"Красиви мелодии за деца" – музика за деца и родители заедно

  • 13 697
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 993
Моят син(8 г.) и дъщеря (11 г.) в момента са луднали по един изпълнител в нета, който пее за ананаси, ябълки и химикали. Име не мога да кажа.

 hahaha Да, голяма глупост, явно е на мода. И на мене ми я пуснаха.
Иначе баткото искрено се кефи на AC/DC. Без да му влияем - честно! Сам си ги откри и много ни изненада. Малкото всеки ден харесва нещо различно - каквото му сервират околните.

# 61
  • Мнения: 188
Павел и ВенциВенц

# 62
  • Мнения: 2 558
Рики Мартин е любим на дъщеря ми (6г.)  Peace

# 63
  • Мнения: 123
Сложни сме, но твърдо има предпочитания към Бизе,Моцарт, Верди, Metallica, NIGHTWISH и Сара Брайтман, пуска усмивки на Сигнал, Щурците и В.Найденов,Графа, Тоника....но експериментите с Криско и Гери Никол довеждат до рев / Беби е на 7 месеца/ 
Опитите с музика тепърва предстоят...Wink Simple Smile ,предпочитанията предполагам с времето ще се видоизменят Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 175
Любимец на дъщеря ми  е Еминем.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Синът ми /11 г./ си пада по тежката музика - хеви метъл и хард рок. Любимци са му Дийп пърпъл и Айрън Мейдън /най-вероятно, защото и на нас са ни любими Simple Smile/.
Дъщерята /8 г./ пък слуша всичко според настроението /народна и класическа музика, рок, поп, хип-хоп .../. Но е подвластна предимно на актуалните за тази възраст - Криско и Гери Никол.
 wavey

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 587
Моите момчета обожават Крисия

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Споделете в темата до 15.12.2016 г. кой е любимият изпълнител на вашето дете. Десет от участниците в темата ще получат като подарък албума "Красиви мелодии за деца".

Здравейте  Simple Smile
Любима изпълнителка на нашата тийнейджърка (13 години) е Адел. Много харесва всичките й песни  Heart Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 1 522
Моята дъщеря много харесва песните на Адел и Миро  Hug

# 69
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Определен изпълнител все още няма любим, но обича много да слуша български детски песнички, а в момента е на коледни такива.

# 70
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
БонБон - обича детските песнички Simple Smile

# 71
  • Мнения: 261
Моето дете е малко и се радва на всякаква музика, но най-много на народната.

# 72
  • Мнения: 704
Слуша различна музика,но в момента му е любима песента от филма "Ловци на духове".

# 73
  • Мнения: 2 755
Моето момиче харесва всякакви детски песни, днес цял ден пее "Над смълчаните полета", харесва песните и на Крисия, знае ги наизуст.

# 74
  • Мнения: 4 771
Моето на 4 години харесва Абба и Joe Dassin и в последно време е на патриотична вълна - химна, Питат ли ме е де е зората, Високи сини планини,... По коледа ще бъдем в БГ и ще му взема някакъв диск с такива песни, че всяка сутрин преграквам от пеене в колата, докато стигнем до училището. А и пея доста фалшиво.   Joy

Общи условия

Активация на акаунт