Отново ме лъже

  • 13 254
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 53
Да,сумата остава същата-650
Знам,че не е оправдание,сама съм си виновна за всичко,никога преди не бих постъпила така.
Сега нямам живот,мечти,нищо!
Съжалявам за всичко и сама съм си виновна...

# 76
  • Мнения: 2 650
Как са ти дали кредит, след като не работиш  и няма с какво да обезпечиш връщането...Освен наистина да си се забъркала с лихвари...което е ужасно. Твоят "приятел" плаща ли суми по кредита? Виждам, че си търсиш причини да  си останеш в тази /за мен/ изцеждаща емоционално връзка /явно и не само емоционално/...но  , за да не бъдеш съвсем ощетена, може би е добре да  не бързаш тогава със сериозните разговори. Като ти отпадне  перото - кредит, тогава си преразгледай кашата, в която  си се самозабъркала, вади  колкото намериш там достойнство и разум и се махай от този отровняк.

# 77
  • Мнения: 53
За бърз кредит онлайн не ти трябва трудов договор.Еми не съм ги теглила за джобни..просто знаех,че ще имаме пари скоро от заплатата му и трябваше с тях да покрием напълно кредита,но се случи така,че той ги загуби всичките на еврофутбол.Дори ме е срам да ги казвам тези неща...Да,преди две седмици плати 140лв за да го удължим.Явно наистина не трябва да бързам с никакви разговори,защото така ще си намери причина да ме остави,а на него ще му е по-добре и аз ще съм ощетената.Просто няма да го търся..да прави каквото реши щом ме избягва и не иска да говори за нищо.Ще видим какво ще стане..дали ще замине тия дни на другия проект в друг град без мен....

# 78
  • Мнения: 1 424
Ами спри да се самосъжаляваш!!!!До нищо не води това,но явно ти е по-удобна!Не можеш да понесеш тази отговорност да връщаш парите,а търсиш от него такава?!Яд те е,разбирам,че и той е харчил от тези пари,но пък защо изобщо си го теглила?За мен не е оправдание,че си от малък град,аз живея в град с население 1000 човека,като има зор човек намира работа.Ама май ти е по-готино да си седиш,а някой друг да ти връща кредита,който реално си изтеглила за глупости.Айде стегни се малко!А да стоиш с някой само защото ти трябват пари било то и за кредит за мен е адски ужасно и долно!Да,той е постъпил по еди-какъв си начин,но не виждам защо трябва да падаш на неговото ниво.Оправи си сама кашата,която сама си си забъркала,защото явно си нямала глава на раменете си!Поне ще ти бъде за урок!
Сигурно съм груба,но за мен това е истината.От "ох колко съжалявам" и вайкане няма смисъл.

# 79
  • Мнения: 53
Знам,че няма смисъл да се самосъжалявам просто съм адски объркана и ядосана.Не искам да остана с него за парите,а искам да няма такива "периоди" от нищото и без да дава обяснение,само да казва,че ще звънне и да не го прави и всеки път аз да го търся и да се унижавам и да си мълчи..как може да има такива хора.Искам просто да не бъде такъв,да разбере,че ми причинява болка и да спре да ме избягва..

# 80
  • Мнения: 344
Момиче, ти добре ли си? Тегли му една майна и ходи да запалиш свещ, че ще се минеш само с 650 лв., защото другия път ще са 6500. Проиграл си бил заплатата на Еврофутбол  #Crazy
Няма да спре да те измъчва, по-зле ще става. И да, има такива хора, факт. И да се вайкаш все тая.
Успех! Дано се справиш!

# 81
  • Мнения: 53
Благодаря ви страшно много,момичета !!!

# 82
  • Мнения: 1 424
Ами той няма да се промени!Искаш да някакъв,ама той няма да стане.И да стане ще е за някво кратко време.Когато обичаш някого,го обичаш такъв какъвто е и не искаш да се променя или поне не някакви огромни промени.Очевидно е,че вие не сте един за друг.Намери човек,който притежава качествата,които харесваш,които ти допадат и тогава ще бъдеш шастлива

# 83
  • София
  • Мнения: 1 447
Охх,няма да стане това,което искаш.Тоя човек те използва за всичко,което си поиска и знае че ти няма да го оставиш.Днеска те е накарал да вземеш 650лв,утре ще те накара да си продадеш телевизора,телефона,после ще те накара да проституираш за да му даваш пари.И на това ли ще се съгласиш?Бягай далече,както виждаш доста хора ти го казаха,големи жени с опит минали по този път.Искаш да стигнеш дъното за да се отделиш от него ли ? (ако изобщо успееш). Crossing Arms

# 84
  • София
  • Мнения: 24 839
Знам,че няма смисъл да се самосъжалявам просто съм адски объркана и ядосана.Не искам да остана с него за парите,а искам да няма такива "периоди" от нищото и без да дава обяснение,само да казва,че ще звънне и да не го прави и всеки път аз да го търся и да се унижавам и да си мълчи..как може да има такива хора.Искам просто да не бъде такъв,да разбере,че ми причинява болка и да спре да ме избягва..
Момиче, сядай и разкажи на родителите си какви си ги забъркала.
Нека те помогнат с парите, а ти забрави че тоя боклук съществува.
Няма начин да не можеш да намериш никаква работа в града ви- за младо момиче все се намира.
Не прекратиш ли всичко веднага, ще стигнеш до Околовръстното без да се усетиш.

# 85
  • Мнения: 14 654
Подкрепям с две ръце абсурт - веднага тичай да разкажеш на майка си и баща си каква попара си забъркала. Каквото и да последва, все ще е по-добре от това, което те очаква.
Колкото до обичта и надеждите, че той ще стане друг човек - прости се и с двете, няма да стане. Ти може да искаш той да не е такъв, ама е и такъв ще си остане, но пък в бъдещите връзки ще знаеш какво да избягваш. Всеки е имал връзка с идиот и поне едно любовно разочарование, но това е за урок, не завинаги, после знаеш с какво никога няма да се примириш - аз например категорично не приемам ревнивци, мързеливци и хазартни типове. Това са неизкореними пороци и не си струва да гаснеш до такава гад.

# 86
  • Мнения: 1 894
Ако правилно разбрах, не е, че толкова го искаш, а просто си в неизгодна позиция, която искаш да извъртиш, така че да си получи и той урока и с това да го зарежеш, когато си отгоре. Добра идея, подкрепям я! Има начин да го направиш, но ще е тънка игра. Ако успееш - евала, такива си го заслужават. Като за начало ще трябва леко и нежно да го подпалиш, така че да не знае откъде му е дошло и място да не може да си намери. После вече лесно.

# 87
  • Мнения: 53
Не само,но да,все пак имам и чувства и точно за това  мога да се проваля,ако не се стегна.Но ще е много трудно..за сега явно не съм му интересна и позволявам всичко,трябва да спра да му звъня и да изглеждам отчаяна и влюбена..това е единствения начин,друг няма..винаги е действало..но чак когато вече виждам,че почва да се оправя...дано и сега подейства.Благодаря ви,момичета..просто искам да спре да ми пука и да се оправям сама и да гледам себе си..дано скоро всичко се нареди.

# 88
  • Мнения: X
Знам,че няма смисъл да се самосъжалявам просто съм адски объркана и ядосана.
Скрит текст:
Не искам да остана с него за парите,а искам да няма такива "периоди" от нищото и без да дава обяснение,само да казва,че ще звънне и да не го прави и всеки път аз да го търся и да се унижавам и да си мълчи..как може да има такива хора.Искам просто да не бъде такъв,да разбере,че ми причинява болка и да спре да ме избягва..
Трябвало е да се ядосаш, когато те е накарал да взимаш кредит.....почти сигурна съм, че е негова идея.Може би защото не мога да допусна човек да е чаааак такъв глупак да тегли кредит, без да има доходи да го покрива.Още тогава е трябвало да заявиш:"Аз не работя, как ще го погасявам?Ти имаш работа, тегли го ти!".

Идея нямам за какво са ви трябвали 650 лв(щом не са за джобни), още вятър ви вее на бял кон, но наистина се изумявам от .....недомислието (не ми се използва думата, която ми е на езика) да се тегли кредит при такива условия.    newsm78

Поддържам идеята да споделиш всичко с родителите си, а тоя ахмак направо да го "изтриеш" от живота си.

# 89
  • Мнения: 1 894
за сега явно не съм му интересна и позволявам всичко,трябва да спра да му звъня и да изглеждам отчаяна и влюбена..това е единствения начин,друг няма..винаги е действало..но чак когато вече виждам,че почва да се оправя...

това е много странно. всъщност може вместо да го чакаш да се оправи, да го оправиш преждевременно.

Всъщност твоя си прави почивки от теб за разнообразие - купони, приятели, свобода, други, които му харесат, но се връща при теб, защото си  му лесна, изгодна и удобна. Това да не го търсиш, му оставя свобода и по-лесно може да те скрие от останлите му забивки. Затовас е държи гадно с теб - пречиш му. Това да го играеш отчаяна - за него е мед. А за влюбена - все му е тая, важно е да си отчаяна.

Сега си помисли, ако не му звъннеш, но си неотчаяна, а ако си и ухажвана от друг - идеално. Имаш ли идея как ще го подпалиш?

Общи условия

Активация на акаунт