Една по-весела тема: какво искате да ви подари партньорът за Коледа?

  • 64 426
  • 376
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Бях забравила какво съм си поискала миналата година, то пък взе, че се случи, да му се невиди. Е не за Коледа, ама...

# 196
  • Мнения: X
Бях забравила какво съм си поискала миналата година, то пък взе, че се случи, да му се невиди. Е не за Коледа, ама...


Как ми припомни само, бях забравила
Посрещахме 1999 и си пожелахме следващата НГ да я посрещаме на хиляди км (имайки предвид там, за където се опитвахме да емигрираме по тяхната система)
Така и стана, но на съвсем друго място, нямащо нищо общо с плановете ни

# 197
  • Мнения: X
Аз съм много предвидима и скучна-на парфюми и книги най-много се радвам.
И двамата с Уишмастъров сме скучни и предвидими- билети за концерти са ни най-хубавият подарък. Последно- Дейвид Гарет.

# 198
  • Мнения: 4 859
Ние тази година сме скучни с 'общ'подарък билети за двама ни за два метал концерта догодина от него,суитчъри с групите от мен-намерих ни еднакви Heart Eyes
Нямаме търпение,радваме се като малки деца Party

# 199
  • Мнения: 3 231
Искам четири нови зимни гуми! Скромна съм, и без това ще купуваме!  Stop
Ха-ха-ха, добре, че Коледа не е през март...

# 200
  • Мнения: X
Ние тази година сме скучни с 'общ'подарък билети за двама ни за два метал концерта догодина от него,суитчъри с групите от мен-намерих ни еднакви Heart Eyes
Нямаме търпение,радваме се като малки деца Party

Лейди, на Парадайз лост ли ще ходите? На нас това са ни подаръците за Нова година.

# 201
  • Мнения: X
Мъжа ми не слуша рок и няма как да го замъкна на такъв концерт, но това си е страхотен подарък !
Аз искам едни коледни чорапи, едно испанско темпранийо и най-хубавият ябълков сладкиш, който само той може да прави.

# 202
  • Мнения: 5 647
Това, което искам не се купува с пари. Нито с много пари Simple Smile

# 203
  • Мнения: 8 894
И ние се ориентираме към общ подарък - билети, но не концерт, а самолетни. Ако преди няколко месеца се бях сетила затова, можехме да съчетаем едното и другото, но вече не става.
И, колкото и тъпо, стандартно и скучно да изглежда, аз искам златни обеци - най-прости, ежедневни, да не ги свалям и слагам като лягам, ставам или се къпя... е, само като се боядисвам. Но това не е подарък, който ММ може да направи, трябва аз да си ги избера и купя.

# 204
  • Мнения: X
Завиждам ви за концертите
Ужасно ми се ходи, Уаспов не иска, а аз сама не смея

Блу, аз точно затова си карам с едни обикновени тънки халки на ушите
Че що сребърни загубих от това сваляне вечер

# 205
  • Мнения: 4 859

[/quote]Лейди, на Парадайз лост ли ще ходите? На нас това са ни подаръците за Нова година.
[/quote]
Да,една от любимите ми групи Heart Eyes
А заради мъжо ще ходим и на Kreator  Mr. Green

# 206
  • Мнения: 8 894
Блу, аз точно затова си карам с едни обикновени тънки халки на ушите
Обикновени топки на висулка искам аз, гладки, обли, да не се закачат по шалове, яки, коси и т.н. Само закопчаването да е сигурно.

Е, и някои неща, които не са с пари искам, но те са по-лични и ще ги премълча.

# 207
  • Мнения: 2 214
Понеже нямам партньор си направих подаръци сама и то доста Laughing

# 208
  • Монтана
  • Мнения: 134
Харесала съм си едни обечки ,аз се радвам и на малко Simple Smile

# 209
  • Мнения: 1 756
Разговорът:
- Мило, аз ще имам ли нещо под елхата за Коледа?
- Даааа.
- Значи и аз да подготвям, така ли?
- Даааа.
- Ееееее...

Ние още нямаме елха, разбира се, а и познавайки го аз също още нямам подарък. Но и той пък съвсем. Ще се мисли, аз емоции обичам да подарявам, ще разгледам бъдещите събития вероятно Simple Smile
А от него нищо конкретно не искам, ние вече си направихме нашия подарък Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт