eMAG

  • 95 673
  • 763
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 850
А на стикерите на кашоните (с адрес, име, телефон и т.н.) не пише ли 1 от 3, 2 от 3 (възможно е изписване 1/3, 2/3 и т.н.)? Разгледай етикетите, ако ги пазиш.

# 271
  • Мнения: 33
А на стикерите на кашоните (с адрес, име, телефон и т.н.) не пише ли 1 от 3, 2 от 3 (възможно е изписване 1/3, 2/3 и т.н.)? Разгледай етикетите, ако ги пазиш.
На кашончетата пише 1/Х, 2/Х т.е. не става ясно колко са колетите общо...

# 272
  • София
  • Мнения: 4 707
Щом като в емаг е отчетен статус на прието и платено .... а куриера е бързал .... 😕малко странна работа ... най —много да  се измъкнат с оправданието че има подпис на приета стока ...

# 273
  • Мнения: 33
Сутринта говорих пак с Еконт, от там ми потвърдиха, че куриера е отбелязал, че пратката е непълна и са доставени 2 колета... щели да разследват случая и къде е грешката, но поне е ясно, че няма да твърдят че съм получил всичко и да съм гледал.

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
Да споделя моя случай-на 24.11 поръчах 2 бр възглавници на тед канела за 31,96лв и имам доставка 4,99 и общо дължа 36,95лв.
Днес получавам смс от спиди за 39,96лв.
Писах рекламация и звъннах на тела и говорих с оператор от емаг и се опита да ме прехвърли да се жалвам на техния партньор тед.......
утре съм в спиди и пиша протокола и после в КЗП....
аман от селски номера.....
не съм за 3лв отгоре просто мразя да ме правят на луда!

# 275
  • Мнения: 504
Има ли някой, който да чака поръчка от черния петък? Поръчах телефон и още не ми е изпълнена поръчката.

# 276
  • Варна
  • Мнения: 815
Има ли някой, който да чака поръчка от черния петък? Поръчах телефон и още не ми е изпълнена поръчката.
Много е рано, до 8,12,2017 ще разнасят поръчки  Peace

# 277
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Има ли някой, който да чака поръчка от черния петък? Поръчах телефон и още не ми е изпълнена поръчката.

Получих отговор от Емаг, че срокът за изпълнение на поръчките от Черния петък е 10 работни дни. Та има време  Wink

# 278
  • София
  • Мнения: 9 850
Доста хора чакат чернопетъчни поръчки Simple Smile И миналата година беше така. Май не са си взели поука и не са наели допълнително персонал, макар и само за 2-3 дни...

# 279
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Едната ми пристигна вчера,а другата днес видях,че са изпратили.

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Има ли някой, който да чака поръчка от черния петък? Поръчах телефон и още не ми е изпълнена поръчката.
на колежката вчера дойде...

# 281
  • София
  • Мнения: 22 923
Нашата поръчка е пристигнала днес в офиса на ММ , въпреки че трябваше да е вчера и специално са го питали дали му е удобен денят. Днес даже е дошла преди да започне работния ден на фирмата и дори не са си направили труда да звъннат по телефона, добре че е имало някой там ( с пари в брой) .  ooooh! Ама то от спиди какво да очаква човек...

# 282
  • Мнения: 401
Много зависи дали поръчката е от Емаг или те са само посредник. Моите поръчки , в които те са посредник дойдоха, другите НЕ.

# 283
  • София
  • Мнения: 9 850
Моите поръчки са от тях директно и ги чакам декември към средата  Grinning
Надявам се да са ми ги пуснали с Еконт, че със Спиди не се харесваме.

# 284
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
И моята поръчка е от тях.Пристигнала изцяло се оказа,но не съм получила смс от Еконт.Посочих техен офис.По удобно ми е когато имам време да мина да си я взема от там отколкото да вися вързана да чакам куриер.

Общи условия

Активация на акаунт