Любители на кучета - тема 68

  • 39 541
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Уф, като те чета, чак аз измръзнах. Множко й е дошло на Бианка, но важното е, че се оправя вече.
Да оздравяват всички болни!

# 721
  • София
  • Мнения: 11 134
Благодаря!  Hug

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 2 503
Ох, милите душици! Дано скоро на всички да им мине измръзването без последствия! Hug Hug

Онзи ден си дадох сметка как съм си взела белята  Mr. Green Така ми се сви сърцето, толкова много се уплаших и докато не спря да скимти, направо физическа болка усещах... Не ми стигаше моят мъник, ами и още едно космато дете си доведох  ooooh! Heart Eyes

Влезнах в ОЛХ да погледна какви обувки има. За порден път се убедих, че някак няма как да издокарам Страхо с подобно нещо и явно ще чакаме по-топли и благи дни.
Но отново се зарекох да не влизам в кучешката секция на ОЛХ Sad На първата страница попаднах на обява, че се подарява лабрадор на  1 годинка и на снимката толкова тъжно гледаше прекрасното момче, че ми се скъса сърцето  Cry Ако не ми предстоеше огромен ремонт, отивах още днес да го взема... Имаше и още и още подобни обяви....

Решила съм си, като наглася някога тази къща (ако доживея  Whistling), да взема от приюта едно дребосъчесто другарче на Страхо, да не е сам да скучае, а и така си бях решила преди черното бебе да ми се изпречи пред очите  Grinning

# 723
  • Мнения: 1 978
Кръвните изследвания на Бебка са нормални каза док. Все още завлачва и не върви добре и ще приема антибиотици няколко дни и ако не се повлияе ще се търси причина, по-сериозна от възпаление. Момичета, много ме е страх Cry

# 724
  • София
  • Мнения: 11 134
Кръвните изследвания на Бебка са нормални каза док. Все още завлачва и не върви добре и ще приема антибиотици няколко дни и ако не се повлияе ще се търси причина, по-сериозна от възпаление. Момичета, много ме е страх Cry

Споко, ще се оправи куч.  Hug

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 2 503
Опитай се да си спокойна, доколкото можеш  Hug Hug Всичко подозрително съвпада със студа, най-вероятно е от това, давай лекарствата и ако не се повлиява, тогава ще се притесняваш. Знам, че на практика е трудно, на думи лесно, ама ние ще стиксаме палци и лапки и всичко ще е наред!  Hug Ти пиши как сте, че всички ще ви мислим  Praynig

# 726
  • Мнения: 1 978
Всички се тревожим, защото до онзи ден пиеше лекарства заради куцукане в предна лапа, което така и не се установи от какво и остана като вероятно схващане след като е лежала,все пак е на 8г. И продължихме с Yumove добавки за стави с под наблюдение дали е по-добре. И с наставление за мъничко повече движение, за да свали някое и друго лице. и заради това ги засиих да излизат вчера, след над 10-дневно стоене у дома. Пълен идиот съм....
Жмъгци, радвам се, че поне Бианка е по-добре миличката.

# 727
  • Мнения: 5 609
Не е от излизането,10 мин не са много,за да изстине .Според мен е съвпаднало с излизането.

# 728
  • Мнения: 1 978
И аз не знам... Sad Има съмнения за прищипано...

# 729
  • Мнения: 5 609
Не си вменявай излишно вина.Нали се е движило кучето на разходка,не е лежало на студеното навън! Правите всичко по силите си.Ще му мине като на куче !

# 730
  • Мнения: 22 867
И на моя студолюбив и любител на дълги зимни разходки черньо се схвана нещо дясното задно краче вчера. Както търчеше, изведнъж остана на три крака, задният вдигнат. леко пробвах да го сваля, не става. Взех да си мисля, че ако трябва да го нося, няма как да стане, като че ли на три крака няма да стигне до къщи, ама на, паника съм. Леко помасажирах горната част, не отпуска, пак още малко и го свали. Докато се прибрахме нищо му нямаше, търча още към половин час в снега. Днес без последици, търчи си навън, вкъщи спи като пън. Между другото, за втори път му се случва, лятото веднъж и сега. И тогава така с малко масаж го свали. Но ми е на 12 годинки вече, знам ли.....ама не се отказва от тичането. Сега се сетих, че дори не съм споделяла с вета. Като се видим за наближаващата годишна ваксина, ако не забравя, ще го питам. Peace

# 731
  • Мнения: 5 609
До кога ги слагате тези годишни ваксини.Цял живот ли ?

# 732
  • Мнения: 22 867
До кога ги слагате тези годишни ваксини.Цял живот ли ?

Миналата година (на 11 годиники стана) специално питах, защото в нета чета всякакви становища. Нашият вет ми рече, че точно на старите кучета трябвало да се слагат, щот им бил слаб имунитетът. Разни руски ветове твърдят, че на старите кучета не трябвало, от толкова години ваксина, не знам какво беше.............,но нямало нужда. Ама смея ли сама да реша, водя го и само им се заканвам много да внимават, че......... Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 11 134
Биани е и с автоимунно заболяване и по трудно понася студа и вероятно затова се намръзна, като куче.

Carrie^, защо не смениш вета ?!

# 734
  • под тепетата
  • Мнения: 9 530
И при Макс се получи такова накуцване с предна лапа сякаш се е набол на трънче. Куцането започва веднага след като минем през подлез, обилно насипан с какви ли не химии. Търсих причина - камъче, трънче, но в снега нищо такова нямаше. Отдавам го на препаратите. Иначе този студ за него е като 20 градуса за нас - дивее, щурее, като пощръклял е дъртака му с дъртак  Mr. Green
  Всички да оздравяват, за да не притесняват стопаните си !
 И ние ще ходим скоро на ваксина, че данък трябва да му се плаща на хайвана.

Общи условия

Активация на акаунт