Априлски мами 2016 - Тема 6

  • 29 903
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 256
Благодавя ви за отговорите, момичета. Очевидно проблемът е в мен и ще трябва да се мотивирам и да се лепваме  Laughing
А дойде ли ви цикълът вече? Аз от 18 месеца не съм имала и вече забравих какво е  Shocked

Днес изобщо не ми е ден и малкия звят така ме ядосва, че нямам желание за нищо днес, а щяхме да излизаме, но как. Моето дете яде по час и половина на всяко ядене, а я храня 3 пъти на ден и сметнете колко време прекарваме в ядене.. Едва си отваря устата, но след час и половина си е изяла всичко. Задължително яде на детски песнички от Youtube, ако й пея не става  ooooh!

Decuto, според мен проблема не е в теб. Просто след раждането, нещата много се промениха.Нищо не е както преди. Станала съм много раздразнителна. И незнам какво да направя, за да се подобри положението.
Loveza, детенцето ти много прилича на теб.

# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 937
Цитат
Loveza, детенцето ти много прилича на теб.
Ама това не са ли кака и мъниче?   newsm78
Много са сладички.Прекрасни душици и колко си приличат  smile3525

# 677
  • Мнения: 1 510
И аз се загледах,къде е loveza.
Това е комплимент голям.

# 678
  • Мнения: 2 518
Едни се оплакват, че децата им не ядат, а аз - че няма наяждане  ooooh!
Почнах да му давам супа за вечеря, за да го засища повече.Да, ама не...
Вчера в 17ч изяде 200 и кусур грама плодово пюре и малко бисквити. В 19 и нещо почна да мрънка, ама избутахме поне до 20ч. Изяде си супата с цял сухар. В 21 заспа и в 23ч ревна за мляко... Outta Joint

# 679
  • Варна
  • Мнения: 844
Едни се оплакват, че децата им не ядат, а аз - че няма наяждане  ooooh!
Почнах да му давам супа за вечеря, за да го засища повече.Да, ама не...
Вчера в 17ч изяде 200 и кусур грама плодово пюре и малко бисквити. В 19 и нещо почна да мрънка, ама избутахме поне до 20ч. Изяде си супата с цял сухар. В 21 заспа и в 23ч ревна за мляко... Outta Joint

Машала.... Laughing
Килцата как са като си хапва така мъжката, моята е от тези дето не ядат и е 10,300, представям си ако яде така какво чудо ще е  Whistling

# 680
  • Варна
  • Мнения: 844
Сега като стана дума видях снимката loveza, страхотни сладурки си имаш  Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 448
Снощи.... Кошмар  #2gunfire
Изяде си супата, заспа в 10 и всичко изглеждаше така нормално и от 01.00 скимтене до небесата, дам вода и биба, легна и след 30 секунди пак същата процедура и вкичко дължа на зъбите. Все още няма,а отдолу са и голкова подути и червени венците. Днес съм като разбита. Немога да си събера мислите и да съм адекватна.
Вече нз какво да давам за тези зъби. Безсилна съм Sad

# 682
  • София
  • Мнения: 324
Снощи.... Кошмар  #2gunfire
Изяде си супата, заспа в 10 и всичко изглеждаше така нормално и от 01.00 скимтене до небесата, дам вода и биба, легна и след 30 секунди пак същата процедура и вкичко дължа на зъбите. Все още няма,а отдолу са и голкова подути и червени венците. Днес съм като разбита. Немога да си събера мислите и да съм адекватна.
Вече нз какво да давам за тези зъби. Безсилна съм Sad

И при нас така, вече незнам -зъби ли, ако ли /че нещо трудно акаме тия дни / и е все така....Днес дори не мога да се събудя - чувствам се като ходещ труп и нямам сили за нищо...................

# 683
  • Мнения: 3 331
И аз съм станала много раздразнителна от умората, безсънието...не искам да бъда такава...
Loveza, спокойно можеш да минеш за Каката Sunglasses страхотни сте!
Днес сложихме третите по ред ваксини, на 3 месеца бихме за последно и после се започна с кървавите нишки в акото. Дано да ги понесе добре. Много плака малкият ми мъж.
Ама много ми е пролетно на мен, напук на заледените улици flower
Днес се запасихме с червена леща за готвене вместо зелена.

# 684
  • Мнения: 3 331
От известно време не спира да плаче след ваксините. Случвало ли ви се е? Confused

# 685
  • София
  • Мнения: 1 928
Мили мамчета, имам нужда от вашият съвет/мнение. Реших да сменя  млякото за тяло на бебетата ми, споделих с една позната и тя ме посъветва да ги мажа след баня с кокосово масло. Някоя от вас ползва ли е кокосови масло за тяло на бебето си?!!! В голяма чуденка съм и затова реших да ви попитам.

# 686
  • Мнения: 2 518
Едни се оплакват, че децата им не ядат, а аз - че няма наяждане  ooooh!
Почнах да му давам супа за вечеря, за да го засища повече.Да, ама не...
Вчера в 17ч изяде 200 и кусур грама плодово пюре и малко бисквити. В 19 и нещо почна да мрънка, ама избутахме поне до 20ч. Изяде си супата с цял сухар. В 21 заспа и в 23ч ревна за мляко... Outta Joint

Машала.... Laughing
Килцата как са като си хапва така мъжката, моята е от тези дето не ядат и е 10,300, представям си ако яде така какво чудо ще е  Whistling
Съвсем в нормата е, 9 и нещо. И  е дълъг - около 77см.
Просто му се яде на човека  Laughing

Макси, много го хвалят това кокосово масло - за всичко ставало. Свекърът и свекървата много гледат руска телевизия. Като беше хремав малкият, ми казаха един лек, който са чули там - маже се около нослето с кокосово масло, сополите се сгъстявали и хремата минавала. Ама аз му слагах и мед тогава, та не знам кое помогна  Laughing Етърва ми пък го яде от буркана Simple Smile

# 687
  • Владая
  • Мнения: 362
Добра вечер  bouquet

Да ви кажа оправихте ми настроението LaughingМинавам за сестричка на Ивето,а  Laughing Laughing Laughing

Да ви се покажа,че не съм. Flutter
Скрит текст:

Стана една седмица от както с Ивето си спретваме среднощен маратон,
вече се уморих.Отново се върнах в периода на нощното не спане.

Няма ли да порастват тия деца,а?И те да спят и ние да спим  Laughing Laughing Laughing[/b]

# 688
  • Мнения: 1 510
Семейство синеоки.Simple Smile
Май никой няма да вземе моите сини очи,ама здраве да е.

# 689
  • Владая
  • Мнения: 362
Sofinka,за мое съжаление и двете са синеоки,аз съм по скоро зеленоока.
На каката са теменужено-сини,а Ива е с по тъмно сини очи.

Общи условия

Активация на акаунт