Звездни компромати - 307 част

  • 116 983
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 662
Гериту-мериту, такава реклама чрез хейт на новото парче... Като гледам, над милион и кусур гледания има видеото...
Знаем как лесно се пазарят гласове в ютуб
Наистина ли? Как? И кого лъжат с измислен рейтинг?  newsm78 Не се заяждам, просто ми стана интересно.

# 16
  • Мнения: 4 690
Макавой за италианско мъжко списание. Лош е  Heart Eyes
Скрит текст:




Последните дни Гери и Фики са най-коментираните хора в държавата. Направо да се вземат, само майка му не знам ще я приеме ли.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ще я приеме, тя е девствена, милата  Laughing
Бела Хадид и Дженифър Лоурънс много си приличат. Особено по малките свински очички.

# 18
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Гериту-мериту, такава реклама чрез хейт на новото парче... Като гледам, над милион и кусур гледания има видеото...
Знаем как лесно се пазарят гласове в ютуб
Наистина ли? Как? И кого лъжат с измислен рейтинг?  newsm78 Не се заяждам, просто ми стана интересно.
Имаше някакви клипчета на Рут Колева как използвала някакъв сайт май беше, платила 20 долара за експеримент и за един ден една песен на Прея от 3 хиляди лайка стана на 15 и продължаваше да расте. Има доста схеми подобни, чела съм и за други, че така правят, защото като се минат определени лайкове ютуб плаща някакви долари на гледания.

# 19
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бела Хадид и Дженифър Лоурънс много си приличат. Особено по малките свински очички.
Този път не го казах аз Joy hahaha

# 20
  • Мнения: 17 546
Кендъл Дженър
Нина Добрев във фотосесия за списание Flaunt magazine
Роузи Хънтингтън Уайтли
Моника Белучи
Кели Роуланд
Але Амброзио
Дуа Липа
Гуен Стефани пак
Щастливата Никол Шерцингер
Ема Робъртс
Лейди Гага

Оо, в момента го гледам Макавой в X-man и въобще не е "лош" в този смисъл. Никакъв не е, мен ако питат, ама харесвайте си го, нямам нищо против. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 9 662
Скрит текст:
Гериту-мериту, такава реклама чрез хейт на новото парче... Като гледам, над милион и кусур гледания има видеото...
Знаем как лесно се пазарят гласове в ютуб
Наистина ли? Как? И кого лъжат с измислен рейтинг?  newsm78 Не се заяждам, просто ми стана интересно.
Имаше някакви клипчета на Рут Колева как използвала някакъв сайт май беше, платила 20 долара за експеримент и за един ден една песен на Прея от 3 хиляди лайка стана на 15 и продължаваше да расте. Има доста схеми подобни, чела съм и за други, че така правят, защото като се минат определени лайкове ютуб плаща някакви долари на гледания.
Колко безсмислено! Ама щом ги кефи, нека плащат за измислен рейтинг.  Tired

# 22
  • Мнения: 8 526
Гериту-мериту, такава реклама чрез хейт на новото парче... Като гледам, над милион и кусур гледания има видеото...
Знаем как лесно се пазарят гласове в ютуб
Kak?

# 23
  • DE
  • Мнения: 9 068
След 1 или след 10 милиона се плащаше  newsm78 Колко ли изкарват Сай и Адел само от гледания  Money

# 24
  • Мнения: 4 188
Гериту-мериту, такава реклама чрез хейт на новото парче... Като гледам, над милион и кусур гледания има видеото...
Знаем как лесно се пазарят гласове в ютуб
Kak?
Гериту, изби рибите. Не знам как, но всичко живо си подпява - яката дупара, кой ли ... нещо си, хохо #Crazy

# 25
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тази вечер гледах полу-финала на Х Фактор UK, Шерцингер пя, има убийствен глас. Не знам дали ще се отвори http://www.itv.com/xfactor/live-shows-2016/schermazing-matt-terr … icole-scherzinger

Последна редакция: нд, 11 дек 2016, 01:06 от demmy.

# 26
  • Мнения: 1 401
Благодаря за темата  bouquet

Специални благодарности на Бижу, която често пуска снимки на холивудските звезди, аз предимно заради тях влизам в темата  bouquet

На Гуен Стефани това на шията й смучка ли е?  Grinning
Днес мернах заглавие в жълтата онлайн преса, че Плевнелиев и съпругата му се развеждат, но доколко може да се вярва на такива сайтове...  newsm78

# 27
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 209
Днес мернах заглавие в жълтата онлайн преса, че Плевнелиев и съпругата му се развеждат, но доколко може да се вярва на такива сайтове...  newsm78

Крайно време беше.


Герито много .... несимпатична бе!  Знам, че е млада, но като мине време съвсем ще се .... неосимпатични.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 556
Любимата ми снимка на Гери-Никол  Mr. Green
Скрит текст:

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Кравешки бутове и ръце на сумист. И тая се има за секси? ! Дупарата й наистина е яка....в буквалния смисъл.
Между другото въобще не съм чувала и нямам намерение да слушам новия й "хит".

Общи условия

Активация на акаунт