Зима идва бяла и красива, МАРТенската мама е нетърпелива! -тема 7

  • 39 753
  • 742
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 18 558
Аз да се включа с един малко по-страничен въпрос-какво ще облечете на Нг? Така ми се иска рокля,обаче не знам откъде да си взема, а нищо няма да ми стане от старите подозирам. Изобщо си нямам на идея какво ще облека, въпреки че ще сме в къщи с приятели, иска ми се да си се наглася.А бременността си я карам общо взето по пижами, няколко клина и дълги туники и нищо не съм си купувала по-така,защото не виждам смисъл. Идеи?  newsm78

# 541
  • Мнения: 191
Аз ходя само с рокли и клин или чорапогащник. За сега влизам в старите, на които кройката позволява разбира се Simple Smile. Купила съм си още 2, също xs размер, за да си ги ползвам и след това. Това е и едно от предимствата да съм все още на работа Wink. Всеки ден се старая да съм както преди, но с голям тумбак и по-ниски обувки Wink. Иначе килцата си хвърчат. Вече +11, 26+ г.с и хич незнам къде ще спра, а се старая да се храня правилно като дори не закусвам. Дано основно да са на корем..

# 542
  • Мнения: 152
Мис, има хубави рокли и туники по магазините. Може да си вземеш нещо, което ще можеш да облечеш и за изписването.
Аз ще съм с една рокля по тялото, изчистена черна, супер разтеглива. Или с дънки и ризка, ако още ми стават до тогава. Joy

# 543
  • Мнения: 98
Ох, това облекло...😩
Вчера вече не издържах. Трябваше на ходим на гости и знаех, че ще има момиченца по на 22г и се почувствах супер грозна, дебела и не секси.
Отворих гардероба и...само едни джинси за бременни и нещо друго. Ревнах като дете, но ММ ме успокои и ми помина, но днес реших да направя нещо дръстично.
Боядисах се, черна коса 😁 Уоу от червеникаво-кафяво и си купих рокля...дантелка на гърдите и памучна надолу...прилепнала, добре ми описва коремчето.
Днес се чувствам...хубава 😁
Глупаво, но от 48-50кг да станеш 70кг и е фрапиращо...

# 544
  • Мнения: 18 558
Там е работата,че аз съм в малък град и тук няма избор, а по София не искм да обикалям, защото се разбра как ми действа повечкото ходене.  Simple Smile и сега се чудя какво да правя, защото съм свикнала за такива поводи много да се глася, а такава дебела никак не се чувствам добре. Отделно дрехите за бременни са едни грозни, че и скъпи. И нямам на идея къде да търся, защото идеята ми е много да не обикалям.

# 545
  • София
  • Мнения: 855
След няколко литра вода, чай, айрян и сега супа за вечеря днес вдигнах кръвното от 80/45 на 90/60, идея си нямам какво и защо се случи. Докато си вземах душ едва се подпрях за да не падна, дори не успях да извикам за помощ...падна ми батерията за части от секундата  Laughing Май е време да спра да си надценявам силите  newsm78
И аз за НГ ще съм с една супер разтеглива рокля по мен, синьо-зелена (петролено май му казват), ще си направя прическа на едри къдрици и ще подчертая сиво-синьо-зелено око с хубава очна линия Wink И тадааам, с настроение за  cheers  За изписването си взех една сравнително свободна сива туника със съвсем малко дантела по ръба на деколтето, което е скромно; изчистена работа.
В Аико като цяло има много хубави неща, аз като ходих да си поръчвам леглото и си накупих сума ти дреболии Blush Освен това видях, че и доставят навреме и засега са ми в белия списък Simple Smile
Аз пък мисля, че всички бременни жени са хубави  Heart Eyes вярно е, че килограмите са различни, но излъчването е много специфично, неподправено, хубаво, и най-фината не-бременна дама го няма Peace

# 546
  • София
  • Мнения: 246
Там е работата,че аз съм в малък град и тук няма избор, а по София не искм да обикалям, защото се разбра как ми действа повечкото ходене.  Simple Smile и сега се чудя какво да правя, защото съм свикнала за такива поводи много да се глася, а такава дебела никак не се чувствам добре. Отделно дрехите за бременни са едни грозни, че и скъпи. И нямам на идея къде да търся, защото идеята ми е много да не обикалям.


Аз  бих си взела нещо от HM имам дънки и блузки от там за бременни. Мога да кажа, че са много удобни. Купих си някои неща нови от магазина, някои от продавалника, тъй като ходя всеки ден на работа и трябва да обличам нещо. Виж имат някакви рокли http://www2.hm.com/bg_bg/jeni/pazaruvane-po-vid-produkt/drehi-za … emenni/rokli.html , но не знам дали ще ти харесат. Веднъж ходих и в LC WIKIKKI нз как се пише де хаха. Там са по-евтини, но нямаше разнообразие, а това което имаше не ми хареса. На мен най-големия ми проблем беше якето за зимата. Не искам да давам 100лв. Сега карам с едно огромно грозно кафяво яке от една колежка, което не е за бременни. Като мечка съм, но поне съм гола и не съм олекнала със 100-150 лв.

Аз още нищо не съм купувала за бебенцето, от суеверие. Отделно и не знам къде ще живеем, че апартамента, в който сме на квартира го продават, нито мога да си направя освежителен ремонт нито нищо Sad . Уж чакаме да купуваме един сега, дано да стане, но той ще е на зелено, така че ще е след 2 г някъде. Не пожелавам на никого да е на мое място. Но поне иначе може да се каже, че се научих да съм по-спокойна, че преди бях много изнервена, но откакто забременях го давам по-кротко. Благодаря на хората околко мен, че се съобразяват и се грижат за мен.

# 547
  • Мнения: 557
момичета незнам какво мислите по въпроса за втора употреба но аз в петък си купих три тунички:двете  тип ризка,другата е тип рокличка - платих общо 15 лв. по 5 лв бройката.Огледайте се на такива места има много яки неща които са десетки пъти по евтини , а и после като родите пак ще са ви нужни по широчки дрехи.

# 548
  • Мнения: 18 558
Вярно е това, че всички бременни жени са хубави. Ама на мене си ми е кофти. Аз и преди не бях клечка, цели 60 кг, което по стандарти май си е закръглена, макар че за мен са нормални кг. Сега съм вече 12 кг отгоре и ще стана 80, а може би и повече. Лошото е, че при мен не са само на корем, а и навсякъде другаде.
Кофти си ми е, защото цял живот се мисля за дебела, а не съм, но все не съм доволна. И сега не съм видимо напълняла, не е нещо кой знае какво, но са си едни 76 кг,които ми звучат като много.Всички ми казват, че изглеждам много добре, ама аз съм си критична.
Втора употреба пазарувам рядко, обаче ми даде идея, тук има доста.  Simple Smile
Прическата-така орязах,че ми иде да рева с глас, както обикновено прибързах. Но беше изтощена.
Сигурно къдрици ще правя.

# 549
  • Мнения: 557
Вярно е това, че всички бременни жени са хубави. Ама на мене си ми е кофти. Аз и преди не бях клечка, цели 60 кг, което по стандарти май си е закръглена, макар че за мен са нормални кг. Сега съм вече 12 кг отгоре и ще стана 80, а може би и повече. Лошото е, че при мен не са само на корем, а и навсякъде другаде.
Кофти си ми е, защото цял живот се мисля за дебела, а не съм, но все не съм доволна. И сега не съм видимо напълняла, не е нещо кой знае какво, но са си едни 76 кг,които ми звучат като много.Всички ми казват, че изглеждам много добре, ама аз съм си критична.
Втора употреба пазарувам рядко, обаче ми даде идея, тук има доста.  Simple Smile
Прическата-така орязах,че ми иде да рева с глас, както обикновено прибързах. Но беше изтощена.
Сигурно къдрици ще правя.


Да ти кажа свидят ми се толкова много пари за някаква туничка от голям магазин , която ще я нося няколко месеца.А така от втора употреба си купуваш евтини , запазени ,маркови неща и после да ги хвърлиш няма да те е яд.
Аз единствено съм си купила два чифта дънки от LC Waikiki и един чифт панталони - тях ги купих още при първата Б през юни 2015 (неуспешна) и си ги нося Simple Smile

# 550
  • Мнения: 18 558
Току що в пристъп на лудост поръчах от Мегз една червена рокля, с голи раменете, по-широчка, ако се сещате Ася беше с нея във фермата, не че ги следя, но ми хареса тази рокля, а и за 35 лв няма да ме е яд.
http://edrehi.com/bg/bebeshki-komplekt-printsesa-bodi-lenta-i-obuvchitsi
Ох, ще умра от вълнение, това няма как да не се поръча. Тук има много симпатични нещица за бебенца. Май няма да се удържа вече, но ще взема първо една шапчица
много сладък комплект Heart Eyes

# 551
  • София
  • Мнения: 1 508
А на мен ми свиди да давам пари за големи дрехи, купих си в началото на бременността едни дънки. Сестра ми ми даде едни по-широки дънки и панталони от дебелия период на племенницата ми и така карам. Каквото и да купя е в размер за след раждането Wink

# 552
  • Мнения: 5
Здравейте бъдещи мамчета  Heart Eyes
Искам да се запиша при вас,очаквам момиче с термин 23 март  Crazy
Иначе съм от Пловдив на 20 години  Laughing
Пожелавам безпроблемно раждане на всички  bouquet

# 553
  • София
  • Мнения: 855
Здравей и добре дошла!  Hug
Записана си на заглавната страница! Надявам се да намериш полезни неща в темичката ни Simple Smile

# 554
  • Мнения: 899
здравейте! и аз се чувствам грозна и дебела постоянно.... в момента нямам самочувствие никакво... чувствам се много зле особено като погледна някое маценце и знам че до скоро и аз бях така а сега съм хипопотамче... качила съм 6,5кг и се чувствам гюленце... Cry не смятам да се контя на нова година. По-скоро ще сложа пак широкия пуловер. Sad Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт