eMAG

  • 95 735
  • 763
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 705
Здравейте на всички, искам да попитам когато пращате продукти от емаг в гаранция на сервиз, за колко време идват да ги вземат, всеки казва че идват още на другия ден, но ние ги чакаме вече почти цяла седмица. Още в събота попълних формуляра

# 481
  • Мнения: 5 248
Здравейте на всички, искам да попитам когато пращате продукти от емаг в гаранция на сервиз, за колко време идват да ги вземат, всеки казва че идват още на другия ден, но ние ги чакаме вече почти цяла седмица. Още в събота попълних формуляра
3.    Куриерът ще вземе дефектния продукт от посочения адрес до 48 часа от регистрирането на формуляра.
Свържи се с тях.

# 482
  • Мнения: 705
Здравейте на всички, искам да попитам когато пращате продукти от емаг в гаранция на сервиз, за колко време идват да ги вземат, всеки казва че идват още на другия ден, но ние ги чакаме вече почти цяла седмица. Още в събота попълних формуляра
3.    Куриерът ще вземе дефектния продукт от посочения адрес до 48 часа от регистрирането на формуляра.
Свържи се с тях.
   ние още в събота сутринта попълнихме формуляра, в понеделник беше одобрен, но от тогава до днес все още никой не се обади нито дойде. Ще изчакаме и днес, и ако не дойдат ще ги търсим по телефона. Странно ми е, че всеки който попитам казва че още на следващия ден идват но при нас не се получи така. А в сервиза им прочетох, че не работят с тази марка star light, в списъка им не фигурира тази марка.

# 483
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Последните 3-4м като чуя за ЕМАГ и се изприщвам Grinning
Преди 4м поръчах хлебопекарна на Финлукс , дойде друг модел - върнах я... Поръчах втора, този път на Тефал - дойде развалена, върнах я за ремонт... След сагата ,започнала август, преди 2 седмици най-накрая се сдобих с РАБОТЕЩА хлебопекарна.
През това време поръчах кафемашина, дойде без цедка. Звънах да ми пратят цедка, нямали части резервни - опитах да обясня,че не ми трябва резерва част, а основна . Ами върнете я - върнах я, 45 дни чаках да ми върнат парите,че и доставката си платих.
Преди не бяха чак толкова зле, сега не знам какво им става.
Не съм убедена дали ми стиска за Коледа да купувам подаръци от тях Sad

# 484
  • Мнения: 705
Последните 3-4м като чуя за ЕМАГ и се изприщвам Grinning
Преди 4м поръчах хлебопекарна на Финлукс , дойде друг модел - върнах я... Поръчах втора, този път на Тефал - дойде развалена, върнах я за ремонт... След сагата ,започнала август, преди 2 седмици най-накрая се сдобих с РАБОТЕЩА хлебопекарна.
През това време поръчах кафемашина, дойде без цедка. Звънах да ми пратят цедка, нямали части резервни - опитах да обясня,че не ми трябва резерва част, а основна . Ами върнете я - върнах я, 45 дни чаках да ми върнат парите,че и доставката си платих.
Преди не бяха чак толкова зле, сега не знам какво им става.
Не съм убедена дали ми стиска за Коледа да купувам подаръци от тях Sad
   преди и аз веднъж имах подобен проблем с разменени модели.

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Момичета,кога се очаква черният петък?

# 486
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Официално на 23-ти но при Емаг  ще е от 22-ри, 23,00 ч.  до  24-ти, 02,00 ч.

# 487
  • София
  • Мнения: 4 709
А знае ли се горе долу памперсите —гащички как вървят като цена в този период?

# 488
  • Мнения: 705
Здравейте, искам да си изкажа мнението по моят случай. Миналата година купихме мини фурна, 48 л от емаг, откакто е закупена съм я използвали все на функцията долен и горен реотан плюс скара, и работеше перфектно печеше равномерно от всякъде. Но от един месец насам вече спря да пече равномерно, на същата функция пече само отдолу а отгоре не, не надува нещата, кексовете спадат, хляба става на треска, с мъфини същото. А когато включа на функцията само горен плюс грил, тогава си пече. Но обаче е на моменти, едни пъти пече все едно й няма нищо а едни пъти не иска. и този проблем се появи след една година ползване, до скоро нямаше такъв проблем, винаги сме пекли всичко все на тази функция и печеше равномерно от всякъде. Попълних формуляра в сайта за сервиз тъй като има още една година гаранция. И след една седмица чакане, дойдоха да я вземат от някакъв си сервиз в Тетевен, и техника казва че за него нямало проблем и фурната била здрава. Е тя ако няма проблем нямаше да я пратим на сервиз,  ако няма проблем, преди защо си печеше равномерно и перфектно и чак след една година ползване получи този проблем. То ако няма проблем, тя няма да прави така. И понеже фурната била здрава нямало да я върнат, трябвало ние да отидем да я вземем. След седмица и половина отидохме, и се оказа че са я държали разглобена и не са й правили абсолютно нищо. Върнаха я отвътре цялата мръсна и черна по стените, наложи се да чистя с силни препарати и тел. А когато дойдоха бяха толкова не информирани че дори не знаеха че е малък уред. Та вече се замислям дали да продължа да пазарувам от емаг 

# 489
  • Мнения: 3 906
Едра домакинска техника от Е Маг не купувам!

Имам тостер, преса за коса, мъжка ел. самобръсначка, козметика и още няколко артикула.

Както и друг път ще следя за конструкторите на Lego, идвали са от Комсед без никакви забележки! Имах код за намалението на КОмсед и се възползвах, но сега ще купя и др неща.


https://www.emag.bg/guide/black-friday-guide-2018?eaid=486662684 … ef=dfp_4866626848

Успешни покупки!

# 490
  • Мнения: 705
Едра домакинска техника от Е Маг не купувам!

Имам тостер, преса за коса, мъжка ел. самобръсначка, козметика и още няколко артикула.

Както и друг път ще следя за конструкторите на Lego, идвали са от Комсед без никакви забележки! Имах код за намалението на КОмсед и се възползвах, но сега ще купя и др неща.


https://www.emag.bg/guide/black-friday-guide-2018?eaid=486662684 … ef=dfp_4866626848

Успешни покупки!
 
  И аз съм доволен от емаг, защото сме купували и други ел уреди от тях и сме доволни, но не сме доволни от сервиза им, и отношението на техниците. Иначе другите електроуреди са един на вече 4 -5 години, един на 2 години, един на горе долу вече почти година, и фурната е вече на година. С другите електроуреди досега не сме имали проблеми освен с фурната. Една позната наскоро си купиха печка от там и тяхната се наложи да ходи на сервиз

# 491
  • Мнения: 3 906
Има ли поръчали от Е Маг? Как ви се струват намаленията?

# 492
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз едно нещо дебнах. В понеделник беше 85 лв, вчера стана 89 а днес е намалена на 90 и нещо от 119  #Cussing out

Това ме отказа да разгледам каквото и да е. Намерих си клавиатурата в друг магазин  Crossing Arms

# 493
  • Мнения: 3 906
Тази година и мен не ме спечелиха...

# 494
  • Мнения: 14 489
Аз поръчах, но още нямам потвърждение за наличност...

Общи условия

Активация на акаунт