Ясновидци/врачки - тема 32

  • 232 180
  • 777
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 691
Бързото търсене за Ирена Чинтова в Гугъл дава това :

https://bg-bg.facebook.com/%D0%9C%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%83%D0%BC- … -152024968188297/

Има и една камара още обяви и телефони.Човек който се рекламира в интернет някак си не ми вдъхва доверие.Аз лично не бих отишъл при медиум, но това си е мое мнение.Този който може и помага хората сами го намират и той не се рекламира и не иска заплащане за дарбата си! 

 Irina37 , би ли споделила за тази твоя позната дали Румен и е познал каквото е питала и може ли да се намери някакъв адрес. На сляпо до там не ми се ходи и да разпитвам всеки срещнат там за адрес ... не че не съм го правил де, ама малко странно гледат хората.

# 46
  • Мнения: 822
Говори се, че уж познава! Но да го откриеш на телефона, е много трудно! А тази моя позната не е отишла при него, че е далече, а само го е питала дали гледа по тел. и той й е казал, че не гледа...Но много други хора тук са ходили при него и има коментари!

# 47
  • Мнения: 10 691
Търсих назад в темите обаче коментарите или са много лаконични или ги няма. Имаше и някакви телефони, но не се знае дали са актуални все още. Мен ме интересува и адрес. Ако някой е ходил моля да сподели.

# 48
  • Мнения: 68
Мили хора, вече споделих съмнението си за двете Олги. Попаднах на този пост от 2013:

"Искам да допълня и за Олга (не е тароложката Олга Георгиева), която живее в Надежда 4 в София. Ходих веднъж при нея и нищо не ми позна. Абсолютно нищо. Гледа на кафе и на Таро. На моя приятелка веднъж позна, че отивайки на почивка, ще загуби нещо. В последствие същата моя позната ходи при нея, за да прави магия за любов, или поне такъв е слухът. Ако е истина, то начинанието се увенча с успех. Мен лично обаче жената ме стресира. Според мен хич не беше добър човек. Това не е и само мое мнение. Хората говорят, че заради злодеянията й синът й е наказан да е психично болен.  Ако има и други хора, които са я посещавали, моля да споделят впечатления." - ето линка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710192.30;topicrefid=20.

Сега много ви моля всеки да каже при коя Олга е ходил, за да се разберем коя познава и коя - не. Моля дайте и координатите, защото в анкетата на първа страница няма никаква Олга.
Аз отново ходих при Ели Маринова. Много е приятна жената, но този път ми гледа повече на Таро и ми каза неща, които противоречат на тези от първия път или поне на това, което аз бях разбрала.
Затова, като мине малко време пак ще пиша. Междувременно търся и други съветници, май ще се обадя на Ина, че ми е близо до работа. Колко време напред са записванията при нея, ако има някой наскоро ходил, моля да каже.

# 49
  • Мнения: X
Звъняла съм на една Весна чийто обяви бяха навсякъде, не сполучи с предсказанията че ще се върна на старата си работа и че още ноември 2015 ще имам работа   Sunglasses

# 50
  • Мнения: 10 691
Това с обявите го зарежи ! Или телефона(адреса) ти го дава някой познат след хиляди натяквания, мрънкания и какви ли не още молби или директно те хваща за ръчичката и те води, защото и той не знае телефон, но знае адреса. После като отидеш се надяваш човека да те приеме и да ти помогне. Неприятно е да се вдигнеш от единия край на България до другия и да се окаже,че човека не приемал, бил затрупан с работа или друг отказ. Има и известна доза късмет да попаднеш на правилната/я .
Уви в последните години бизнеса с човешката мъка и несгоди се увеличава ... 

# 51
  • Мнения: 104
Здравейте, знае ли  някой  каква е  таксата  на Ани  -астроложката от  Пловдив....споделете  мнения  за нея.....

# 52
  • Мнения: 10 210
Здравейте, знае ли  някой  каква е  таксата  на Ани  -астроложката от  Пловдив....споделете  мнения  за нея.....

За нея са изписани романи в темите назад. В началото познаваше, но после дали от претупване на хората или от друго, освен да ти каже моментната ситуация, друго не успяваше да види правилно.

# 53
  • Мнения: 104
А какво ще  кажете за  Велина  Стоянова от   Пловдив????--Астролог  и гледа  на карти таро.....

# 54
  • Мнения: 129
Значи научих за жена на име Олга Василева /Пловдив/
 нещо като нумероложка, някой да е чувал нещо

И още един човек , но от София -маг Ивайло .
 
  Мнения ?

Последна редакция: чт, 15 дек 2016, 13:40 от mimi_8686

# 55
  • София
  • Мнения: 22 724
Маг Ивайло е добър.

# 56
  • Мнения: 822
И какво му е доброто на Маг Ивайло? Прогнозирал е, че Президент на България ще бъде жена и разни такива! Това чета в нета прогнозите му от февруари тази година! Лъже като дърта циганка!

# 57
  • Мнения: 254
Здравейте, знае ли  някой  каква е  таксата  на Ани  -астроложката от  Пловдив....споделете  мнения  за нея.....

Нямам мнение за нея, защото се отказах в последния момент. Така го почувствах.
Таксата й е 50лв.
Плащаш и й се обаждаш да ти запише час.

Аз да попитам, някой писал ли е на този имейл: misteria2015@abv.bg?
Гледах назад в темите, рових из нета и попаднах на няколко неща:

1. В минала тема една жена е споделила, че е разговаряла с мъж на този имейл
2. Колкото и мнения да прочетох, навсякъде става въпрос за ритуали. Явно всички имат магии.
3. Като написах имейла в търсачката:
         - излезе ми обява на жена с име Мария ...
         - излезе ми обява на жена с име Ками, която те подканва да се отдадеш на желанието...... (Може би желание да ти гледат, нз, хахахха)

Та, ако някой знае или се е допитвал до тях, споделете!

Последна редакция: нд, 18 дек 2016, 16:24 от Цвете от кристал

# 58
  • Мнения: 3
Здравейте,
От скоро съм тук и изчетох доста неща по темата с ясновидците. Едва ли съм могъл да обхвана всичко и затова искам да попитам нещо хората с по-голям опит от моя. Възможно ли е три различни ясновидки да предвидят едно и също развитие на дадена ситуация в близко бъдеще /имам предвид до месец/ и да бъркат и трите?

# 59
  • Мнения: 55
Здравейте,
От скоро съм тук и изчетох доста неща по темата с ясновидците. Едва ли съм могъл да обхвана всичко и затова искам да попитам нещо хората с по-голям опит от моя. Възможно ли е три различни ясновидки да предвидят едно и също развитие на дадена ситуация в близко бъдеще /имам предвид до месец/ и да бъркат и трите?


Според мен не е възможно да бъркат и трите за едно и също нещо-явно познават.Сподели кои са тези ясновидки. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт