Красиво мъжко лице

  • 341 456
  • 4 671
  •   1
Отговори
# 3 915
  • Мнения: 32 247
Ето един сладур. John Barrowman.
Не барайте, няма да ви мине номера, гей е.

Скрит текст:


# 3 916
  • Мнения: 4 871
Даа, Джон е приказно красив и чаровен. И аз съм го давала за пример. 🙂

В AHS са събрани много красиви актьори, ето един - Фин Уитрок

Пояснявам, че е хетеро, но е женен и с дете. Като знам това, на мен ми става неудобно да си фантазирам за човека...

# 3 917
  • Мнения: 32 247
На мен не ми пречи.
Обожавам Джефри Дийн Морган.
Женен с две деца. Просто се правя, че не съществуват Grinning

# 3 918
  • Мнения: 9 155
Е, хайде сега, ако ги мислим и по колко жени имат ми то нищо няма да остане за фантазиите ни. Че то има ли свободен и красив мъж..? Важното е, че е хетеро, това стига за мечтите и въображението, другото са подробности. 😁
Аз така със Заки от Авеню, така си го харесах и като чух за ориентацията направо ми се спихна меракът. 🤭

# 3 919
  • Мнения: 32 247
Да, жени и деца не ми пречат. Разкарвам ги, ама ориентацията направо ме съсипва и секва фантазиите Joy

# 3 920
  • Мнения: X
Навремето много харесвах Уентуърт Милър и направо не можах да повярвам, като заяви, че е гей.

# 3 921
  • Мнения: 4 781
Подкрепям Амбър и Елора Grinning
При над 30 годишните пък винаги има деца и (бивши) жени, така че няма как да мисля за някой съвсем неангажиран Simple Smile
Обаче ориентацията е много важна Wink

И по този повод да споделя как случайно във ФБ прочетох, че моята любима едновремешна треньорка - американка, се е сгодила за ...... нейната приятелка. Rolling Eyes Имаше нещо леко мъжкарско в нея, но въобще не предполагах....  а пък приятелката й е супер нежна и красива ..... накъде отиде този свят Close

# 3 922
  • Мнения: 1 460
Този Фин Уитрок е напълно мой тип. Тъмна коса, светла кожа, лъчезарна усмивка... 🥰Добавих го в моя списък.

# 3 923
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Ето този азиатец гледах скоро в The wheel of time, много ми хареса:

# 3 924
  • Мнения: 32 247
Да, хубав е, ама пак не ме привлича Joy

# 3 925
  • Мнения: 1 291
Аз BTS типажа не харесвам, но много ми харесват корейския тип очи (виждала съм и японци с подобни очи). Сигурно звуча много тъпо, но не знам как по друг начин да се изразя. Има нещо много романтично и дълбоко в тези очи. Един пример по-долу. Много ми харесва този корейски актьор. Не му е най-хубавата снимка, но нямам нерви да търся други Simple Smile


Хах на мен пък точно от там ми харесва едно от момчетата.Много ми е красив Heart Eyes

# 3 926
  • Мнения: 1 460
Хах на мен пък точно от там ми харесва едно от момчетата.Много ми е красив Heart Eyes
Дааа, красавец си е Те Хьонг. Неслучайно колко години беше на първо място или в топ 3 за най-красивите мъжки лица. Хубав кореец. Майка ми ме пита: "Как различавваш всичките корейски и японски певци и актьори, по които въздишаш?" Ами, различавам ги и всеки за мен си има характерна собствена физиономия. То като ги гледам по цял ден няма как да е иначе. 😊

Последна редакция: нд, 09 яну 2022, 08:35 от bubanka

# 3 927
  • Мнения: 7 964
Заки е гей????
Съсипаха я тая държава Cry Grinning

Дъщеря ми беше луда по BTS и без да искам, смъртно я обидих, когато преди много време ми показа тяхна снимка - казах, че са хубави момичета Blush

# 3 928
  • България
  • Мнения: 6 254
Все още нямам много корейски любимци.
Нямам проблеми с възрастта на актьорите, определено харесвам млади мъже. На картинка обаче.
Ако науча, че някой е гей и аз не изтръпвам от щастие.
Ако мога да си представя, че в по-добър свят сме връстници и познати, например с този:

и да си помечтая за нещо повече, то със сексуалната ориентация не може да се направи много. Grin

# 3 929
  • Мнения: 1 460
Liu, кой е този перфектен мъж от снимката? 🤩��

Общи условия

Активация на акаунт