ОКТОМВРИйчето с усмивки ни дарява, с мама елха ще украсява! - тема 2

  • 27 378
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 117
А къде е коледния базар?
градинката на народния театър хубаво е има немски неща за ядене и пиене щандове с неща за купуване за децата има дядо Коледа.....

# 691
  • Мнения: 19 690
А знаеш ли докога е?

# 692
  • Мнения: 129
Оф и аз оставих тактичността на страна неща, които не приемам си ги казвам особено бабините деветини които се опитват бабите да ми втълпят. Е не ги приемам и точка аз си имам собствен начин да отглеждам детето си. Naughty
Днес малкия много се върти като яде гладен е , а не иска да суче и това е. Давам му гърда ядосва се само се върти нервничи,плаче направо ужас. Давам му шише същата работа върти се оглежда,дам му шишето див рев и целия червенее. Оставя го без да му давам да яде смуче си ръцете, всичко което намери само без това,което трябва. Някой имал ли е подобни премеждия като нашите?
Сега смуче бибата и мълчи. baby_neutral

# 693
  • Мнения: 226
 Да, Рафи, и ние сме така!  ooooh! И днес също! Аз започвам да и говоря и я люлея, вървя из къщи, разхождам се да се разсее и посуква по малко ( това както кърмя ). Уж внимавам какво ям, а има доста газове и със засекването започва да и къркори коремчето  newsm78

# 694
  • Мнения: 1 117
А знаеш ли докога е?
май до 21 не съм сигурна

# 695
  • Мнения: 596
И при нас има кърмаческа стачка ли е ,скок в растежа ли е ,колики ли са днес цял ден сме на гърда Confused като се подкисели е ад...

# 696
  • Мнения: 129
И при нас има кърмаческа стачка ли е ,скок в растежа ли е ,колики ли са днес цял ден сме на гърда Confused като се подкисели е ад...
И при нас е същото направо ужас само че не иска и гърда пищи  #Crazy  
Направно днес си мислех да взема един тиган и да се ударя по главата и да звънна на ММ да си дойде от работа да го нахрани и успи.Grinning  При нас няма как да е кърмаческа стачка , защото сме на смесено хранене по вероятно е скок в растежа.

# 697
  • Мнения: 1 744
открихме си нова приспивна музика, но какво може да се очаква от една бандитка  Laughing Laughing Laughing
поздрави от нас  bouquet

https://www.youtube.com/watch?v=F9vA7L8H4nc

# 698
  • Мнения: 2 050
Sho нацелиха се астралните ни близнаци  Mr. Green И аз мисля, че е пик в растежа. Нашият бебок от 3 дни е така,  чудо на чудесата.  Предните дни се дърпаше пищеше, днес не иска да се откачи и пиши.  Снощи от 11 до 3 се приспивахме и после през час и половина-два се буди да го кърмя,  пръцка,  рев,  ужас направо. А сега вися час и 40 на гърдата,  добре че бяхме легнали и малко мир и спокойствие за мен.

Последна редакция: вт, 20 дек 2016, 19:02 от Фиффи

# 699
  • София
  • Мнения: 1 309
Хоп и аз тук... да, определено нещо не е наред. И при нас е крив от 2 дни. Днес трябваше да ходя на лекар, отидах с него. После не може да се приберем... Рев. Такова чудо не е било.  Sad

# 700
  • Мнения: 2 050
Ние се бяхме засилили на ресторант в събота вечер, седнахме,  поръчахме и като почна един рев. Не щя да засуче изобщо,  дето не се е случвало досега. Взехме си поръчката за вкъщи,  добре поне че по пътя в колата откърти.

# 701
  • Мнения: 596
Абе истината е че са си малки ooooh!
След третият месец се надявам да се нормализират.Между другото четох в блога на Хедра,че кърмаческата стачка и скока в растежа съвпадат обикновено.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 166
Хахахаха
Шо, Фиффи, стана ми интересно дали и ние сме в някакъв период, че от 3 дни е голямо мрънкане и погледнах на първа страница дали са по едно време горе-долу, а то се оказа, че е 3-тия астрален близнак  Joy Joy Joy

# 703
  • Мнения: 19 690
Много сме близнаците Mr. Green Моят е един ден след вас.

# 704
  • Мнения: 1 426
Моят пък си няма астрално близне в групата.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт