсем отдалечени от темата.
Темата е за отзиви и лични впечатления и всеки може да изкаже мнението си за магазина. Вие вече сте го направил многократно.
Не е необходимо да репликирате всеки, чието мнение се различава от Вашето.
След малко ще разчистя темата от страничните коментари и се надявам да не ми се налага да го правя отново.

# 95
  • B5.5 131hp - PD/AVF София
  • Мнения: 60
Да явно и тук сте като сайта на Ефак !

Защо ми изтрихте мнението с проверката в Сервизите което беше обосновано с Факти  ??????????
 То показваше действителноста ! Другото са приказки........

Или го върнете, защото то беше действително с някаква стойност и конкретика или ще си затвърдя мнението че сте служители в тоя Ефак !!!

Там се трият конкретни мнения и тука дори с факти се премахват ! Защо ???   Явно наистина всичко е с връзки и за въртешни хора ! И явно ни мислите за Малоумни !

Мислех си че този форум е по читав, но явно греша ................ #2gunfire

4 Човека ме нападате и накрая изтирвате същественото..... Случайност ............ #2gunfire

Ще ви потърся Шефовете майче.......и на форума........

# 96
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ама човеко нали вече сподели,че не си доволен от тях.Не е необходимо по 100 пъти да го пишеш.Прочетохме вече многократно мнението ти.
Аз нямам проблем с тях.Изпробвах и смартфоните на племеничките ми,че те ще ги получат за Коледа.Работят си идеално.

# 97
  • Мнения: 35 968
Аз изтрих част от дискусията и ще върна един единствен пост с молба и от моя страна да спрете този поток от постове, някои от които и последователни, т. е. недопустими от правилата на форума. Всички разбраха Вашата гледна точка и причината за възмущението Ви. Оставете и други потребители да изкажат мнението си. Благодаря!

пп Ефак? може би имате предвид Емаг

# 98
  • B5.5 131hp - PD/AVF София
  • Мнения: 60
 Grinning bouquet Мерси !!! Така е коректно вече.

Има предвид  - Е......... Grinning

Спирам с писането, освен ако има нови Факти.

# 99
  • Мнения: 17
Някои има ли спомени дали вдигнаха цените след раздаваните ваучери, за да се 'компенсират' по някакъв начин ?

Или тези ваучери по време на РД-то им са реални ?

# 100
  • Мнения: 2 299
Миналата год бяха пуснали пак такава промоция с ваучери, сигурно ще е било пак за рд-то им...тъкмо си търсихме фотоапарат и външен хард, та бяха на добри цени, поръчахме, пратиха ми код с ваучер, който можеше да се ползва през февруари, ама той важеше само за определени категории, по - скъпи продукти - фотоапарати за по 1000лв, перални, хладилници, климатици...абе общо взето за стоки около 1000лв и отгоре. И така и не ги използвах, тъй като не ми бяха необходими такива уреди.
За цените незнам, ама условията не ме устройваха...единия ваучер беше за 30лв...ако си купя нещо за 100-200лв и ползвам отстъпка 30лв си е добре, ама ако си купя климатик за 1500лв примерно и да ползвам отстъпка 30лв си е смешно...
А продуктите за които можеха да се използват ваучерите бяха, както споменах 1000+/- някой лев. За по евтини стоко не важаха.
Ако са променили условията, може и да си заслужава, ако ли не...много ваучери ще си изгорят, като моите в началото на годината.

# 101
  • Мнения: 17
Да, вероятно ще направят нещо подобно.

Все пак бизнеса не е за подаряване на стоки, а за печалба. А с тукашни обороти и невъзможността на част от хората да пазаруват лесно няма как да има 'истински' отстъпки още от производителя/дистрибутора.

Мисля някои от нещата за "РД-то" им бяха като цени за черния петък, та някои неща е можело да представляват интерес.

# 102
  • София
  • Мнения: 6 302
Поръчах детска играчка от РД, не ми стана ясно за колко време ще дойде. Някакви идеи? И ваучер получих, ще видим акто му дойде времето, дали ще го използвам

# 103
  • Мнения: 2 299
Поръчах детска играчка от РД, не ми стана ясно за колко време ще дойде. Някакви идеи? И ваучер получих, ще видим акто му дойде времето, дали ще го използвам
Когато си влезеш в профила в сайта има опция проследи поръчка. Там пише и евентуален срок на доставка.

# 104
  • Мнения: 1 318
Аз си получих ваучерите в пощата и в профила.
При плащане с Виза (над 150 лв.) има също ваучер за 15 лв.

Общи условия

Активация на акаунт