ФЕРМАТА 2 - тема 4

  • 83 186
  • 924
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 631
Все си мисля, че трябва като правят фермата да вкарат само "граждани", които никога не са виждали на живо коза и крава, или само "селяни", запознати със селския начин на живот, за да е равноправно състезанието. Иначе някои като Стоян и Райно ще изнасят всичко на гърба си и е нормално после да хората да ги предпочетат тях за победители.

+1

# 16
  • Мнения: 31 208
Нека печелят хората, които работят и оцеляват на дуели, без значение от тъде са.

# 17
  • София
  • Мнения: 22 964
Аз пък мислех, че мандрата я има от преди предаването, пак не съм разбрала.  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 11 586
Според мен не е задължително да е от село някой, за да стане победител. В случая просто Силвия, Макето и Нико се поизложиха в някакви моменти, а и явно нямат такава харизма. Мария, ако беше приключила по-нормално с Михо и си беше спестила това с Динко, можеше и да спечели. Виждам, че като цяло е харесвана и сега въпреки любовните истории.

# 19
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Все си мисля, че трябва като правят фермата да вкарат само "граждани", които никога не са виждали на живо коза и крава, или само "селяни", запознати със селския начин на живот, за да е равноправно състезанието. Иначе някои като Стоян и Райно ще изнасят всичко на гърба си и е нормално после да хората да ги предпочетат тях за победители.
Мисля, че всеки има акъл да прецени ще се справи ли и колко му стигат силите. Това все едно в Х фактор да участват само дипломирани певци. Предвид факта, че "живот във ферма" не означава само копане и доене, шанс имат всички хора. Този сезон ми хареса с въвеждането на различни занаяти. Тук всички бяха с равен старт.
Аз не смятам, че Нико се е изложил. Няма лошо да изтъкнеш различията си с някого. За съжаление Стоян не го разбра и се разсърди-разбуча се под одеялото.
Финци ме кефи с чувството си за хумор- имала съм такъв колега- във всяка ситуация намираше начин да ни разсмее. И времето минава неусетно. 

# 20
  • Мнения: 111
Мен най-много ме е яд, че Викинга отпадна. Той беше показател, как градски човек от чужбина може да спечели достойно и с чуство за хумор фермерско предаване.

Финци някак ми театралничи, особено като се почне с драмите около развода му.... Все пак, ако си мъж на място, поемаш отговорност от това което си направил и без много драми продължаваш напред.... А той, всички го били намразили, защото зарязал жена си и децата си... е той какво очаква, да му се радват и да го черпят ли за тази постъпка....

Мара, би била наистина добър играч, ако малко повече наблягаше на фермерската работа, а не на спинкането, флиртчетата и гримчетата Wink

Галя, е от типа свекърви, които ама хич да не са ми в къщата, с това нейното, че тя всичко може най-добре, направо може да те побърка и после защо ставали битовите убийства между снахи и свекърви  #2gunfire

Макето би била интересен играч, ако не се фиксира с тази празна постъпка да "мачка известни", по-малко злобица и повече мотика в градината, можеше да и дадът някъкъв шанс за финал;

Силвия, не можах да разбера, това момиче в Сървайвър ли е, на Олипмпиада ли е? Много хъс за битки, но за съжаление угаснат ли прожекторите на камерите и тя почва да спряга глагола подпирам се на сапа на брадвата;

Нико, не бих доверила и група цигани под негово мениджиране. Такъв хайляк и с лек алкохолизъм, не са добро начало за млад човек, пък било то и със драматични моменти в живота си. Във фермата видях как пие, пие и пак пие. На селото на мъжа ми имаше един негов братовчед,  същия като Нико, по цял ден работи и вечер изпуква всичко - ни жена, ни коте край него;

Стоян - веднага след като отпадна моя фаворит Викинга, реших че Стоян е следващия, който наи-добре покрива образа на човек, който знае, къде е, знае как да си върши възложените задачи и без много театро и ихо-ахо си постига целта в това предаване. Има си и лоши черти, но като цяло в тв формата "фермата", трябва да си фермер със здрави ръце, здрав гръб и нерви и ясна цел за какво се бориш.... другото е за пълнеж на тв ефира;

# 21
  • София
  • Мнения: 20 093
Все си мисля, че трябва като правят фермата да вкарат само "граждани", които никога не са виждали на живо коза и крава, или само "селяни", запознати със селския начин на живот, за да е равноправно състезанието. Иначе някои като Стоян и Райно ще изнасят всичко на гърба си и е нормално после да хората да ги предпочетат тях за победители.

