Мамите от ИБ елхите вече украсихме и подаръците за децата под тях наредихме

  • 30 746
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • NE
  • Мнения: 10 999
Яже За мен това подплашване е жестоко. Радвам се че всичко почва да се нарежда. Hug

# 31
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Яже, радвам се, че все пак всичко е наред. Сигурна съм, че догодина няма да можеш да я стигнеш  Wink
Бени, и моята принцеса и подобна. За една малка рана може да спретне такъв цирк. Чорапа и убива, боцка и нещо и т.н. Мисля, че вече го прави заради вниманието.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 704
 Mr. Green Вашите поне са момичета, ако видите Атанас какви ги спретва ...
Яженце, съжалявам за преживяното, ужасно е!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 909
Аз искам виртуално да прегърна всички ви и по специално Мецана, Данаека, Арвен, Яжка и Петьофка, дано, дано , скоро се отърсите от черната серия, моля се за всички вас и нас , да са ни живи и здрави децата, Господ да е с вас  Praynig!

Чета и кокоря очи от онзи ден , даже не знам как да коментирам, мисля, премислям и пак не мога да измисля думи за успокоение..........да ти влязат в дома посред нощ докато спиш, що за безумие, изроди долни  #Cussing out, докъде им стига наглостта , боже, боже  ooooh!

Искам да е лято !  Heart Eyes

# 34
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Леле, Яже, ужас... Слава Богу, че всичко е наред  Praynig

Петьофка - важното е вие да сте сигурни в решението си и да сте и двамата убедени в него, за да няма обвинения след време.

Да оздравяват всички  Praynig

Какво мислите за смукането на палеца?

# 35
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
на каква възраст - ако е за Йоан според мен не е проблем... но за 2-3-4-5 и нагоре вече да  Peace

Последна редакция: сб, 03 дек 2016, 10:20 от benitabeni

# 36
  • NE
  • Мнения: 10 999
Вилито след като се отърси от жълтеницата не пожела залъгалка независимо каква му предлагах. Около 3-тия месец имам спомен как го занесох на работа и една колежка беше твърде възмутена, че си смучел палеца. Както почна и така спря, тоест въобще не се трогнах и скоро сам спря да го прави.

# 37
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
За Йоан питам. Откри си ръцете и си лапа и смуче палеца и показалеца, отделно се и плюнчи много и имам подозрение, че започва подготовка на венците. Сега се приспиваме и успокояваме (когато истеряса) на гърда, ама не искам да откараме така до първи клас. Не искам и да си смуче палеца, но отказва залъгалка, та се чудя как да постъпя.

# 38
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пънче Активизират се слюнчестите жлези. Рано е за венците и зъбчетата. А за приспиването на гърда бих казала, че си е повече рахат, отколкото неудобство. Това да се приспива на ръце е по-гадно.

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Мецанко, още в самото начало се сетих за теб, но ми се стори крайно неудачно и ми беше неудобно в този ужасен и за теб момент, да те занимавам с моите страхове. Това беше единствената причина да не споделя. Иначе бях убедена, че независимо дали добро или лошо, нямаше да ми спестиш истината.  Hug Heart Eyes
Пънче, сега по-скоро бебетата си изучават ръчичките и няма нищо лошо в посмукването на някой пръст. Тони си смучеше палчето и като стана на година и 8 мес. го намазах с Даум ексол и за 2 дни забрави за него. Виж, биберонът, той е друга работа. Все още се приспива с него. Аз си смуках пръста до първи клас. За щастие няма отражение върху захапката и зъбите, но не при всички е така. Мисля, че до 2 годишно е добре да се отучи, защото след това е много по-трудно.

# 40
  • Мнения: 1 490
Да се запиша и да пожелая кураж на  Мецанка , Дани , Арвен и Яжето .Много , много ви прегръщам .Нека за всяка една от вас нещата се развишт така , както желаете.
Ради пак си е в къщи , пак спазъм . Док ни праща в София  при Переновска , имате ли мнениш за нея?
На работа са изроди , не ме пускат , въпреки , че имам отпуска .
Петиофче, много прегръдки и на теб. Искаше ми се да дебелеем заено , но ако трябва да съм честна и аз на твое място бих постъпила по този начин ,виж ако Жорето беше на 3-4 год, по друг начин щяха да са нещата. Heart Eyes

# 41
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Принцеско,благодаря.
Не са казали точно колко ще стоим.На приемане попитах,но сестрата и докторката казаха,че зависи от състоянието на детето.
Яже,радвам се,че е добре Марти.Голям стрес сте изживели и Вие.
Ние още чакаме да минат визитация днеска.
Пънче,и Дени си лапаше ръцете.Като поотрасна сам спря.

# 42
  • Мнения: 2 843
Дани, дано ви е последно тая болница  Praynig Кураж  Hug
Яже, специални гушки за малката принцеска, догодина наистина няма да я стигнеш  Hug  Heart Eyes
Пънче, сега нормално да си лапа пръстчетата, за сега не мисля, че трябва да се притесняваш  Hug
Петьофи, с теб сме  Hug
Стели, как си ти, как мина прегледа в Плевен  Hug

# 43
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Дани пътеката е минимум 5 дни. Дано дотогава го стабилизират Hug
Яже егтиму и ужаса. Дано Марти се размърда скоро и всичките ви притеснения изчезнат. Абе тая рехабилитаторка да е чувала за по-мързеливички деца newsm78
Пънче давай му цица или настоявай със залъгалка-каучуковите(на Чико) са  много готини и моите и двамата ги предпочитаха. Е те на 5м и двамата се отказаха от тях. Бубето я чувах през целия апартамент как си смуче пръста и изпадах в тих ужас да не и стане навик. Сега само дъвче пръстите, но никнат 4 кътника наведнъж и хиич не се учудвам.
Стели колко често ви прави спазми? Сингулар или нещо подобно що не му изпишат. Thinking

# 44
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Яже благодаря,че си ме щадила, но нямаше нужда, аз като се претоваря с чужди проблеми си казвам .. понякога, когато мисля как да помогна на друг, на мен ми олеква, че съм от помощ и мига да спестя гадостта за друг човек, да не минава оттам дето аз съм минала ..

Общи условия

Активация на акаунт