Ясновидци/врачки - тема 32

  • 232 204
  • 777
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 210
Хаха, извинявай, но това е комично - първо изобщо не е видяла проблема, а след това ти препоръчва жълт кантарион. Това е класическа билка за стомашно-чревни проблеми и се знае от всеки, който малко от малко се интересува от билки. Не ти знам точно какви са ти болките и диагнозата, но по-добре пробвай само жълт кантарион без зехтина, както и костен бульон, също зелев сок без сол.  Peace

# 31
  • Мнения: 254
Хаха, извинявай, но това е комично - първо изобщо не е видяла проблема, а след това ти препоръчва жълт кантарион. Това е класическа билка за стомашно-чревни проблеми и се знае от всеки, който малко от малко се интересува от билки. Не ти знам точно какви са ти болките и диагнозата, но по-добре пробвай само жълт кантарион без зехтина, както и костен бульон, също зелев сок без сол.  Peace

Именно... Наистина е смешно...

# 32
  • Мнения: 129
Добре , никой ли не е ходил до с.Джулюница / Велико Търново/
ясновидката Веска Ковачева ?

Аз съм ходила, но тогава ме интересуваше здравословен проблем.
Каза ми, че в предишния си живот съм била генерал и съм обичала да ритам подчинените си в корема. За това сега ми се връщало и ме боли там без да има физическа причина. Готино, нали!
Не си спомням друго какво ми е казала, но определено това, което ми каза за корема да направя и че ще спре да ме боли, нямаше полза.
Много интересно , понеже съм гледала интересни репортажи за нея и говори много различно от другите-като примери , постановка ..Тя ли ти позна здравословният проблем или ти и каза, знам че праща хората по различни места - манастири , църкви , вижда различни билки и така ти помага .Смятам че е доста интересна като личност.

Аз й казах, защото тя "не го видя". Не ме е пращала никъде. Каза ми да пия жълт кантарион със зехтин...Това й беше рецептата. И как след 6 месеца ще съм пушка. Да, ама не. Аз и след 4г вече, още не съм.
Може да пробвате. При мен просто може да е ударила на камък.

Какво да кажа , може би всички допускат грешки и са в момент на колебание или незнание.
По добре ако нищо ни им се дава в момента за човека срещу тях , да не казват нищо .Тук трябва да се направи регресия ,  и след това здравословният проблем да изчезне , ако е кармична зависимост от предишен живот.
Има добри ясновидци , но на едни се помага , на други не , на трети нищо, на четвърти им казват целият живот в минало , дори и настояще .Няма 100% никаде и не при всеки , дали това означава че те не са добри!
В този ред на мисли , пък една позната беше ходила при един ходжа и той отваря корана и и казва целият живот с подробности , и то какви !Тя започва да плаче дори пред него.Случаи различни !
А да попитам около Централна гара да го е спирала една жена , може и да са повече/ мургава , може и да е циганка/
Тя те гледа , блъска се в теб и те пита
- Имаш ли огънче?
-Ами не , нямам  !
След което започва да гледа нагоре, встрани и започва да ти говори .
На някой случвало ли се е?

# 33
# 34
  • Мнения: 10 210

Пресвета Дево! Определено не бих пила живак, ooooh! другото няма да коментирам.

# 35
  • Мнения: 129
Ходил ли е някой при Таня Христова /от София/....някакви отзиви за нейните услуги?

# 36
  • Мнения: 822
Преди време nina2991 беше писала, че е ходила при човека от Вълчидол, обаче тя не е активна от 2014. Случайно има ли някой, който е от този район и може ли да сподели информация ?
Там май че Румен гадае, ако не се лъжа. Тук са споделяли и тел. му, но той на него не отговаря! Коментирали са, че това момче с някакъв недъг, но много познава и има много хора при него! Една позната е звъняла му няколко месеци, докато е отговорил.

# 37
  • Мнения: 359
В миналата тема няколко пъти се спомена Олга /не знам дали е една или са различни/. Доста положителни бяха отзивите, та... Всъщност къде се намира тази жена и може ли да дадете координати?

# 38
  • Мнения: X
http://charm-bg.com/orakul/
Интересно , намисляш си желание и натискаш бутона .
Някой неща ги познаха картите.

Не вярвам на това  Sad

# 39
  • Мнения: 822
http://charm-bg.com/orakul/
Интересно , намисляш си желание и натискаш бутона .
Някой неща ги познаха картите.

Не вярвам на това  Sad
Та това компютър отговаря! На кого да вярваш? Така и някои врачки дават обяви да им пишеш СМСи с въпрос и на цена 2-3 лв. и отговарят автоматично...Николета Йорданова така отговаря на СМСи - изобщо не е по темата!

# 40
  • Мнения: X
Нека се настроим положително така и доброто ще дойде при нас, положителното.  Whistling

# 41
  • Мнения: 53
Здравейте!Записвам се и аз bouquet
Имам въпрос:Някой от вас посещавал ли е или да знае нещо за Ирена Чинтова?Благодаря!

Млада жена, ако е, името ми е познато от колежка, която ми я похвали, но лично не съм ходила. Може ли да помоля потребителската, на която Елвира е казала да отиде лично, ако може да сподели тарифа и къде приема.

# 42
  • Мнения: 822
Здравейте!Записвам се и аз bouquet
Имам въпрос:Някой от вас посещавал ли е или да знае нещо за Ирена Чинтова?Благодаря!

Млада жена, ако е, името ми е познато от колежка, която ми я похвали, но лично не съм ходила. Може ли да помоля потребителската, на която Елвира е казала да отиде лично, ако може да сподели тарифа и къде приема.
А има ли такава? Аз това също питам! Карала съм няколко човека още преди да й звънят с молба да каже, къде приема и да отидат! Но тя не казва, а се крие под псевдонима си!

# 43
  • Мнения: 53
Здравейте!Записвам се и аз bouquet
Имам въпрос:Някой от вас посещавал ли е или да знае нещо за Ирена Чинтова?Благодаря!

Млада жена, ако е, името ми е познато от колежка, която ми я похвали, но лично не съм ходила. Може ли да помоля потребителската, на която Елвира е казала да отиде лично, ако може да сподели тарифа и къде приема.
А има ли такава? Аз това също питам! Карала съм няколко човека още преди да й звънят с молба да каже, къде приема и да отидат! Но тя не казва, а се крие под псевдонима си!
Млада жена казвам е Ирена. Не се изразих ясно. За Елвира питам къде приема и тарифа. Много пъти съм се допитвала, доволна съм, но друго ще на място. Потребител спомена, че й е казала да отиде лично, затова питам за адрес и условия. Ако чете, моля да ми отговори, може и на лично.

# 44
  • Мнения: 822
Елвира никъде не приема, това е екип! И пак не приемат, а само изнудват за разваляне на магии, изчистване от лоша енергия...., но не се показват и не казват, къде са и що са!

Общи условия

Активация на акаунт