Красиво мъжко лице

  • 340 725
  • 4 665
  •   1
Отговори
# 4 455
  • Мнения: 4 871
Охо, горе сте обсъждали BSB❤️снимката на Ник вече не се вижда, за съжаление, но аз много харесвах Кевин пък (с дългото палто в I want it that way)

Към днешна дата не ми харесва как остаря, но някога беше прекрасен 😍

# 4 456
  • София
  • Мнения: 15 249
Идеален си е. Нищо му няма. Simple Smile

# 4 457
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Особено на последната снимка ми е, меко казано, отблъскващ.

# 4 458
  • Мнения: 11
Michael Fassbender
Той със сигурност е коментиран достатъчно,
мисля че си струва още веднъж ...







(ако много се повтаря, ще го трия)

# 4 459
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
(не се)

# 4 460
  • Мнения: 4 386
Фасбендър е от мъжете, които никога не могат да се повторят достатъчно в тази тема.

# 4 461
  • Мнения: 11
Nikolaj Coster-Waldau







# 4 462
  • Мнения: 10 656
Този му нос пипан ли е или си е такъв по рождение? Много странен.

# 4 463
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 681
Този му нос пипан ли е или си е такъв по рождение? Много странен.
Като го гледам, мисля че може да е чупен.
А, че е странен - няма 2 мнения, но пък е готин! Hug

# 4 464
  • Мнения: 957
На мен пък ми се струва, че точно счупения нос му придава мъжкарски чар. Е, и брадата не пречи. Иначе можеше да попадне в сладникавата категория.

# 4 465
  • Мнения: 10 656
Вчера тъкмо си мислех, че много мъже стават по-красиви с бръчки, бръчките ги разкрасяват, особено като се усмихнат. Simple Smile Пък ние жените, да му мислим...

# 4 466
  • България
  • Мнения: 6 236
Не намирам нищо красиво в бръчките независимо от пола.
Затова пускам една млада версия на Оливие Мартинес.

# 4 467
  • Мнения: 957
Бръчките може и да не красят особено, но виж, силният дух на един мъж ми е много секси. Замислих се за това, когато гледах интервю с един от любимите ми Marvel герои, който незнайно защо винаги остава на заден план във филмите - Джеръми Ренър.
На нова година претърпя ужасен инцидент. Отгоре му буквално мина огромен снегорин. Половината кости в тялото му бяха счупени, дробовете увредени и... няма да разказвам още подробности. Но въпреки това всеки ден се изправя срещу болката, за да се възстанови максимално. Благородно му завидях на смелостта и волята. Освен всичко и се извини на близките си за стреса, който им е причинил. Такива мъже харесвам Simple Smile 

# 4 468
  • Мнения: 14 498
Никога не съм си и мислила, че ще ми хареса кореец ама ей на Blush

# 4 469
  • Мнения: 10 656
Този има монголски черти, за това ти харесва. Simple Smile Не е кат ония беличките...

Общи условия

Активация на акаунт