SUPERNATURAL: Just two MOL files?

  • 32 900
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 24 462
Аз гледах/слушах докато хранех бебето.

# 361
  • Мнения: 43 603
Въх Дими какви ги пишеш.  Shocked
След малко пускам.

# 362
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Въх Дими какви ги пишеш.  Shocked
След малко пускам.

Пиша, пиша. Едва не ми докарАха инфаркт!
Скрит текст:
Кат' е тъжен Кас и аз съм тъжна Sad Много му се насъбра напоследък! Тия Уинчестъри мрат като мухи  Rolling Eyes Пък той си няма никого другиго... Добре, че не е за дълго. Ама се притеснявам за Кас...

# 363
  • Мнения: 6 459
Новият епизод бил 250тия епизод от сериала. Внушително число Crazy .


# 364
  • Мнения: 24 462
250-ти  Shocked, представям си тепърва да започна да гледам сериала.
Дими, аз също мисля, че ще стане нещо с Кастиел, въпреки че се  надявам да не сме прави, защото си го харесвам. Краули пък грам не се размекна, интересно ми е какво ще стане с жената бременна от Луци ( hahaha) и дали ще развият тази сюжетна линия.

# 365
  • Мнения: 43 603
Гледах го.
Тия английските говеда са отвратителни. Как можаха да ги избият така? Не са по-добри от демоните.
Кас обаче сгази лука с Били. И сега Били мъртва ли е или ще се връща да ступа Кас? Какво ли ще се случи? Реално момчетата си спазиха обещанието, но Кас се намеси.
Но аз си знаех, че майката ще предложи своя живот още много преди да го каже.  Mr. Green

# 366
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Момичета, току що гледах ! Страхотен епизод ! Искам да си го пусна още веднъж , веднага  Joy

Много ми хареса. Тъкмо намериха много удобен начин да се отърват от Мери, но незнайно защо, решиха да я оставят. Нищо, аз започнах вече да я харесвам.

Относно космическите последствия, не мисля, че ще касаят само Кас. Предполагам, че ще са последствия за цялото човечество. А Краули не мога да повярвам колко бездушен е станал. И все пак и той ме изкефи. Така да се каже, държа се на положение човекът .  Joy

# 367
  • Мнения: 43 603
Е, той Краули винаги си е бил бездушен  Laughing
По един сладко бездушен начин  Joy

# 368
  • Мнения: 24 462
Вярно е, въпреки че очаквах от него да се намеси.
Англичаните не ме кефят, хубавото е, че не я дават оная руса гарга.
И аз бях сигурна, че Мери ще предложи себе си в замяна, но не мислех, че Кас ще убие Били, изненадах се.

# 369
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 826
Off topic Simple Smile

Да почерпя с виртуални кексчета, че моят мъфин днес навършва три  Heart Eyes




И, о! Как искам такава торта за моя Рожден ден!

Скрит текст:

# 370
  • Мнения: 43 603
Жив и здрав да ти е мъфина  Hug

# 371
  • Мнения: 24 462
Димиnbirthday на мъфинчо, жив и здрав да е и да има безгрижно детство.

# 372
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Честито и от мен Simple Smile))


Аз пък като каза Мери , че предлага себе си казах на глас НЕЕЕЕ  Blush

# 373
  • Мнения: 24 462
Харесваш ли я?
Аз все още не знам какви чувства изпитвам към нея, възкресението ѝ го намирам за странно и нелогично. Rolling Eyes

# 374
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Да и  много се радвам за Сам и Дийн, особено за Сам

Общи условия

Активация на акаунт