Зима идва бяла и красива, МАРТенската мама е нетърпелива! -тема 7

  • 39 748
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 164
Феротон, сашета са 14 бр- 22 лв. През първата седмица по 2 бр, а после по 1.

# 301
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз съм на Сорбифер Дурулес, пия по едно на ден, надявам се да не ми увеличава дозата, че съвсем ще го закъсам с тоалетната.

# 302
  • Мнения: 164
Сорбифера от колко мг.- 100 или 320?

# 303
  • Мнения: 251
И аз съм на Сорбифер Дурулес, пия по едно на ден, надявам се да не ми увеличава дозата, че съвсем ще го закъсам с тоалетната.
От сорбифера ли е ??!!! Имам го имам проблема , но мислих че е просто от Б
В момента дават по TLC- "Игри по време на контракции" - Луди американци- жената ражда, с контракции, болки те и задават въпроси Joy Joy ooooh! ooooh! ooooh!

# 304
  • Мнения: 638
Добро утро и от мен!  Simple Smile Мен първите месеци много ме боляха гърдите, леко са се уголемили, обаче доста ми потъмняха ареолите.
Сега бях до аптеката, нямаше магнерич и ми даде разтворим магнезий. Изпих едно прахче, ама се чудя дали е достатъчно като от магнерича трябва да пия 3х2.

Моят магнезий е Магнезиев диаспорал 300 и ми е предписан 3×1   Peace

Здравейте!  Hug Искам да ви питам дали според вас това комплектче за изписване е подходящо и достатъчно топличко за мартенско бебе?

http://moebebe.com/drehi/komplekti-za-izpisvane/komplekt-za-izpi … ashterizon-pandoo

Благодаря!  Heart Eyes Hug

Не знам дали е топличко, щом е плюшено и с подплата би трябвало, но е тооолкова сладко  Heart Eyes

# 305
  • Мнения: 1 825
Здравейте!  Hug Искам да ви питам дали според вас това комплектче за изписване е подходящо и достатъчно топличко за мартенско бебе?

http://moebebe.com/drehi/komplekti-za-izpisvane/komplekt-za-izpi … ashterizon-pandoo

Благодаря!  Heart Eyes Hug

Предостатъчни са тези дрехи. То ще бъде увито и в одеяло. Пък и ти няма да го разхождаш навън, от болницата в колата и у вас.

# 306
  • Мнения: 152
Зара, Зайченце На диаспорал е, обадих й се каза 3х1 да го пия.  bouquet

# 307
  • Мнения: 231
Момичета, записах си час за ФМ в 30г.с, исках пак при Марков, но се оказа, че ще е в отпуск до 16.01 и не ми върши работа. Препоръчаха ми от там д-р Асенова. Някоя от вас да е била при нея?

# 308
  • София
  • Мнения: 2 348
Здравейте!  Hug Искам да ви питам дали според вас това комплектче за изписване е подходящо и достатъчно топличко за мартенско бебе?

http://moebebe.com/drehi/komplekti-za-izpisvane/komplekt-za-izpi … ashterizon-pandoo

Благодаря!  Heart Eyes Hug
Според мен е перфектно и за зимата даже.  Ако е слънчев ден, сигурно горните дрешки няма да са нужни, а само одеялце.

 Сега не приемам желязо, но с предишната бременност дъвчех нещо. Не знам как се казва, беше вкусно.  Жените преживели кръвоизливи или като подсилване за след раждане много хвалят билковата кръв. Купувала съм за едното дете, след като загуби повечко кръв при инцидент.
 На мен пък ми изписаха Сорбифер при кръвоизлив (освен системи с желязо). Не знам за нито едно от всички дали има ефект, защото не съм пускала изследвания след приема. Билковата кръв е скъпа, но мисля, че е най-добре усвоима, защото не е синтетично желязото.

# 309
  • Мнения: 18 552
Аз тва желязо дето го пия се съмнявам, че ще ми даде ефект  Crossing Arms
ще се види като пуснем пак изследвания
иначе за порастването на гърдите-ми порастнали са ми ама не е нещо фрапиращо, стягат ме сутиените вече, а пък приятелка дето заедно бременеем с нея нямаше нищооо, сега гърдите й станах два размера по-големи, направо неузнаваеми Simple Smile

# 310
  • Мнения: 60
Момичета, забелязали ли сте, че май от желязото екстрементите стават черни? Предполагам, че е от него?

# 311
  • Мнения: 18 552
Момичета, забелязали ли сте, че май от желязото екстрементите стават черни? Предполагам, че е от него?

Така е. От него е, и аз в началото се стреснах даже и тук една съфорумка същото сподели мисля и го обсъждахме.

# 312
  • Мнения: 899
Момичета спешно! Кой номер дрехи трябва да вземем за бебетата? 50, 56, 62?

# 313
  • София
  • Мнения: 855
Колко сте изписалиии, май ще правим втора коледна тема скоро  Joy  Joy
Честито на всички именници, да са живи и здрави!  bouquet

Сорбифера ми се струва най-евтиният вариант за желязо. Нормално е да има промяна в цвета на smile3550 от желязото, и страничен ефект е запекът, особено при по-висока доза.
Днес напазарувах още дреболии от аптеката и си поръчах помпата за кърма. Реших да повървя малко от аптеката до една по-отдалечена спирка и за 40 минути вървене вече бях с болки, голям кашкавал съм!  ooooh! Вече ми трябва сила на мисълта да държа нормална походка, ако ме понаболи и се отпусна и започвам да ходя като пингвин  Laughing Чакам да си видя човечето утрее,  отивам да си направя една хубава маска за лице с релаксираща баня после! Нали трябва да съм хубава за двама мъже  Crazy

Катерина, без паника Simple Smile - 56 размер според мен е най-добре за начало.

# 314
  • Мнения: 899
това колко време се носи горе долу? че съм в мола и ще пазарувам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт