Седми клас, Да изпратим годината стара с подаръци камара!

  • 51 256
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 133
Днес и моят тийн порасна с 1 година! Нека да са здрави, щастливи и само успехи да ни носят, не само оценки, но и успехи в живота.  Heart Eyes
Да е много здрав и щастлив!  bouquet
През тази седмица чакаме оценки от КР по химия и МАТ, утре класно по БЕЛ.   Praynig

# 91
  • Мнения: 1 230
Добро утро.
Честит ти рожденик, Кимко! Да е здрав и късметлия!

Изчетох ви писанията от уикенда, много се забавлявах с любовните взаимоотношения. Моят, какъвто е отвеян, само любов му липсва и ще остане да повтаря 7-ми клас. Laughing Laughing

Цитат
Вчера ми заяви, че ако чакала на тях /момчетата имаше предвид/ щяла да си завърши живота все още чакаща  с 99-котки наоколо...
  Голяма скица!

# 92
  • Мнения: 1 299
И ние в отбора на влюбените. Прибира се вчера и заявява , че има гадже. Аз съответно се разфучах, а той ми заявява: Мамо, ние се обичаме и няма да ни разделиш  #Cussing outКаква любов бе в 7 клас.Аз ли не разбирам или какво.Днес има контролно по биология , а акъла му на друго място. Как ще я караме идея нямам.

# 93
  • Русе
  • Мнения: 11 930
акъла му на друго място. Как ще я караме идея нямам.
  Сега, любовта им е много зависима от мобилните връзки и в часност от интернета. В момента - слабото му място е това. Държиш ли интернета, държиш сърцето му.  Twisted Evil  У дома стои една Нокия в готовност, ако любовта започне да се изразява заплашително.

# 94
  • София
  • Мнения: 4 108
акъла му на друго място. Как ще я караме идея нямам.
  Сега, любовта им е много зависима от мобилните връзки и в часност от интернета. В момента - слабото му място е това. Държиш ли интернета, държиш сърцето му.  Twisted Evil  У дома стои една Нокия в готовност, ако любовта започне да се изразява заплашително.

От тези с фенерче, нали?  Joy Joy И аз с това заплашвам.

# 95
  • Русе
  • Мнения: 11 930
От тези с фенерче, нали?  Joy Joy И аз с това заплашвам.
  С фенерче, с яка батерия,обхват. Не се чупи, колкото и "случайно" да го изтърва, компактен и удобен за носене.  Mr. Green

   Неделята мина като стрела. Не можах да се разгърна както ми се искаше. Ще видим как ще ги къдрим тази седмица на контролни разни - по български и литература, навярно по математика, а защо не и по химия. Днес правиха отложеното от миналата седмица по география. Много било лесно- както винаги. Thinking

# 96
  • Мнения: 14 133
Успех на връстниците на контролните работи.  Praynig

# 97
  • София
  • Мнения: 9 563
От тези с фенерче, нали?  Joy Joy И аз с това заплашвам.
  С фенерче, с яка батерия,обхват. Не се чупи, колкото и "случайно" да го изтърва, компактен и удобен за носене.  Mr. Green


Що се смеете, ми моята от миналата година е с Нокия, без фенерче, но е най-обикновена Simple Smile. Еми мрънка, но не много, защото беше предупредена и си го заслужи.
Сега сама не иска да я сменя - много и било спокойно без Вайбър, и други социални медии.

Чакат ме безумни 2 седмици - класни, контролни, олимпиади и концерти с голямата, тържества и 5 (пет) рождени дни с малката.

# 98
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Добро утро, мами wavey
Появих се и аз в новата ни тема. БЛАГОДАРЯ на Amber и на KimiKo  bouquet
Бяхме болни и двете с дъщеричката. Температура, кашлица, отпадналост, главоболие, запушен нос  Ill Сега съм вече на работа, днес дъщеричката също поема своите ангажименти. Дано е здрава! Предстои сама да прави пропуснатите КР - по физика при класния и по химия.
peneva_a, дано при Вас всичко вече е наред - и с малкия, и с големия ученик newsm10
Бавно, бавно наваксвам с изписаното от Вас - 5 странички от старата тема и вече 7 страници от новата тема...
Успешна, здрава и ползотворна нова седмица на всички мами Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 14 133
Мама Мими, дано вече болестите да стоят далеч от вас.  Praynig
Росита, много е натоварена програмата ти.  Wink
Но така ще бъде този месец.  Party
Аз ще стартирам празниците с купон с колегите в петък вечерта.  newsm44

# 100
  • Мнения: 1 230
Оф, аз си взех почивен ден днес, че ме нямаше 3 дни и още не съм отпочнала задачките.
Следобед смята да "натисна" човека с два пробни изпита. Много ще се зарадва, миличкият.

# 101
  • Мнения: 14 133
emonaem, знаеш ти как "да зарадваш" младежа.  hahaha

# 102
  • София
  • Мнения: 13 239
О, всеки има една нокиа с фенерче... Twisted Evil
Ние сме болни всичките... от лаборатотията са пуснали промоционален вирус за цялото семейство  Crazy
Но Саше от утре на училище, че има проект по география, има контролно по БЕЛ. А днес изпуска контролно по история  Confused Изглежда, обаче че само половината й клас ще е наличен. След малко ще потегляме цялото семейство към личния лекар.

ЧРД на тийна на KimiKo  Hug

# 103
  • София
  • Мнения: 9 563
ЧРД на момчето на KimiKo. Да е жив и здрав  bouquet

Vache - бързо възстановяване.

# 104
  • Мнения: 14 133
Ваче, и на вас, бързо оздравяне.  Praynig  Heart Eyes
Стари модели телефони без екстри и у нас винаги има в готовност.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт