Красиво мъжко лице

  • 340 744
  • 4 665
  •   1
Отговори
# 3 930
  • България
  • Мнения: 6 236
Нарочно не писах. Blush
Song Wei Long
Той ми е топ, топ.
И като актьор е страхотен.
В движение, с дълга коса:

# 3 931
  • Мнения: 1 459
Добавям Томохиса Ямашита, известен съшо като Ямапи. Японски актьор и певец.
 

# 3 932
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
И моята дъщеря си пада по азиатската култура изобщо- музика, сериали, манга, кухня, чете и гледа много. И различава кореец от японец и китаец- за мен са напълно еднакви, хах. Има някакви основни черти, но като цяло не мога да харесам мъж като мъж, женствени и млади ми изглеждат всички.

# 3 933
  • Мнения: 3 325
ЧНГ, дами! Нека през новата година коментарите в тази тема да са по- любезни Simple Smile
Гледам сега 20- годишнината от ХП, страхотно изглежда целия актьорски състав.

# 3 934
  • Мнения: 2 271
Приятно откритие от Германия - Florian David Fitz. Обаче има уловка, и този може да е гей, съдейки от част от снимките в нета.

Скрит текст:








# 3 935
  • Мнения: 31 991
Ми не ми харесва.

# 3 936
# 3 937
  • Мнения: 14 499
Fiuk бразилски певец и актьор

# 3 938
  • Мнения: 9 125
Хихи, копие на една стара любов. Одобрявам! Heart Eyes
Този Florian актьор ли е? Май съм го гледала някъде, има много хм.. кротко излъчване. Симпатяга е.

# 3 939
  • Мнения: 31 991
Има чар момчето, ама не е мой тип.

# 3 940
  • Мнения: 2 271
Актьор е, да. Гледах го в два много симпатични филма - Der vorname и още един за математика Гаус. Има приятно излъчване, без да е мега-гига секси. Все пак, това не е Холивуд, а Германия Simple Smile

# 3 941
  • Мнения: 4 871
Честита Нова година! Желая ви много здраве и тази пандемия скоро да е в историята! 😊

Аз приключих AHS, това беше много добър 9-ти сезон, всеки актьор играеше блестящо! Оттам и видях този много симпатичен мъж:

Огъстъс Кенуърти - оказва се, че не е професионален актьор, а скиор, състезавал се е на няколко олимпиади, като например тази в Сочи. Гей е. Чувствам се ужасно, че трябва това да бъде обсъждано, затова повече няма да го пиша, ако човекът е такъв.

# 3 942
  • Мнения: 31 991
Richard Armitage от Хобитът.
Играе кралят на джуджетата.
Какво джудже, малииии Kissing Heart

Скрит текст:




# 3 943
  • Мнения: 10 659
Един симпатяга на млади години. После пластиката го е съсипала...




Yannick Bisson

# 3 944
  • Мнения: 31 991
Убавец е.

Общи условия

Активация на акаунт