eMAG

  • 95 732
  • 763
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 466
Тези хора мисля, че вече ни се подиграват. Никой не отговаря на телефоните. На страницата във фейсбук уж ме увериха, че когато имат отговор от "колегите" ще ме уведомят и от тогава 3 дни ни вест, ни кост. Срокът беше до 9.12, а очакваната дата на доставката 4-6.12. Доста съм бясна. Чудя се дали детето ще си получи подаръка за Коледа.

# 346
  • Мнения: 154
При нас очакваната дата беше между 2 и 5 Декември,а дойде едва вчера.. ( вече и аз си мислех,че няма да дойде изобщо  newsm78 )

# 347
  • Мнения: 2 466
Днес най-после благоволиха да ми вдигнат след 10 минутно висене на линия. Момчето ми заяви, че не може да ми отговори на въпросите (кога ще ми изпълнят поръчката). След като го попитах дали ще е преди Коледа, каза че и това не знае. Е, не знам тогава кой може да ми отговори. Добре, че детето ще има и други подаръци, освен този, защото не знам какво щях да направя. Толкова е непрофесионално и поне публично можеше да се извинят и да отговорят на чакащите.

# 348
  • Мнения: 13
Здравейте. От доста време се колебая дали да си поръчам DSLR фотоапарат от този сайт. Тук много и различни мнения, за съжаление нямам познати които да са си поръчвали от емаг нещо. Мисля от него защото определено има много повече избор от другите магазини за техника, цените също са по-добри. Стигне ли се до сервиз явно става дълга и широка, не знам, заслужава ли си да поръчам от този сайт?

# 349
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз не бих рискувала точно с техника от там. Има толкова много сайтове и магазини специализирани за фото.

# 350
  • Мнения: 5 248
Стигне ли се до сервиз явно става дълга и широка, не знам, заслужава ли си да поръчам от този сайт?
Главно това е негативното на eMAG. Същото се пише и за Техномаркет(имаше и тема посветена на лошото гаранционно обслужване). От друга страна има и доволни.
Специално за фотоапарат не виждам проблем да се купи. В предишната тема помня, че имаше няколко покупки на фотоапарат. Проблемът бил в това, че е нямало ръководство за употреба на български. Може вече да има.
П.П. Аз проблеми с техниката купена от eMAG нямам.

# 351
  • Мнения: 2 909
П.П. Аз проблеми с техниката купена от eMAG нямам.
+1

# 352
  • Мнения: 401
П.П. Аз проблеми с техниката купена от eMAG нямам.
+1
Взимала съм доста техника от Емаг - пералня, лаптоп.. Не съм имала проблеми и съответно не съм търсила сервиз. Имам и доста други поръчки от тях. Тази година всичко дойде много бързо.  От черния петък до 5 дни бяха при мен. За разлика обаче, миналата година поръчах 4 зимни гуми през Октомври, получих 3 за седмица и четвъртата през Февруари. Писах жалби, КЗП, обаждания нямаше ефект. Лятото бях поръчала памперси с ваучер. Веднага бяха сторнирали фактурата и даже не бях ме уведомили.
Пиша всичко това за да може всеки сам да си реши дали да рискува с тях. Аз взимам от тях само ало е много по-изгодно.

# 353
  • София
  • Мнения: 9 850
Последната част от поръчката ми е предадена на куриер вчера. Преди 3 седмици поръчах, сега ще дойде чак другата седмица най-вероятно. И този път проблемът не е в куриерите, със сигурност.

# 354
  • Мнения: 2 466
И аз снощи получих известие по пощата, че пратката ми е предадена на куриер. Срокът за доставка е 16-23.12.
 Ей, как са го разтегнали във времето. И дано този път си спазят сроковете. Значи не беше съвсем напразно обаждането ми вчера.

# 355
  • Мнения: 1 110
С известно закъснение си получих пратката, преди 5 дни. Доволна съм. Нещата не ми трябваха спешно и не съм хабила излишни нерви Simple Smile

# 356
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Досега бях доволна от Емаг,  но днес получих Лего (трябваше да е подарък за детето от дядо Коледа)  без опаковка,  само с огромен етикет лепнат директно на кутията,  а тя самата е смачкана.  Мисля да го връщам,  как ше обяснявам на щерката какъв е този етикет?  Толкова ли е трудно за сещане,  че щом е Лего,  то е за подарък и е мърлявщина да ме го сложат в един плик.

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Днес ми дойде аспиратора...но не от ч петък,а от втората доставка.

# 358
  • Мнения: 2 909
Досега бях доволна от Емаг,  но днес получих Лего (трябваше да е подарък за детето от дядо Коледа)  без опаковка,  само с огромен етикет лепнат директно на кутията,  а тя самата е смачкана.  Мисля да го връщам,  как ше обяснявам на щерката какъв е този етикет?  Толкова ли е трудно за сещане,  че щом е Лего,  то е за подарък и е мърлявщина да ме го сложат в един плик.
Всяка пратка е с етикет, недей се филмира.

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Аз се включвам като Недоволна!
Вчера дойде аспиратора...днес при опит за монтаж-греда!Оказа се,че е счупена перката на единият мотор!Ужас ви казвам! Confounded Мм отряза кабела,за да мине през дупката на шкафа и реално не мога да го върна!Попълних искане за рекламация,ремонт...ще дойде уж куриер да го вземев пибеделник...Писах,звънях,никой!

Общи условия

Активация на акаунт