Отново ме лъже

  • 13 252
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 46 650
Идеални са за тренировка тези 650 лв.
Хем да си тренира човек умението да защитава своето, хем не са страшна сума, която да го затрие.

# 106
  • Мнения: 1 424
Идеални са за тренировка тези 650 лв.
Хем да си тренира човек умението да защитава своето, хем не са страшна сума, която да го затрие.
Точно така!Това ще й е обица за друг път!

# 107
  • Мнения: 1 894
Отмъщението за мен е коварно нещо,което правят слабохарактерните хора.

не, коварните постъпки са за коварните хора. Отмъщението е това, което им се случва, ако не попаднат на слабак. И това, от което се ужасяват.

Да покажеш характер,да простиш на себе си,да излезеш с горно вдигната глава-това правят достойните хора!

Това е мечтата на всеки злодей - да плави лошотии на хората и те да прощават на себе си и да излизат с гордо вдигната глава. Причинявайки му НИЩО.  Joy

Можеш да си го върнеш и да излезеш с гордо вдигната глава.

# 108
  • Мнения: 1 424
becky,разни хора,разни идеали  Wink

# 109
  • Мнения: 14 654
Не е пораженческо мислене да се освободиш от зависимостта си към вреден човек. Да му даваш урок е отмъстително и злобно и няма да донесе на авторката утеха, а ще изглежда като отчаян опит да го впечатли за последно. Просто трябва да си стъпи на карката, да си изплати заема и занапред да бъде по-силна и отговорна, това е.

Идеални са за тренировка тези 650 лв.
Хем да си тренира човек умението да защитава своето, хем не са страшна сума, която да го затрие.
Точно.

# 110
  • Мнения: 1 894
ако вашата логика е правилна, тогава защо измамата е наказуема по закон? Какъв е смисълът от НК кодекс тогава?
Някой изнасилва някой - не го съдете, защото се унижавате, излезте от ситуацията с гордо вдигната глава и оставете престъпника на мира. .....

нещо ми куцат аргментите на мен. Дотолкова, доколкото не си инициатор, имаш право да се защитиш от лошите хора.

Друг е въпроса, че инициаторите тогава се изживяват на жертви....

# 111
  • София
  • Мнения: 1 340
Мъжете абсолютно никога не забравят жените, които рязко са им дръпнали килимчето след като са търпели.

Ти ми оправи деня!

# 112
  • София
  • Мнения: 1 447
На него явно не му пука за нея,така че няма никакъв смисъл от отмъщение.Само ще натовари себе си допълнително и напълно излишно.Много по-добре е да се спаси и да го зареже,а дали на него ще му се върне това е работа на съдбата.Момичето трябва да продължи напред и да види радостта от живота,това да имаш приятели,да учиш.Има много удоволствия , които явно с него няма да изпита.

# 113
  • Мнения: 615
Съгласна съм с НСЧ и pacolina.
Донякъде и сбаргументите на Беки, обаче не вярвам авторката да има психиката, характера и умствения багаж да му "даде урок" и същевременно да излезе с достойнство от ситуацията, без да се унижава. Та тя мрънка и издребнява за всяко нещо, терзае се и е готова отново и отново да си подаде и другата буза.
Няма да навлизам в дебати дали отмъщението е долно и неморално, но за нещо такова се иска съвкупност от много други качества и на първо място тотално емоционално откъсване от "злодея". Авторката освен да се набърка още повече в пумията, друго няма да стане.
Да си обира чукалата, вкарва му пълен игнор, да говори с техните, ако трябва ще си търси работа или те ще й помогнат, а за друг път ще знае.

# 114
  • София
  • Мнения: 24 839


това е пораженческо виждане.

не трябват да се влагат много усилия, защото не е конструктивно, но в този случай тоя е много лесен и защо да пропуска да му даде добър урок. Че той също си го заслужава.
Кого залъгваш, само ми кажи, щото ако мислиш че нас- бъркаш отвсякъде! Mr. Green
Никакъв урок няма да му дадеш, ами което е по- лошото- на нищо не успяхме да те научим, въпреки доброто ни желание.
Ти си от тези, на които им е кеф да ги унижават, да не ги смятат за хора, и да са вечно на разположение.
Отстрани, изглеждаш и жалка, и смешна с липсата си на елементарно достойнство.

# 115
  • Мнения: 46 650
Не знам защо говорите за отмъщение. Въобще не става дума за такова, а само да си търси правата. От какъв зор ще изплаща чужд кредит?

Не уточнихме обаче 650 лв. е изтеглената сума или толкова е изхарчил той?

# 116
  • Мнения: 1 487
Кредитът щом е на нейно име, не е чужд, нито може да докаже някаква измама. Тя каза, че и двамата са харчили парите. 

Според мен е най-добре да обясни ситуацията на техните, които, ако имат възможност, да го погасят, а тя да се хване на работа възможно най-бързо и да им върне парите. Изобщо да не се занимава с този проблемен тип, а да си вземе поука от ситуацията. Той се подиграва с нея и й се качил на главата, тя чувства имала... Аман!

# 117
  • Мнения: 1 424
Знам,че ще се жегне,защото тогава започва да ме търси и да с прави на мил.Вижте..има и друг проблем и ви моля да не ме нападате.Имам изтеглен бърз кредит на мое име и двамата сме харчили от него,защото съм тъпа..

# 118
  • Мнения: 46 650
Кредитът щом е на нейно име, не е чужд, нито може да докаже някаква измама. Тя каза, че и двамата са харчили парите. 
Да, затова питах кой колко е взел, изхарченото от него е чуждото, другото си е нейна грижа.

# 119
  • Мнения: 615
Няма значение той колко е харчил, след като кредитът е на нейно име. Официално няма как да изиска нещо от него. Може да седне да говорят и евентуално да се надява, че той ще си поеме неговата част, ама не го вярвам. Човек, който си профуква заплата за залози, едва ли има чувство за дълг и справедливост.

Общи условия

Активация на акаунт