На кръстопът с партньора

  • 11 622
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 39 687
За мен е проблема, че човека и май е дал заден за дете.
Борила съм се за бебе 5 години и съм минала кошмарно инвитро и знам, как се държат хора които искат деца. Няма условия, има само начини за решаване. Не след сватбата, след лятото и или след нещо друго.

# 91
  • Мнения: 54 975
Ама той и секса ли иска да спира преди сватбата?
Къде го пише това? newsm78

# 92
  • Мнения: 2 328
Иска да спре да правят бебето,не секса.

# 93
  • Мнения: 54 975
Като под правене аз разбрах с лекарска помощ. Нали е ясно, че без няма да стане.

# 94
  • София
  • Мнения: 24 839
Като под правене аз разбрах с лекарска помощ. Нали е ясно, че без няма да стане.
Е, то лекарската помощ вече е дадена- предписали са му нещо и го пие.
От какъв зор да го спира?
Остава и презерватив да си тури, че да изчака по- безопасно сватбата......
Не ми се вижда читав, ама хич, юнакът! Naughty

# 95
  • Мнения: 1 698
Авторке, напълно подкрепям Абсурт. Трябва да се изясните с приятеля ти преди сватбата как той вижда преодоляването на проблема със създаването на дете. Ако не иска да се лекува или да ползвате донорски материал, аз на твое място бих го оставила, защото не бих живяла без дете, което да износя под сърцето си. Но тогава ще си го оставила, не защото той има репродуктивен проблем, а защото не иска да се справите заедно с този проблем, за да имате ваше дете. Предполагам, разбираш разликата. Седни, поговорете си открито и го изяснете този въпрос, иначе аз лично не бих тръгнала към олтара. Някой беше писал, че при мъжки фактор имате два варианта в повече. Не е така, и при проблеми с жената може да се ползва чужд генетичен материал и да се осинови. Но в последните години медицината е напреднала изключително много в преодоляването на мъжкия фактор, така че дори и два, три здрави сперматозоида могат да превърнат партньора ти в баща. Поговори за това с приятеля ти, обясни му, че си готова да опитате всичко, за да имате дете. Ако седне да ти поставя условия, да откаже да се лекува или ако се стигне до варианта да се ползва донорска сперма и той откаже, трябва да знаеш за себе си какъв е твоят избор.

# 96
  • Мнения: 1 084
Оле, майко мила, това положение между вас двама въобще не е розово. Той какво очаква, защо се държи като дете. Това, че има проблем в него, какво го бърка да те прави щастлива и да се съобразява с теб. Ми не знам. Тоя не го бива в никакво отношение....  Confused

# 97
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
То хубаво, че си избрала Бащата на децата си, ама той дали го знае? Щото този тук хич не се държи адекватно за тая титла. И да, лично на мен би ми било важно да имам деца, а не дали точно този муньо ще се навие да си даде зор да ги направи с мен.

# 98
  • Мнения: 1 267
Обичате я много тази дума муньо. Това, че човек има здравословен проблем прави ли го такъв? Имам приятелка, която не може да има деца, тя такава ли е? Вие така ли обичате хората, само в добро, в здраве и в богатство? Ако се зададе лошо, болест и бедност - кой от където е!

# 99
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Муньо не го прави болестта, а шикалкавенето, моткането и неясните позиции. Ако знаеш, че партньорът ти държи да има деца, длъжен си да се съобразиш и да не го мотаеш. То любов, любов, ама всичко си има граници. Особено нахалството и психологичните капани.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 15 623
Обичате я много тази дума муньо. Това, че човек има здравословен проблем прави ли го такъв? Имам приятелка, която не може да има деца, тя такава ли е? Вие така ли обичате хората, само в добро, в здраве и в богатство? Ако се зададе лошо, болест и бедност - кой от където е!

   Абсолютно подкрепям! newsm10

# 101
  • Мнения: 1 698
Какво значи за днешната репродуктивна медицина здравословен проблем при мъжа? Да, трудно е, но има медицински решения. Момичето трябва да разбере дали приятелят й иска деца или не. Това, че има някакъв проблем вече се знае, трябва да се намери лечението, а съвременната медицина е доста напред. Но... само ако партньорите искат дете. Говоря от личен и дълбоко изстрадан опит.

Общи условия

Активация на акаунт