Любители на Котки - Тема 110

  • 41 961
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 573
Не се бъркаш, но не бях сигурна дали ще се сетиш за мен Hug
Много нуждаещи се от дом котета има тук и тук (в първия сайт има две бели от последните дни).
Дори да си харесаш коте от друг град, винаги може да се намери превоз из групите на любителите на животни  Peace

# 16
  • Мнения: 62
Здравейте,

Много благодаря на всички, които ми отговориха в предната тема  Hug

Днес говорих с нашия вет и тъй като на 09.12 е време за годишната и ваксина, а не било добре да се поставя докато е разгонена, се разбрахме да я заведем няколко дни след като и мине и поне две седмици след това да я кастрираме. Иначе каза, че при доста котки, първите разгонвания са през по-чести интервали и според него няма основание за притеснения.

Ето и данъка Simple Smile







P.S. Много са красиви всички пухове, които сте качили  Heart Eyes

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
atadar, не че някой ме пита, но според мен по-добре осинови животинка в нужда - толкова красиви бездомничета има

# 18
  • Мнения: 4 406
Какви красавици и красавци!
Таня, благодаря за новата тема!

Данъкът остана у нас. Забравих фотоапарата със снимките на всички непослошковци у нас, но веднага ще ги кача, като се върна.

Ето само едно пораснало Пете:

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте!
Записвам се да ви следя,защото децата много искат домашен любимец(куче или котка).Да си призная и аз искам но понеже времето което отделяме може би ще е недостатъчно за куче се насочваме към тези плюшени топки.Мислим да е безпородна или британска късокосместа котка.Основните грижи са ми ясни,но има подробности които незнам затова се записвам да ви следя.

# 20
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
ratanasovabg Разкошна сива хубавица Simple Smile Как се казва? Simple Smile
Jerry F Много е готино черното Пете ние у дома на черните котета казваме "Слинки-Малинки" заради един филм за домашни котки по АнималПланет - беше преди доста време - страхотен Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 708
Танче, благодаря за уютната зимна тема!  bouquet

Много красиви котачета видях  Heart Eyes
Ето и моя данък. Не че си няма две-три легла, но в тясната кутия явно е много удобно  Laughing

# 22
  • Мнения: 14 300
Кутията си е кутия, нищо не разбираме ние  Joy

Много хубави котета за данъци!

Тази сутрин не бях на работа, обаче съм забравила да кажа на Бела... В 6 говедото се размуча и почна да ми гази по главата. Явно се беше притеснила, че ще се успя... Търпях я до 7 и станах. Нахраних я, а тя се врътна и отиде да си доспива с мъжът ми. Лоша котка пък  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 62
pvacheva благодаря Simple Smile Казва се Абра.

Като гледам този разкош в кутията се сетих за сайта, където бяха публикували изображения описващи котешката логика Simple Smile

http://www.boredpanda.com/funny-cat-logic/

# 24
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
ratanasovabg Страхотна котешка логика направо върха Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 786
ахахахахха, много се смях с тия котки  Joy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 6 312
Тази сутрин не бях на работа, обаче съм забравила да кажа на Бела... В 6 говедото се размуча и почна да ми гази по главата. Явно се беше притеснила, че ще се успя... Търпях я до 7 и станах. Нахраних я, а тя се врътна и отиде да си доспива с мъжът ми. Лоша котка пък  Crossing Arms
Mr. Green
Магчето има черна точка-девойката днес се успа за училище и на косъм стигна на време.
Ама то е душица, как всъщност да му пишеш черна точка?  Flutter
Милканчето е алармата-няма не искам. Някой път успявам да я кротна с подходящ съскащ тон. За малко.  Mr. Green

# 27
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Тази нощ беше ад, вярвайте ми хора. ooooh!
Котката полудя, не се спря, мм не знам колко пъти става през нощта.

# 28
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Леле много готин линк за котешката логика и затова и аз ще споделя един за различни животни но като се скролне надолу има много готина сибирска котка - http://www.viralno.bg/%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8 … 0%B8%D0%BD%D0%B0/
Пожелавам ви весел и пухкав уикенд Simple Smile Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 3 248
А някой може ли да препоръча специалист по белодробни и сърдечни болести в София?

Общи условия

Активация на акаунт