~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~~ "Любовта не разбира от думи"~ Тема 4 ~

  • 62 187
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Сонгюл как се заканва  hahaha hahaha милия Йълдъръм  hahaha hahaha hahaha

Сега има реклами на севдата, само щракам 2-та  hahaha
да...„.на Онур нещо му потънаха гемиите... Peace

# 676
  • Мнения: 21 201
Ми като си знае жената, как няма да му потънат гемиите!? Rolling Eyes
Направо не ми се мисли как, ще реагира, Сонга и тя, дано ме опровергаят, особено Ляле. Praynig

# 677
  • Мнения: 33 436
Ми тъпака да отиде да го отмени, ма той мама слуша.  Crossing Arms

# 678
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Ми тъпака да отиде да го отмени, ма той мама слуша.  Crossing Arms
е те за това цял сезон ще има сърдити...
договора го подписа той....защо му трябва съгласието на мамчето Crossing Arms

# 679
  • Мнения: 21 201
Ми тъпака да отиде да го отмени, ма той мама слуша.  Crossing Arms
А Онур без тяхно съгласие може ли да го отмени, newsm78 досега не е ясно, или поне на мен, ако можеше едва ли не би го направил досега?!
А, Гости е отговорила докато публикувах, но все си мисля, че без съгласието на родителите си той е с вързани ръце, обратното би било детинска постъпка от негова страна и ще си понесе последиците ако само заради Йълдъз не го отменя.

# 680
  • Мнения: 33 436
Йълдъз  Sick Sick #2gunfire #2gunfire

# 681
  • Мнения: 33 436
Ми тъпака да отиде да го отмени, ма той мама слуша.  Crossing Arms
А Онур без тяхно съгласие може ли да го отмени, newsm78 досега не е ясно, или поне на мен, ако можеше едва ли не би го направил досега?!
Той и Лалето са страните по договора, фемилито няма нищо общо. Затова е смотан, ма ще го отнесе. Аз не знам как посмя изобщо  Joy Joy Joy Joy

# 682
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Ми тъпака да отиде да го отмени, ма той мама слуша.  Crossing Arms
Скрит текст:
А Онур без тяхно съгласие може ли да го отмени, newsm78 досега не е ясно, или поне на мен, ако можеше едва ли не би го направил досега?!
Той и Лалето са страните по договора, фемилито няма нищо общо. Затова е смотан, ма ще го отнесе. Аз не знам как посмя изобщо  Joy Joy Joy Joy
Аааа ясно, значи сам може да го отмени, ми ще го отнесе тогава щом е мамино синче, ooooh! не че Ляле не е мамина щерка. Laughing
За мен тепърва, ще трябва да се учат да бъдат истинско с-во.
Яснооооо Ляле, ще научи, че Онур не е унищожил договора, който двамата подписаха, а не за онзи другия за наследството за който си мислех през цялото време.
Аууууу #2gunfire Пелинсу  bash box и сега, ще прати записа на Ляле. #Cussing out Close Twisted Evil

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 21:52 от Neidjal

# 683
  • Мнения: 33 436
Абе майка си ще пита, бегай  #Cussing out

# 684
  • Мнения: 21 201
Оххх дожалява ми за Онур, Rolling Eyes премълча за да е спокойна Ляле по време на бременността, винаги действаше мислейки първо за нея, тя да се чувства добре и сега без вина виновен, ще излезне. Confused
Ами така е, не бива да се премълчава, защото няма скрито покрито за цял живот и точно кога човек не очаква бере големи ядове.
Тая пък Йълдъз, как се не наяде ooooh! не знам, то бива свинско ядене, но нейното вече е ненормално. doh
Хи, хи, ето го Поршето Heart Eyes отпреди седмици на сета.
И сега по закона на гадостите, ще разбере преди да се е прибрал.
Светата троица гадюхи. Sick Sick Sick

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 22:04 от Neidjal

# 685
  • Мнения: 33 436
Епизодът май е скука, поне това което видях  Tired И са и ще свърши зле..  Crossing Arms

# 686
  • Мнения: 33 436
Ей веднага си тръгна  #2gunfire

# 687
  • Мнения: 21 201
Ейййй не ме изненада Ляле, постъпи точно както очаквах от нея и това ми било с-во, друг път.
Тооо ако при всяка пречка, ще си ходи по-добре да си седи при майка си.

# 688
  • Мнения: 33 436
Ейййй и не ме изненада Ляле, постъпи точно както очаквах от нея и това ми било с-во, друг път.
Тооо ако при всяка пречка, ще си ходи по-добре да си седи при майка си.
По-добре ако се отърве от нея  Mr. Green

# 689
  • Мнения: 21 201
Жалко за Онур, "голяма опора" му е жена му, ooooh! "прекрасно посрещат" житейските несгоди.
Тъпа, по-тъпа, най-тъпа Ляле, бясна съм й в момента, бяснаааа. #Cussing out
Интересно дали, ще признае на майка си, защото Сонга не знае за договора.
И сега, ще излезне все едно Пеликанката е права, че все едно Ляле, ще го изнудва с детето за разтрогване на договора.
Яяяяя как лъже като изпечена....а се сърди на Онур, че е премълчал.
Вместо да го изчака, да му покаже видеото и да говорят тя за сетен път избра лесния път, по който е свикнала да върви цял живот досега, много съм разочарована от нея, мноооого.

 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Скрит текст:


Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 22:25 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт