Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 30

  • 34 608
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 488
Сладко благодаря за съвета, майка ми е лекар и винаги на втория ден е на слушалка, и преди градина пак слушалка. Сега обучаваме баща му какво да слуша, че нали беше станал спец по слушането на екстрасистулите му.
И
Коконче, при нас имаше сериозен проблем, слагаха му сърфактант. Няма как да не му е там слабото място, но ме успокояват че щего израсте. Той докато го израсте аз ще почина.И

# 46
  • UK
  • Мнения: 5 999
ФЕли Hug Извинявай, сигурно си го споменала, но ми е убягнало. 
Аз честно да ти кажа незнам на Теа какво и правиха в неонатологията. Мисля ме нищо. Тя си беше в обикновена стая преди др в смисъл др дечица бяха в съвсем др коридор. Беше в кувъоз но за увеличаване на теглото. Без въздух и др му работи. Беше отворен  newsm78 не беше херметически затворен. И незнам не са ми казвали нещо да и слагат.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Бамби, честита да си на малка патеричка. Догодина на Никулден да празнувате петима Simple Smile

Неееее, кучето на Фишер прайс е една от играчките, с които хич не си играе. Ако не съм аз да му го навирам чат-пат в очите, няма да го погледне.

Кристи, препоръчвам ти ей това мече: http://www.hippoland.net/fancy-mecheto-svetlushko-sin
Хубавото му е, че можеш да запишеш свой глас. Аз записвах 7-8 песнички с моя звънък глас и когато ме мързеше да пея, му пусках мечето. На нашето мече приспивните песни заспаха завинаги, но записвачката още работи. Скоро смятам вече приказки да му записвам. Виждам, че е и на доста добра цена. Ние го взехме за 50 и няколко лева.

Като съм почнала с рекламата, да препоръчам и тая къщичка: http://www.novobebe.com/fisher-price-muzikalna-bebeshka-igrachka-k-schichka.html
Тя е подходяща за по-големи бебенца, но много я харесваше и много се занимаваше с нея.

Ние вчера ходихме на запалването на светлините на елхата. Аз една такава ентусиазирана, развълнувана. Обяснявам, че по-късно ще има много светлини и дум-дум-дум (да не се стресне). Дойде време за фойерверките. Гледам човека не реагира, един празен поглед, леко залита на раменете на баща си. Изкарах си акъла. А той просто заспивал.

# 48
  • UK
  • Мнения: 5 999
Имам 2 болни деца  Rolling Eyes някъде, ги простудихме или хванахме, вирусче.

# 49
  • Мнения: 39 304
По вашата логика, мойто дете не знам какво трябва да е.

# 50
  • Мнения: 7 488
Сигме, твоята щерка колкото и недоносена да се роди, не са и слагали сърфактант. Нали знаеш, че липсата на кислород най-много уврежда.  Да преминахте през много изпитания, но имаш сега едно здраво детенце. Аз какво като ги родих доносени и големи, пак имам проблем. Сигурно се сещаш как малкия изневиделица получи екстрасистули. Абе като има проблем при раждането си дава отражение по нататък  Whistling

# 51
  • Мнения: 39 304
Фели, Лия прокърви на 6 час от белият дроб от фраксипарина ми. Беше 6 дни на апаратно дишане и после още 20 дни на кислородна палатка. Не е като да е била непроблемно бебе.

Днес сме си вкъщи, защото цяла нощ кашля като магаре. Сега на инхалатора.
Звъни ми преди малко клиент, да не приключвам ДДС-то че има още фактури. До мен, почти на телефона се чува- Мамоооо, ака ми се  Joy

# 52
  • Мнения: 987
Бамба, ще го спирате ли от детска по време на карантината?! Скарлатината даже май не се води шарка, въпреки, че един от симптомите е обрив. Тъпото е, че се лекува само с антибиотик. Ние нали бяхме преди два месеца със съмнения за скарлатина, та изчетох де що има.. Но се оказаха отрицателни изследванията. Дано се размине момчето, но предполагам, че ще е така, защото доколкото помня от теб е с добре изграден имунитет Peace ХУбавата страна на скарлатината е, че не е толкова заразна като други карантинни болести. Водят я около 20-25% заболяваемост..

# 53
  • София
  • Мнения: 23 165
то вече и да го спирам все е тая.
той вече е бил контактен, болното дете си е в къщи.
така че ако ще се разболява няма значение дали ще го спра.
неприятна болест, ама ще я изтърпим някак ако се наложи  Rolling Eyes
малко се стреснах защото помня колежката какви ги преживя миналата зима, нейното дете е колкото моето.

само не намирам колко е инкубационния период.
като се появи варицелата в яслата се разболя едно дете, окачиха на вратата кога свършва карантината, обаче минава време никой не се разболява. някъде към последните дни всички деца накуп  Crazy
та ми се ще да знам докога да чакам

# 54
  • Мнения: 39 304
Доколкото си спомням между една и две седмици.

# 55
  • Мнения: 987
И моят спомен е 10-на дни някъде. Но дори и да се хване нещо все си мисля, че ако се вземат веднага мерки не би трябвало да има усложнения.
Стискам палци все пак да се размине!

# 56
  • София
  • Мнения: 6 302
Сигме, дано бързо се оправи Лия!

Коконче, давай веднага нещо, дано не е сериозно  Hug

Бамба, дано ви подмине тази скарлатина!

# 57
  • UK
  • Мнения: 5 999
Зази  Hug давам- да, имам синекод от бг. Ама, как са го измислили пустото шише, не пуска и една капка, а аз 2х15 имам да изброя Simple Smile))
Сигме Hug имали сте, преживявания. Този инхалатор за кашлица, какво помага да взема и аз ли, един, тука newsm78

# 58
  • Мнения: 19 687
Гале, много благодаря за идеите  bouquet

И моят се събуди с кашлица, след което повърна на фонтан. От Вела казаха, че ще пратят някой следобяд. Фели, и аз все подскачам заради пневмонията, която изкара. Дано да няма отражение за в бъдеще Tired

# 59
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Кристи - от сопол е най-вероятно, Йоан беше така преди месец. Капи физ рр в носа и издърпвай сопола.

Общи условия

Активация на акаунт