Красиво мъжко лице

  • 338 112
  • 4 647
  •   2
Отговори
# 2 895
  • България
  • Мнения: 6 211
Мисля, че пак е въпрос на вкус.
Харесвам мъжете с дълги коси, объркала съм си епохата или цивилизацията, или планетата. Joy
Примерно Alexander Vlahos. Някои ще го харесат на снимката с къса коса, други на снимката с дълга коса, а повечето няма да го харесат. Joy

Да не пускам снимка пак на Никълъс Роджърс, но едва ли без катинарчето и дългата коса е толкова хубав.

# 2 896
  • Мнения: 4 871
Мисля че само на мъжете индианци им отиват такива дълги коси. И на Джейсън Момоа Simple Smile На европейци особено, никак. Най-много до ушите, ако са по-чупливи. Но по-дълги, не мерси. Сещам се за Хари Стайлс, който много харесвам като глас и музика. Той с дълга коса си беше момиченце. Добре че се подстрига.
Ааа, зависи от мъжа. Рок поколението са се нагледали на мъжкари с дълги коси. И все от европеидната раса при това.

Хаха да, едва ли Никълъс ще е толкова привлекателен с къса коса 🤔
Алекс ми харесваше в този период от първата снимка и в роля 😂, извън сериала не ми хваща окото.

# 2 897
  • България
  • Мнения: 6 211

Виле Вало

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 10:56 от МоарейнД

# 2 898
  • Мнения: 22 867
Незнайно защо Вало ме препрати към:





# 2 899
  • Мнения: 4 871
За къде без Виле?! 😘

# 2 900
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 671
Момичета, спрете се... Сърцето ми не може толкова много красиви и най-вече дългокоси мъже да понесе! Broken Heart

Ще припадна! Joy
Индианците са ми в топ 3 на красиви мъже. Имат нещо в погледа тия хора! Като магия ми действат...

# 2 901
  • Мнения: 951
На мен пък рокаджиите никога не са ми харесвали. А Киркоров... Хубаво пее човекът, ама не бих го сложила в тази тема Simple Smile

# 2 902
  • България
  • Мнения: 6 211

Бен Барнс

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 10:55 от МоарейнД

# 2 903
  • Мнения: 35 967
пишете имената на тез момци, моля
колкото и да харесвам красиви мъже, не познавам всички поименно Grinning

# 2 904
  • Мнения: 1 355
Като говорим за рок звезди с дълга коса:
Пол Стенли от Kiss


Джои Темпест от Europe


И разбира се Джон Бон Джоуви



Да подчертая, че никога не съм си падала по азиатци

# 2 905
  • Мнения: 721
Ооо да, разтапям се и аз, макар че вече са дърти и не изглеждат така, но все пак. Дейв Мъстейн

Слаш

# 2 906
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 671
Пол Стенли от една от най, ама най-любимите ми групи Kiss, винаги е притежавал твърде женствена красота. Не, че не бил е хубав, напротив!
А пък сега е жертва на безкрайните хирургични намеси... Тъжно ми е така като стане. Уви, годините и на гласът му не простиха.
Но, в младите си години е бил страшно парче!

# 2 907
  • Мнения: 951
Малко извън темата, но тези прически ми напомниха майка през 80те. Аз бях много малка, но си спомням как тя и всичките й приятелки ходеха на химическо къдрене, за да постигнат тези резултати, които тогава бяха много на мода Simple Smile

# 2 908
  • Мнения: 721
Да, може би в ей тези му времена е като, че ли най добре.
Аз не виждам в лицето му пластика, дали не е само клюка. Особено в тези снимки.
    Аз си имах естествени буйни къдрици, а пък се ме подстригваха късо, сигурно от яд, сестра ми имаше права коса🤣🤣🤣

# 2 909
  • Мнения: 1 355
Честно казано на мен ми изглежда ремонтирам, ама не мога да определя къде точно 😃 Като че ли със сигурност си е опъвал бръчки, такава странна неестествена кожа имат само "ремонтираните"

Общи условия

Активация на акаунт