Ако вкарат само граждани, има реална опасност да изпоморят добитъка.  Laughing

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Прави сте за Стоян. Има прекрасно семейство, вади някакви пари и би трябвало да се чувства щастлив, но изглежда нещастен. И си мисли, че тия 100 000 лв. ще му донесат щастие.
Но пък теорията на Нико как и на село да си, ще изкараш много пари, щото седиш, гледаш и мислиш.отстрани, докато другия работи, не я споделям. Хареса ми коментара на Иван, с Нико няма диалог, той си налага вижданията, не чува отсрещната страна, дори не си поема дъх, за да не остави време на другия да говори. Еми не си представям успешния мениджър така. Едно от най-важните неща при ръководенето на хора, е търсенето на обратна връзка. А даването на таква на човек, който не желае да слуша, е невъзможно. Та не виждам как управлява успешно 50-100 човека без да чуе и тяхното мнение.

# 23
  • Мнения: 5 278
Все си мисля, че трябва като правят фермата да вкарат само "граждани", които никога не са виждали на живо коза и крава, или само "селяни", запознати със селския начин на живот, за да е равноправно състезанието. Иначе някои като Стоян и Райно ще изнасят всичко на гърба си и е нормално после да хората да ги предпочетат тях за победители.

Ако вкарат само граждани, има реална опасност да изпоморят добитъка.  Laughing

Именно де, а после защо сме предимно за Стоян, като всеки можел да се оправи с фермерството. Може, ако има кой да му казва какво да прави. И в предната ферма Мустафа и Райно отнасяха най-много работа.

# 24
  • Мнения: 6 725
А някой знае ли кога ще е финала? И каква ще е ролята на отпадналите, които ще влизат? Ще гласуват за първи сигурен финалист или?
Миналата година не вкарваха изгонени участници, а гости. Отпадналите бяха на финала, като гласуваха. Бяха останали четирима, или май трима финалисти- Норка, Райно, Симо мандрата и Альона. И май пред тях имаше игри, докато не останаха двама и се гласуваше.
Някой да припомни какви проценти от гласовете на участници, публика и пр. се взимаше. Май имаше и дуел и между двамата останали? Забравила съм как беше.  Embarassed

Доста си забравила.  Hug Отпадналите участници миналата година влязоха във фермата, когато останаха четирима. Отпадналите гласуваха в два тура за тях и така избраха двамата финалисти (Райно и Симеон). Третият финалист беше определен в пряк двубой между останалите двама(Нора и Альона), победителят (Нора) беше третият финалист. На финала между тримата имаше състезание, гласуване от публиката и от отпадналите. Така се определи победителят.  Peace

Благодаря за темата! bouquet

# 25
  • Мнения: 17 987
Силвия беше ли поне веднъж фермер или ратай  newsm78

# 26
  • Мнения: 287
Ако приемем, че Нико е умният, а Стоян глупавият, значи Нико е този, който трябва да намери начин и подход, по който да успее да преведе тезата си на езика на Стоян. За мен лично техният конфликт се дължи не толкова на разликите в интелигентността им, а по-скоро на несъвместимостта в характерите им. Защо Стоян нямаше проблем с Калин например? И с него са от различни светове, но Калин е добронамерен за разлика от Нико, на когото му мирише на пари все по-силно, а уж беше там само за купона.

# 27
  • Мнения: 4 864
Силвия беше ли поне веднъж фермер или ратай  newsm78



Ратай беше с Нико

# 28
  • Мнения: 111
Нико, на когото му мирише на пари все по-силно, а уж беше там само за купона.

Точно казано!

Особенно ми бяха лигави разните там обръщения, "дошъл/а съм тук да преоткрия себе си", от доста вече бивши фермери/ки. Ма да вземат двамата "големи продуценти" И§А да направят едно предаване "преоткрий себе си" и да влизат вътре подобни участници Simple Smile
Или "тук открих истински приятели за цял живот", ох боже, ако си стигнал до там да намираш приятелите си в тв предаване с голям награден фонд, значи определено бъркаш какво е значението на думата "приятел" и "истински". Но важно е да се навира в лицето на камерите, колко сме позитивни и големи купонджии и грам не ни интересуват 100 000 лв. Обаче господин зрителят, не е прост, лесно прозират театрото и дребните сметчици, на още по-дребните душици.

# 29
  • Мнения: 31 208
Този Нико много противен!

Общи условия

Активация на акаунт